Howrse gra :)

Masakra... Wczoraj kilka a dziś 3 i nic  😤
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 lutego 2015 19:15
Przetrzyma mi ktoś kasę? :kwiatek:
ja mogę 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 lutego 2015 19:51
Dzieki! :kwiatek: To wystaw konia za 1ml i 110 700tys :kwiatek:
gotowe, daj znać jak będę mogła odkupić 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 lutego 2015 19:56
Już 😀 Dzięki :kwiatek: Zaraz Ci coś wystawię na com :kwiatek:
nie ma za co 😉 super, dzięki :kwiatek:
może mi też ktoś przetrzymać kasę? 597tys eq 😉
Libeerte, ja mogę za jakieś pół godziny 😉

w ogóle to wyhodowałam jakiegoś terminatora. wygrał w ciągu kilku godzin 40 zawodów, a jeszcze nie wszystkie się rozegrały 😲 😁

jak to pisałam, to wygrał jeszcze 2 razy 😁
calore, oki, napisz pw jak bedziesz 🙂 dzięki :kwiatek:
uzbierały mi się diamenty, ale co z tego, jak pech to pech ehh

Szkoda...
Nie znalazłeś niczego na poziomie 4!
Nie odejdziesz z pustymi rękami, ponieważ Howrse ma dla ciebie kilka upominków...

zestaw posejdona Zestaw Posejdona
punkt dorastania 5 punktów dorastania
marchewka 90 x Marchewka
widzieliście ile teraz naprawa boksu kosztuje :/ ja pier***

potrzebne jest drewno, piasek i żelazo

piasek 390eq
żelazo 200 eq

dla jednego boksu, drewno mam w zapasach

czyli 590eq za jeden boks.



Ile kasy trzeba wydać na ulepszenie łąk, do tego hodowle krów masakra jakaś
poidła, żłoby, traktory, 2 rodzaje krów

surowce
drewno
żelazo
skóra
piasek

straciłam 500tys a to tylko minimum co kupiłam, potrzebuję z 10 mln pewnie by wszystko zakupić :/
porażka te zmiany :/ jakbym chciała się bawić w takie głupoty, to grałabym w farmeramę. dobrze, że boksy mam tylko dla siebie i nie zależy mi na prestiżu itp, ale z drugiej strony szkoda mi tracić kasę na łąki i boksy. a jeszcze te żłoby czy inne dziadostwa trzeba kupić :/
kupiłam duży warsztat i surowce i nie mam półtora miliona eq

aha oprócz boksów naprawiać trzeba będzie jeszcze szklarnie i warsztaty

No i wprowadzono pracowników - 1 kupon na 30 dni za jednego pracownika, a jest ich 11 :/


zdobyłam 4 kupony i co... odpadłam 2 razy na 2 poziomie nie dostając nic oprócz śmieci :/
a co w końcu zastąpiło wyjście na łąki albo do boksu? bo w sumie po kij mi tyle pastwisk, skoro konie na nie nie wychodzą. a wstawianie do boksu zawsze mnie ratowało, jak brakło mi kilku % energii. wiedziałam, że dobrze robię ogarniając konie zanim weszły zmiany.

Oh not what have you done, I don't want this, I don't want to have to spend a minute longer in my EC working than I have to. Im here for the horse side not gardening or whatever.....I think you have got this very very wrong.

polać mu! :/
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 lutego 2015 14:18
Ja to pitolę. Kasuję ośrodek. Nie będę się w takie g**no bawić :/

"Gratulacje, złapałeś 5 dniowy kontrakt dla: weterynarz" 😲
bezedura te nowości

At the beginning there was was good, old Howrse. Then came the tendency to oversimplify the game, so they took many things away. Now there's a tendency to make it too complicated by adding more and more updates.

w skrócie - było sobie fajne howrse, uprościli je na maksa, a teraz z kolei utrudniają 🤔wirek:

CzarownicaSa, tyle wygrać, to prawie jak 1/6 kuponu 😂
ehh zakupiłam jeszcze 40 pryszniców bo są po 50tys eq.... jestem bankrutem.. na ośrodek dziś wydałam 3 miliony, a jeszcze 3 miliony potrzebuję na poidła.
Mam już jeden warsztat i tyle chyba mi starczy?
Z tego co widzę to trzeba poidła kupić tylko  🤔
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
23 lutego 2015 18:53
w darmowych kuponach jest dostępna ankieta z pacuj.pl za 2 kupony ^^ potwierdza się tylko emailem :3
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
23 lutego 2015 19:43
Balicka znowu zaczęła grę 🙂 Nie jestem jeszcze bogaczem, ale zaczynam hodowlę Cobów Irlandzkich i Arabów  🏇
dawaj nam tu szybko nick, będziemy zapraszać 🙂
kurcze ja to się całkiem pogubilam, mam dużo boksów 1 * a chce 3 * jak tozrobić, ten zniszczyć a zbudować drugi ? czy da sie ulepszyć ? i gdzie łąki kupić ??
Wydałam jakieś 50 kuponów i nie wygrałam Baliosa  😵
Miyako, dzięki, że piszesz! 😀 potwierdzam, działa 🙂
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
23 lutego 2015 22:34
dawaj nam tu szybko nick, będziemy zapraszać 🙂


nick to Temirha

jak coś porady proszę co do koni 🙂
Miyako, Libeerte, mi nie zadziałało. wypełniłam i kliknęłam ten link z maila. coś jeszcze trzeba zrobić? mail dałam ten sam co mam na howrse.
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
24 lutego 2015 07:55
Powiedzcie mi dziewczyny, w tej chwili nie ma opcji zatrudnienia siebie jako stajenne, instruktora itp.? Rozumiem, że zarabianie teraz na lekcjach, sprzedawaniu źrebaków i zarządzaniem ośrodkiem?

Bardzo dawno nie grałam i z tego co widzę, bardzo dużo się pozmieniało.. Nawet wczoraj jakieś nowości się wgrały.
nie można się zatrudnić, są tylko pracownicy po 1 kupon za miesiąc.

Opal daje teraz diament jak zje marchewkę, a Kwarc jak się napije. szał :/
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
24 lutego 2015 08:14
A grrr... kiedyś właśnie można było się zatrudnić.. Się pozmieniało.. A czy można wygrać w jakiś konkursach, czy np. jakieś rogi obfitości też skaczą jeszcze po monitorze, jak marchewki i jabłka? Kiedyś pamiętam latały 😀 (kiedyś z jakieś 6-7 lat temu xD)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się