Jakie AUTO, czyli czym i dlaczego jeździmy? ;)

A ja ciągle nic nie kupiłam  😵 szukam trzeci czy czwarty miesiąc...
Załamuję się powoli.
ash   Sukces jest koloru blond....
25 stycznia 2012 11:57
Fajny ten citroen C Crosser


oj fajny. Wczoraj miałam okazję się przejechać i kurde chyba się zakochałam.
Jeszcze spróbuję Mitsubishi Outlandera, bo jest bardzo podobny.
pokemon, może my, re-voltowicze Ci pomożemy! 😉
Ash a jakim jeździłaś benzyniakiem czy dieslem? A może nawet z automatyczną SB?
Opisz wrażenia z jazdy 🙂
Cenią sobie dość tą cytrynkę 😉

A Mitsubishi Outlander ma słabe opinie jako suv - te słowne i te publikowane. Dodofon jeździła i też narzekała.
pokemon, może my, re-voltowicze Ci pomożemy! 😉

Tak, jestem za! Proponuję zorganizować zbiórkę, uratować jakiegoś, a ja mu zapewnię dożywotnio garaż  🥂

Są fajne samochody, ale na drugim końcu Polski...
podaj miasto to ci poszukam. 😉 tylko powiedz jakie auto preferujesz. 😉
Chcę kupić Suzuki Grand Vitara rocznik nie starszy niż 2006, podkarpackie.
Te z allegro znam na pamięć.
A.   master of sarcasm :]
25 stycznia 2012 12:29
frontera poszla do rozbiorki  🥂 chlop mi kombinuje cos zamiennego
pokemon, potrzymać cię za rękę?
u nas ten sam ból
ostatnio fajnego sportage oglądalismy, o ile może być fajny w ogóle;] długi, duży bagażnik, dobra cena, serwisowany
szkoda że rama zgnita...

więc też sobie dalej szukamy, 1,5 miesiąca już
Najgorsze jest to, że nie ma nic. Albo rdza taka, że pewnie powodziowy. Albo coś stuka. No szlag człowieka trafia.
Sportage ładne i nic poza tym, moim zdaniem.
pokemon, hmmm czy ładne? kwestia gustu, zdecydowanie moja frotka bardziej mi się podoba
ale już trochę dość mamy szukania, nawet freelandera w desperacji zaczęliśmy rozważać
ja najbardziej bym galoppera chciała, terrano II, frotke długą... Ehhh
z tym stanem to masz rację, same trupy, a jak coś trochę lepiej wygląda to albo V6, albo trzydrzwiowe...
Też już szukałam długiej Frontery, ale roczniki nie ma szans - jak ktoś ma te ostatni roczniki, to chyba trzyma dla siebie. A nie chcę znowu takiej 13-letniej.
A.   master of sarcasm :]
25 stycznia 2012 13:33
ja mialam krotka, przynajmniej moglam ja opchnac ze wzgledu na silnik isuzu 2.8 tdi... bo tarcza sprzegla i starter do wymiany, wydech do spawania... no to mowie do chlopa, zabieraj ja na zlom
pokemon, ano właśnie, jak jest już jakiś końcowy rocznik to z kolei chcą jak za zboże
A.   master of sarcasm :]
25 stycznia 2012 13:39
tu frontery duzo tansze ale za to trochu zjechane, a z silnikiem oplowskim to ja nie chce  🥂
ash   Sukces jest koloru blond....
25 stycznia 2012 13:42
Ash a jakim jeździłaś benzyniakiem czy dieslem? A może nawet z automatyczną SB?
Opisz wrażenia z jazdy 🙂
Cenią sobie dość tą cytrynkę 😉

A Mitsubishi Outlander ma słabe opinie jako suv - te słowne i te publikowane. Dodofon jeździła i też narzekała.


gwash jeździłam benzyniakiem 2.4 170KM z manualną skrzynią.
Fajnie przyspiesza, pali ok. 16 litrów w mieście. Bardzo wygodne auto, przestronne, bardzo dobrze trzyma się drogi. Rewelacyjna kamera cofania, fajne nagłośnienie, bardzo wygodne fotele.
Ja jeżdżę od 4 lat Sportage, rocznik 1998, czyli stara buda i nie narzekam, jak coś się dzieje to tylko zużycie auta.  🙇
Od roku także Citroen, C3 Picasso.  😍
Chciałam sprzedać Kię i oglądałam suvy. Ale rozmyśliłam się patrząc na jakość "terenową" i ceny. C-Crosser jest bliźniaczy z jakimś Mitsubishi? Wg znajomego w salonie Citroena jest na starcie droższy od bliźniaka o lekko ponad 30 tys  🤔
ash   Sukces jest koloru blond....
25 stycznia 2012 15:38
C Crosser produkowany jest w tej samej fabryce co Mitsubishi Outlander. Jest droższy bo ma inny silnik, inne wyposażenie i jak dziewczyny już napisały Outlander ma jednak kiepskie opinie.
witam w klubie nadal poszukujących  😀iabeł:
tyle że ja nadal kontuzjowana
Cieszcie się że chociaz wiecie czego szukacie, ja się ciągle miotam, 4x4 czy może jakaś młodsza osobowka, ale osobówką zimą do domu nie dojade
pojawił się tu subaru forester, ktoś może opisac wrazenia z jazdy? jak to auto sobie radzi zima? a volvo xc70?
moj max finansowy to 30 tys, stąd i wybór ograniczony
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
25 stycznia 2012 15:59
ovca, jeździłam Yarisem, teraz jeżdżę Aurisem i obydwa bardzo polecam. Nie palą jakoś dramatycznie, są wygodne i mało awaryjne.
Julina, zależy jaką masz drogę
my cały czas do stajni mamy taką że nawet nowy forester tescia poległ w zeszłym roku;/
Czy ktoś jeździ hyundaiem ix35 i podzieli się opinią ?

gwash jeździłam benzyniakiem 2.4 170KM z manualną skrzynią.
Fajnie przyspiesza, pali ok. 16 litrów w mieście.


No to ja już chyba się przestanę stresować 16 litrami w swoim landku. Przyjaciółka mi zarzuciła, że mało ekologiczna jestem  😡, zrobiło mi się głupio, jak oznajmiła mi, że jej Nissan X-Trail pali w trybie mieszanym 6 litrów  😲. Ale okazuje się, że nie tylko u nas te magiczne 16 litrów...
Fakt, ja smokiem głównie do konia, a po miachu w metro i fru.
Julina, zależy jaką masz drogę
my cały czas do stajni mamy taką że nawet nowy forester tescia poległ w zeszłym roku;/


droga bywa różna, ale generalnie raczej odsnieżana droga piaskowa, w zeszłym roku suzuki radziło sobie dzielnie,ale w tym roku poległo na asfalcie oblodzonym i przestało istnieć😤 a ja szukam i dalej nie wiem czego chce, a jak sprawuje się napęd na cztery koła w foresterze?
Mikstura - 6 litrów? Taaa srali muszki będzie wiosna... 😀
Julina, staly na 4, ale nie wiem jak sie rozklada na przod i tyl
Julina, staly na 4, ale nie wiem jak sie rozklada na przod i tyl


To wiem🙂 ale trzyma się to auto drogi, przez drogę odsniezona ale zawiana sniegiem się przebuje, czy nie ma szans?
a może frotka? ale z tego co rozumiem trudno trafić jakiś sensowny egzemplarz? tak?
Mikstura - 6 litrów? Taaa srali muszki będzie wiosna... 😀

No właśnie też mi się wierzyć nie chce w te opowieści... Ale przyjaciółka z tych, co to wszystko lepiej umie, wie i lepsze ma zabawki... 🤔wirek:
ash   Sukces jest koloru blond....
25 stycznia 2012 20:00
Nie wierze! Nie ma szans! Przecież to duże auto, a masa robi swoje.
6 l chyba w snach chyba ze to 1,4 max
😉Julina, bez dwoch zdan to wg mnie fajne auto chociaz nasz mechanik od 4x4 ma inne zdanie
My sie przebijamy przez droge nieodsniezana, czasami osobowkami juz nie sa w stanie jechac
A froty ponoc maja tendencje gnic, nasza tfu tfu stara ale zdrowa
Oponki tez maja znaczenir gigantyczne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się