trener

Witam,
czy zna ktoś jakiegoś dobrego trenera w Lubelskim a dokładnie gdzieś bliżej Zamościa ( sama mieszkam 30km od Zamościa)? Ja jeżdżę teraz z trenerem raz na tydzień i czytając wasze wypowiedzi wydaje mi sie że trochę przepłacam. Płace 50zł, ale nie jest to jazda indywidualna. Zawsze jeździ ze mną ktoś jeszcze, przez co trener nie skupia uwagi tylko na mnie, a że hala jest mała to około 15 minut jazdy stoję żeby drugiej osobie nie przeszkodzić w przejechaniu parkuru kilka razy(oczywiście jeździmy wtedy na zmianę)...A jednak w naszej okolicy 50zł to jest dużo. Czy może tylko mi sie wydaje? Dodaje że nie mam własnego konia.
Kojarzy ktoś Jarka Wyganowicza ?
Dobry trener skokowy w Wielkopolsce? Ktoś zna?  :kwiatek:
Odkopuję ! Zna ktoś możę panią Elizę Skórczyńską z Wrocławia , jestem ciekawa opini 🙂


nie wiem czy po tak długim czasie Ci się przyda, ale zostanie dla potomnych - ja znam Elizę, zaczynałam u niej jeździć - jest naprawdę fantastyczną, doświadczoną i sympatyczną osobą 🙂 bardzo polecam!
Gniadata   my own true love
23 lipca 2012 19:47
Zna ktoś kogoś, kto po w miarę przystępnych cenach wyprowadziłby nas z jeździeckiej "czarnej dupy"? Okolice Warszawy, najlepiej wschodnia strona, i najlepiej od września. 🙂
[quote author=roksis14 link=topic=5328.msg1248494#msg1248494 date=1325788395]
Odkopuję ! Zna ktoś możę panią Elizę Skórczyńską z Wrocławia , jestem ciekawa opini 🙂


nie wiem czy po tak długim czasie Ci się przyda, ale zostanie dla potomnych - ja znam Elizę, zaczynałam u niej jeździć - jest naprawdę fantastyczną, doświadczoną i sympatyczną osobą 🙂 bardzo polecam!
[/quote]


Znam Elizę nie jako instruktorkę, tylko jako jeźdźca i człowieka (w ogólnym ujęciu) - nie polecam.
Czy w prawobrzeżnych okolicach Szczecina są trenerzy ujeżdżenia dojeżdżający do konia?
Witam,
czy zna ktoś jakiegoś dobrego trenera w Lubelskim a dokładnie gdzieś bliżej Zamościa ( sama mieszkam 30km od Zamościa)? Ja jeżdżę teraz z trenerem raz na tydzień i czytając wasze wypowiedzi wydaje mi sie że trochę przepłacam. Płace 50zł, ale nie jest to jazda indywidualna. Zawsze jeździ ze mną ktoś jeszcze, przez co trener nie skupia uwagi tylko na mnie, a że hala jest mała to około 15 minut jazdy stoję żeby drugiej osobie nie przeszkodzić w przejechaniu parkuru kilka razy(oczywiście jeździmy wtedy na zmianę)...A jednak w naszej okolicy 50zł to jest dużo. Czy może tylko mi sie wydaje? Dodaje że nie mam własnego konia.


a z ciekawosci, z kim jezdzisz?
MIRANDA a może chodzi Ci o Jarka Wygachiewicza?

nostril   be your own kind of beautiful
06 sierpnia 2012 13:27
zna ktos może dobrego trenera ujeżdżenia w pomorskim?Chodzi mi głównie o okolice Chojnic.
Czy w prawobrzeżnych okolicach Szczecina są trenerzy ujeżdżenia dojeżdżający do konia?



Z tego co wiem pani Izabela Lipska.
Gillian   four letter word
06 sierpnia 2012 14:39
która mieszka na stałe w Kołobrzegu póki co, więc z dojazdami może być kiepsko 🙂
Czy jest jakiś godny polecenia trener skokowy w okolicach Torunia?  👀
która mieszka na stałe w Kołobrzegu póki co, więc z dojazdami może być kiepsko 🙂



Ale mi się wydaje, że ona dojeżdża do Szczecina na treningi. Muszę się znajomej podpytać. Bynajmniej tak wcześniej robiła..
Gillian   four letter word
06 sierpnia 2012 21:16
no nie wiem, aż tak to nie śledzę jej poczynań ale stoimy w jednej stajni i widuję ją w zasadzie co dzień 🙂 w Kołobrzegu od niedawna, wcześniej Brzózki i obstawiam, że stamtąd dojeżdżała 🙂
Dokładnie. Porozmawiam ze znajomą, bo jeszcze niedawno mi mówiła, że normalnie z nią trenuje..
bardzo sie cieszymy i zapraszamy do zapoznania sie z regulaminem forum
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Gillian   four letter word
06 sierpnia 2012 23:21
zapytaj, bo aż sama jestem ciekawa - może jednak dojeżdża do Szczecina, w końcu to tylko 130km 🙂 nie mogę się doczekać, kiedy mi konina wyzdrowieje i będę mogła z p. Izą popracować  :jogin:

edit - dopytałam u źródła i owszem, bywa w Szczecinie także twister możesz się rozglądać konkretniej 😉 tanio nie jest, ale za to bardzo merytorycznie i efektywnie.
Witam wszystkich.

Chciałabym się zorientować gdzie można (najlepiej w mazowieckim i okolicach od północnej strony) wstawić konia w trening ujeżdżeniowy. Polecacie kogoś?
Najlepiej na prv.
Milutek w okolicach Torunia masz 2 kompetentne osoby: Włodzimierz Rudasz i Bartek Włodarski. Obu mogę polecić.
Hej 🙂 orientuje się ktoś może, czy jakiś fajny trener skokowo-ujeżdżeniowy mógłby dojeżdżać do okolic Bydgoszczy co najmniej 3 razy w tygodniu?  :kwiatek: Aktualnie dojeżdża do mnie trener z pod Poznania,ale zaczynam myśleć o kimś nowym 🙂
Szukam dobrego trenera skokowego. Posiadam III klasę sportową. Stacjonujemy jakieś 15km od partynic w stronę Środy Sląskiej. Treningi były by raz w tygodniu.
KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE  ❗
Czy jest w okolicach Warszawy dobry trener skokowy, dojeżdżający(tylko nie raz w tygodniu, a 2-3)
Może być PW
agi Pan Gerard Szulen często bywa w Warszawie i okolicach. Kontakt wysłałam na pv
potrzebuje informacji na temat trenera ujezdzenia Tomaszewski nr telefonu tez chetnie poprosze jak ktos ma..
elen, ale kto Tomaszewski? Tomaszewski to co piąty się nazywa. 😀
Krzysztof podajrze.. jezdzi po stajniach i prowadzi treningi ujezdzeniowe i skokowe szukam do niego kontaktu..
Może chodzi o właściciela equity? http://www.tomaszewscykonie.pl/
Dosienieczka, zależy czy z samego treningu jesteś zadowolona czy nie, czy robisz postępy czy nie. Moim zdaniem, jeśli dostajesz konia w tej cenie to nie jest to cena za wysoka ale taka akurat. Jak znajdziesz coś ciut taniej, a myślę że taniej niz 40 zł nie znajdziesz, to moze się okazać że jakość wiedzy tej nowej osoby będzie gorsza, ale może się okazać inaczej, z tym bywa różnie. Zależy też na jakim koniu. Jak dobrze ujeżdżony jest koń na którym trenujesz? Cena to trudny temat. Ogólnie w to ciężki temat. Ja płacę 50 zł za jazdę indywidualną na dobrze ujeżdżonych koniach i jestem zadowolona ale hali nie mamy. Myślę że to bardoz dobra cena. Jak powstanie hala (o ile powstanie u nas hala) to pewnie ta cena trochę wzrośnie, ale spokojnie, można zawsze ponegocjować cenę jeśli np się jexdzi często albo coś pomożesz w stajni 😉 Ja ci proponuję pojeździć po różnych miejscach i zobaczyć jak taki trening wygląda w innych stajniach. Trochę lipa że 15 min nic nie robisz, ale za chwilę zima się skończy i wyjdziecie z hali to myślę że będzie lepiej. Pamiętaj też o rozmowie z trenerem, może powinnaś powiedzieć co cię gnębi, czasem warto delikatnie przypomnieć o tym że ty za to płacisz i pewien stopień jakości ci się należy.
Szaga dziekuje jestes wielka🙂 pozdrawiam serdecznie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się