kaloszki dla konia

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
13 stycznia 2011 08:19
Burza możliwe że trafiła mi się jakaś felerna para. Ale szok jakiego doznałam, gdy przy płukaniu owcze kłaki zostały mi w dłoni, był bezcenny  😉 
bjooork, nie sądzę żeby felerna bo mi przy każdym praniu też łysiały 🙂 niestety.
gdzie na chwile obecna dostepne sa kaloszki mustanga z futrem ?

z allegro zniknely...  👿
ash   Sukces jest koloru blond....
13 stycznia 2011 14:33
slepota ze mnie chwile temu szukalam u nich na stronie  😵

jeszcze pytanie..

jezeli moj kon nosi horze rozmiar M (te z grubego neoprenu) to jaki rozmiar brac w mustangach ?
no to zainwestuje w eskadrony  😵
ash   Sukces jest koloru blond....
13 stycznia 2011 14:46
slepota ze mnie chwile temu szukalam u nich na stronie  😵

jeszcze pytanie..

jezeli moj kon nosi horze rozmiar M (te z grubego neoprenu) to jaki rozmiar brac w mustangach ?


ja mam M kaloszki wszystkich firm i mustangi też mam M
ash dziekuje  :kwiatek:
Magdzior, a na Reszkę rozm. L nie będzie za mały, bo z tych kaloszek to największy?

mnawet nie patrzylam na roxmiary bo tak jak mówię kolor nie ten i cena też jak na kaloszki trochę wysoka, a co do rozmiaru to tez mógłby być za mały, z Hippici miałyśmy XL, zaś teraz jakies zwykle gumowe  jakieś no name full i też są ok.
Czy miał ktoś kalosze neopranowe Schockemohle i może powiedzieć jak z rozmiarówką (czy XL jest jak na ten rozmiar przystało odpowiedni duże) i jakością?
chodzi mi konkretnie o te -->


edit: przepraszam za post pod postem, ale dopiero teraz zauważyłam,że to ja pisałąm ostatnia w tym temacie, bo było to jakis czas temu już... 🤔
Ach, a moje kaloszki z mustanga okazały się za małe  🤬 niech to! dziwne, te na których się wzorowałam jeszcze nie tak dawno były dobre!
A ja mam neoprenowe kaloszki Fouganzy i są super 🙂  nie przesuwają się i rzepy wyglądają na porządne

http://www.decathlon.com.pl/PL/optimum-protect-22983459/
a kaloszki mustanga występują w innym kolorze niż czarne albo brązowe ?
biale sa jeszcze.
Jak dostane zdjecie od Małożona to zaprezentuje wam Mustanowe brazowe na kasztanie. Moim zdaniem obłędne, chociaz Mąż powiedział ze Pinio wyglada w takich kaloszkach jak Gracjan Roztocki :P  😂


EDIT
Kaloszki brązowe wyglądają mniej więcej tak 😀  😍 😍 😍 😜 😜
Potrzebuję pomocy  😵 myślicie że kaloszki o rozmiar większe będą dobre, bo te są o wiele za małe  🤔wirek: (te to S) foto trochę wyżej 😉.
Geronimo
Ja kupowałam te kaloszki na sklep i generalnie powiedzieli mi że rozmiarówka wychodzi dosyć mała. I faktycznie ja mam L i sa na STYK .Zdecydowanie kupiła bym rozmiar wieksze.
Hypnotize - dziękuję  :kwiatek: ps. rudy wygląda obłędnie w brązowym komplecie! 😍
Geronimoo
Nie ma za co 🙂

A ja mam jeszcze takie zdjecie kaloszków. Ktore oddaje ich kolor 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 stycznia 2011 21:08
Magdzior rozmiarówka jest standardowa 😉
(tylko nie kup tych w kolorze snow  🙇 sama potrzebuję ich do czparaka i owijek  :wysmiewa🙂
Ma ktos zdjecie bialych mustangow?  😉
Edytka bez obaw jeśi juz to granatowe mnie korcą🙂
caroline   siwek złotogrzywek :)
23 stycznia 2011 12:31
>A ja mam jeszcze takie zdjecie kaloszków. Ktore oddaje ich kolor 🙂



kaloszki kaloszkami, ale kiedy ty sie Hypnotize nauczysz koniowi nogi zawijać... każdą fotkę w owijkach tym psujesz. fuj.
caroline
Mozliwe ze dopiero wtedy kiedy mi ktoś pokaze jak zawijac.
Anderia   Całe życie gniade
23 stycznia 2011 15:52
Pomocy, dla konia który ma obwód kopyta (w dole) 46 cm, jaki rozmiar brać Eskadronów? L? :kwiatek:
Hypnotize, kilka instrukcji na volcie było, poszukaj wpisz jak zawijać czy coś i znajdziesz, dużo osób się z niej nauczyło 🙂
Burza
Już znalazłam 😉 I nastepnym razem może uda mi się zawinać ładnie i poprawnie . Chociaz do zawijania to ja ogolnie mam dwie lewe ręce i zajmuje mi to o wiele więcej czasu niz powinno 😉
Ale dzieki 😉  :kwiatek:
Magdzior cudne to Schokomohle  😍 😍 😍 ile one kosztują?? 😀😀

Hypnotize super brąz 😀😀 Moze następne też sobie takie kupie... tylko kiedy mi się te moje zniszczą?? mam 2 pary kaloszków (obie od Caroline wiec już używane) i nie chcą umrzeć  😵 😁 Sa po prostu niezniszczalne  😉
Hypnotize, na początku musiałam wszystko po dwa razy zawijać, jak zaczniesz owijać na codzień to się wprawisz 🙂 ale koniec OT.
xxagaxx w koniku są po 80 zł w sumie to mam już kalosze, ale bardzo mi się podobają🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się