Dziękuję

caroline   siwek złotogrzywek :)
01 kwietnia 2010 22:05
Edytka :kwiatek: mazurek cudowny 😍 życie dzisiaj uratował... mnie i wielu innym osobom 😉 podjadałam go w samochodzie stojąc w dzisiejszych makabrycznych warszawskich korkach... gdyby nie to... to parę razy chyba bym nie zdzierżyła i jednak powiedziałabym paru kierowcom co myślę o ich idiotycznych pomysłach 😉
a Kaszydło zaprasza ponownie 😉
Dziękuję dla halo i dempsey za świetne rady, które dostałam na pw dotyczące maluszka 🙂  :kwiatek:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 kwietnia 2010 19:58
Dziękuję :kwiatek: części Sabatu - Sierra, Burza, Anaa i Koniczka za umilanie mi czasu w stolicy, wizytę u Czardasza i jakże mało kaloryczny i zdrowy posiłek w Macu 😎 Mam nadzieję, że następnym razem to ja ugoszczę Was u mnie!

pamiętajcie, że mam wszystkie prawa co do tekstu o du*ie i desce 😁 😉
a na resztę mam po prostu wy.... 😎
Strucelka, to my dziękujemy za towarzystwo! 😀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 kwietnia 2010 22:02
Strucelka, strasznie miło było Cię poznać!
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 kwietnia 2010 07:13
dziękuję i wzajemnie! :kwiatek: :kwiatek:
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
14 kwietnia 2010 14:58
baffinka za nadesłane materiały  😅 :kwiatek:
bardzo dziękuję!
Dziękuję Rudej H  :kwiatek: A właściwie to Branka jej chyba powinna dziękować, bo dostała od niej worek ukochanej paszy 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 kwietnia 2010 10:26
Amarotsa dziękuję za te wszystkie cuda dla młodej  :kwiatek:
Ruda_H   Istanbul elinden öper
16 kwietnia 2010 10:29
branka, ooj  😡 smacznego  😀
Strucelka polecamy się na przyszłość!  :kwiatek:
zoyabei - że mi uszu nie urwała 😎 i za możliwość przetestowania siodła.
dziękuję żabeczce17  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:  za natłuczenie do głowy 🙂  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 maja 2010 23:03
Wow yy no nie ma za co ;]  😉 spoko loko ;] pamiętaj teraz może być już tylko coraz lepiej ;]


A ja dziękuję Teli za wsparcie ;] jesteś wspaniałym człowiekiem 🙂 :kwiatek: dziękuję ;]
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

23 maja 2010 14:54
Nie ma za co  😡
Kaprioleczka   Apocaloptimist.
23 maja 2010 20:43
A ja dziekuje Averis i Szam za zainteresowanie i pomoc w moim beznadziejnym (pod kazdym wzgledem) problemie.  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 🙇
Dziękuje zduśce za wsparcie i pomoc w adaptacji w nowych warunkach 🙂
Ojoj... Trochę spóźnione ale dziękuje bardzo Naciau za pomoc z bryczesami  :kwiatek:

edit: I Kaprioleczce za pomoc z gitarą  😜 :kwiatek:
Kaprioleczka   Apocaloptimist.
23 maja 2010 21:17
O 🙂 jak milo :kwiatek: nie ma sprawy, polecam sie na przyszlosc  😎
Kaprioleczka, nie ma sprawy;]  Mam nadzieję, że choć trochę ci teraz lepiej;]
Kaprioleczka   Apocaloptimist.
24 maja 2010 12:43
Szam - troche tak 😉  :kwiatek:
Dziękuję halo, wrotkowi i ktosinie za ogromne poprawienie mi humoru. Dawno się tak nie uśmiałam jak dzisiaj, czytając kącik skoków 😉
O 🙂 jak milo :kwiatek: nie ma sprawy, polecam sie na przyszlosc  😎

Uważaj bo skorzystam i jeszcze będziesz musiała mnie uczyć śpiewać  😂
Kaprioleczka   Apocaloptimist.
26 maja 2010 10:09
nadal sie polecam na przyszlosc 😉 a takze polecam sie jako opieka na koncert, i tak zabieram juz mase "dzieciakow" na to Sum 41 (2 kolezanki po 16 lat) to jeden dzieciak w ta czy w tamta robi mi srednia roznice  😎 😁
W związku z wielkim dla mnie 😉 aromerowym wydarzeniem bardzo, bardzo, bardzo dziękuje za wsparcie, rady i pomoc
Sierrze, Fantazji, Ewci, Ewuś, Lostak, Aniee, Milusi, Quancie, Busch i całej dopingującej reszcie, którą mogłam przeoczyć- to było niesamowite i dało mi wiele wiary- dziękuje!!! 🙂
Burza jej weszłam na ten wątek przypadkiem, a tu taka niespodzianka  😡

P.S. polecam się na przyszłość! 😉

edit: jak już zagościłam w tym wątku, to chciałam bardzo mocno podziękować Anie, Koniczce, Burzy, Sierrce i Dzionce za wsparcie. Dzięki dziewczyny, bez Was było by mi znacznie trudniej.
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
29 sierpnia 2010 20:42
Bardzo, bardzo, bardzoooo chciałam podziękować Kopyciak za dzisiejszą pomoc, wsparcie i trzymanie kciuków. Za dobre rady i wiarę w nasze możliwości. Za wypasione ochraniaczki i rewelacyjne koreczki  :kwiatek: 😀  :kwiatek:

Dodatkowe podziękowania za codzienną super opiekę nad moją szkapką  :kwiatek:
To ja się podłącze- też chciałam podziękować Kopyciak za wszystko co dzisiaj dla nas zrobiła  :kwiatek: i za ciepłą kurteczke na droge  🏇
no i oczywiście wielkie podziękowania dla Ciebie,Horciakowa - zawsze można na Ciebie liczyć  :kwiatek:
Nie ma za co Dziewczyny  😡, dobry luzak zawsze wierzy w swojego zawodnika  😎
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
30 sierpnia 2010 07:47
baffinka - polecam się na przyszłość 🙂

Kopyciak - jest za co, jest. Bez Ciebie nie dałybyśmy rady, a w każdym bądź razie ja  :kwiatek: bez wypasionych ochraniaczków Baga by tak nie latała 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się