Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Ja dzisiaj zamawialam karte debetowa z banku ING i bylam pokuszona zamowic z konmi  🤔wirek:

Byłam w Lidl, nie ma kamizelek  🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 września 2011 21:24
też byłam. też nie ma 🙁 może od jutra?
ale były inne kamizelki. i jedną sobie kupiłam. pokażę jutro zdjęcia.
te z biedronki też ponoć są fajne (słowa mojej mamy). może się skuszę.

te polarowe kurtki z membraną mnie przypadły do gustu na tyle że jedną sobie sprawiłam. były też ładne podkolanówki (bordowe i szare). a męskie śliczne t-shirty z motywem konia poniekąd. też nabyłam to pokażę 😉
Meskie t-shirty z lidl?  😲
sei no co Ty, były jakies koszulki z końmi? W gazetkach nic o nich nie było, zrób zdjęcie i pokaż nam ten T-shirt 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 września 2011 22:44
jutro wstawie 😉
tzn kon nie jest głównym motywem ale jest wyraznie widoczny. koszulka jest ciemnoniebieska po srodku ma szary herb a po bokach dwa duze debujace konie.
Kamizelki (te turkusowe, brązowe i białe) będą w lidlach od jutra. Całkiem fajne w dotyku. Turkusowa w realu wygląda nieco gorzej, za to biała pięknie (ale strasznie niepraktyczny kolorek dla koniarzy). Brązowa wypada chyba najlepiej 🙂
Lidl uż "zaliczony", z samego rana ;-)
Ludzi pełny sklep, a na parkingu nie było gdzie zaparkować a byłam 10 min po otwarciu sklepu!!  😲
Kamizelek mnóstwo. Gorzej z rozmiarówką :/
Turkusowych 36 u nas nie było wogóle :/ od 38 do 42 mnóstwo.
36 były tylko białe.
No i kolor... turkus w gazetce na fotkach ma kolor prześliczny. Niestety w "realu" ciemniejszy i średnio ciekawy, ale nie tragiczny ;-)
Jakość fajna. Kupiłam jedną 38 🙂
Zawioze dziecko do szkoly i tez jade do lidl  🏇
Oto fotki "turkusowej". W realu jest jeszcze bardziej zielonkawa i ciemniejsza - ma taki ciemny kolor morza (morski? ;-) )



sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 września 2011 10:57
aaaa mnie się podoba!  😍

moje z wczoraj:
MajaK   Tina 2000-2013
22 września 2011 16:15
Właśnie wróciłam z Lidla, obmacałam kamizelki, i..... nie zachwyciły mnie.
Turkusowa - faktycznie ciemna, znacznie niż na tym zdjęciu emki, taka bardziej zielonkawa, na suwak. Rozmairówka  też jak pisała  😉 W zasadzie to faktycznie morski kolor.
Chciałam jak już to czekoladową ale raz - brak rozmiaru a dwa - brak suwaka, one są na napy.
Biała chyba najłądniejsza i jedyna z kapturem, na suwak i duże guziki. Te guziki mi nie przypasowały.
W dodatku takie cienkawe, dużo fajniejsze moja Mama kupiła mi w Wawie na bazarku po 20 zł, czarną i czekoladową z kremowym polarem, mięsiste i grubsze niż te, chyba nawet u nas na targu (Grodzisk) też do tej ceny 40 zł to coś ciekawszego wynajdę. Darowałam sobie, gdyby kolor był faktycznie turkusowy to jeszcze ale tak nie miałam ciśnienia żeby je mieć.

Na innym koszu z kamizelkami dziecięcymi wygrzebałąm dwie szare 38 z odpinanym kapturem i na suwak - damskie. I już były lepsze dotykowo wg mnie i lepiej sie układały (nieco krótsze).

Dlaczego te kolory są takie dziwne?
Niedługo będą męskie kamizelki i widziałam na zdjeciu przepiękny bordowy / wina kolor, czemu damskich takich nie ma? 🙁
W lidlu się szykują pasiaste koce dralonowe- jakby ktoś chciał na derkę przerobić.
kotbury masz jakieś foto?  👀
gazetka lidla
strona 14
prawa kartka
sam dół.

tak ciezko  🙄 ?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 września 2011 17:09
kotbury, ten fioletowy koc super! jak ktoś ma możliwości/umiejętności zrobić z tego derkę to może być ciekawie 🙂

a ja zamiast kamizelki z lidla tej turkusowej mam turkusową ale z biedronki. kolor jest super. zapowiada się że na jesień w sam raz 🙂 tylko jest dłuższawa. na pewno dłuższa niż ta różowa z lidla.
kuco, http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_21526.htm

Ja macałam te biedronkowe bezrękawniki, mięsiste, podszyte miękkim polarem, wyglądają też ok 🙂
fakt nie zachwycaja te kamizelki jakos bardzo ale kupiłam tez ta niebieska bo mysle ze warto.  eh tez mi sie bardziej podobaly te brazowe, nawet to ze byly na napy mi nie przeszkadzalo ale rozmiary... z tego co piszecie to wydaje mi sie ze te rozmiarowki takie juz sa poprostu, mniejsze sa inne, a te brazowe od 40 . masakra przekopałam caly kosz 🤣 i ani jednej nie znalazlam chociaz 38  ( swoja droga niezly klimat  w tym Lidlu  , czułam sie jak rasowa  przewalaczka  wsrod tych wszytskich starszych pan ktore... przewalaly razem ze mna  😵 , a zanim podeszlam przy kamizelkach nie bylo nikogo 😂 )
Zdjecie w real turkusowej bardziej mi sie podoba  😀 Nie dojechalam dzisiaj do lidl  🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 września 2011 19:50
ten turkus z biedronki super pasuje do nowego petrola es's 🙂 no i faktycznie zdaje sie byc ciepła. polarem podszyta. zapinana jest po calosci z przodu. mozna cala twarz zapiac  😁
kotbury, fajne koce, ale na derkę (mój nosi 155) trzeba by kupić dwa. 120zł za derkę  uszytą własnoręcznie (plus jeszcze jakaś lamówka i zapięcia?) to tak średnio...
Zakupiłam sobie dzis bezrekawnik w lidlu ten niby "turkusowy" do ktorego mu raczej dalej niż blizej, ale i tak mi sie podoba 🙂
No moze bez szału ale na jesień/początek zimy bedzie fajny 😉
Sio   nowe wcielenie marchewki
23 września 2011 10:36
W Biedronce są kurtki trekongowe z odpinanym polarem za 149 zł, wydaje mi się,że to niedrogo, jak na kurtkę całoroczną.


A w ofercie Lidla są kozaki, co całkiem przypominają oficerki (69 zł) -zaraz pójdę obejrzeć 🙂
kurtka biedronkowa to outhorne z tego co oblukalam,wymacalam,baaardzo fajna🙂
[quote author=Karla🙂 link=topic=485.msg1138982#msg1138982 date=1316771454]
kurtka biedronkowa to outhorne z tego co oblukalam,wymacalam,baaardzo fajna🙂
[/quote]

nie kuście już....
Ja potrzebuje kurtki ciepłej, bo mam tylko od deszczu cieniucha.

Kupiłam dziś brązową lidlową 40, 38 nie było w tym kolorze, ale i tak upchnę pod to polar i coś jeszcze, więc akurat sie dopnę na tą 4 wartstwę.  💃

Nie zawitałam do biedry, ale może to i lepiej?
A ja kupiłam sobie lidlowe buciory 😀 a'la Emu, za 39.90 !! Nie spodziewam się super jakości, ale po stajni będą w sam raz 🙂
croopie, poka. poka!
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
24 września 2011 08:38
A ja na te buty niestety się nie spóźniłam, byłam w sklepie w czwartek po 16 i już nie było ... Pokaż koniecznie 🙂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
24 września 2011 16:34
Ja dopadlam w czwartek bezrekawnik podszyty cienkim misiem w Carrefourze na samie 🙂 W kratke czarno-szaro-biala, z kapturem i sciagaczem. Za 22,99 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 września 2011 20:56
Też kupiłam te buty a'la emu, z tymże będę miała na codzień  😉

Wyglądają tak: http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_21433.htm
Chciałam te szare, ale jak dojechałam do Lidla koło 12:30 to zostały 4 pary (2 pary czarnych i 2 brązowych) Bezrękawnik też zakupiłam (ten turkusowy) Szału nie ma, ale do stajni na jesień/wczesną zimę myślę, że będzie ok  😉
Pokażę, z chęcią, ale dopiero za tydzień, jak wrócę do Warszawy 😉 Chyba, że komórkowe foto was zadowoli 🙂

Wzięłam brązowe, bo uznałam, że są najładniejsze. Szare były za srebrne, karmelowe za żółte, a czarne za mało czarne :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się