Zdjęcia Naszych Koni cz.IV (sezon 2011)

ciska ale misia się zrobiła  😉  co tak mało zdjęć ?
wątek zamknięty
wpadamy i pozdrawiamy z Cykulinem i Lalą 😉




wątek zamknięty
3 zdjęcie, standardowe ujęcie wciągania przez UFO - za ogon!  😂
wątek zamknięty
Wcisnę się z Młodą. Reszta zdjęć w "młode konie." Tym ludziem na zdjęciu jestem ja w wersji: roboczej.  😁

wątek zamknięty
W sumie juz wrzuciłam w młodych koniach, ale tu też umieszcze...

Moja młoda na pierwszych zawodach:



wątek zamknięty
faraa śliczna 😉 i jak wam poszło ?
wątek zamknięty
faraa śliczna młoda 🙂

i my z dziś 🙂
wątek zamknięty
Całkiem nieźle jak na pierwszy raz. Pierwszego dnia trochę ponad 61 % - była mocno spięta, ale na drugi dzień już wyluzowała i 65,341% 🙂
wątek zamknięty
oo to dobrze🙂

A ja znowu się wepchnę z siwym z dziś małe portreciki;>
wątek zamknięty
Faraa gratulacje! Super wynik. A to taka Twoja Twoja? :>


Rudzielec:


I izabelcia  🙂


Jestem z niej taka dumna, tak szybko sie uczy że sama przyjemność pracy z nią  🙂
wątek zamknięty
amazonka ostatnio widziałam zdjecia na lonży [jej]🙂 szybko idziecie do przodu , a rudy piękny :>
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
28 listopada 2011 19:50
Tuptek, siwy fajny, a pierwsze zdjęcie z ostatniego posta piękne.
Dyra, czytający koń mnie urzekł. Kasztan zresztą też więc zaczynam się zastanawiać co mi się z głową stało 🙂
amazonka*, jaka śliczna izabelka.


Ja mam terenowego Całusa z piątku:








wątek zamknięty
od czasu serii zdjęć - obrazujących, że UFO wyciąga za ogony, grzbiet i inne częsci ciała zabroniłam koniowi samotnych spacerów  😁
zawsze z obstawą - dwa przodem - jako obstawa przednia - dwa czarnuchy z tył jakoby murzyny obstawiające tyły z bronią gotową do strzału i co?
i UFO zaatakowało  😂 pomimo takiej obstawy
wątek zamknięty
emptyline Dzięki ^_^ mojego autorstwa.
wątek zamknięty
Tuptek pierwsze zdjęcie bomba 💘 takie nastrojowe i w ogóle... ten Twój siwas ma coś w sobie!
emptyline  lepiej małemu w tej podrównanej grzywie 😉 pasujecie do siebie!
wątek zamknięty
joakul Dzięki . Też myśle ,że ma coś w sobie . Uwielbiam go focić;> , niestety nie jest mój ,bo dzierżawie . Ale go i tak uwielbiam  💘
wątek zamknięty
W sumie juz wrzuciłam w młodych koniach, ale tu też umieszcze...

Moja młoda na pierwszych zawodach:





faraa
co to za siodło na Twojej?

Nie wiem jak Was ale mnie przeraża szyja konia ktorego widać w tle  😲 to jak rozumiem koń "trenowany".
wątek zamknięty
amazonka ostatnio widziałam zdjecia na lonży [jej]🙂 szybko idziecie do przodu , a rudy piękny :>


Chcialabym zeby do zimy chodzila w miare jako tako 🙂
A dziewczyna wiek ma odpowiedni, na wiosnę 4 latka stukną to najwyższa pora zacząć pracować.

Dodofon po czym ta Twoja blondyna jest?
wątek zamknięty
Dodofon, cudowne zdjęcie! 😀

Piórko jesienne 🙂



Foty autorstwa Natalki Cicheckiej
wątek zamknięty
Zaczynam się cieszyć, jak widzę, że Burza wstawiła coś nowego do wątku, a tak nie miałam...hmm.... ciekawe dlaczego 😉 😉 😉
wątek zamknięty
Nie miałaś się cieszyć, czy nie miałaś z czego? 😁 wiem, znowu, dwa tygodnie temu wrzucałam ale nie mogę się oprzec.
wątek zamknięty
😀 😀 😀 nie miałam tak wcześniej tzn. nie cieszyłam się, bo były mi te zdjęcia obojętne, a teraz się cieszę, bo mi się podobają, prostacka szczerość  😁
wątek zamknięty
Cieszę się, że coś przeskoczyło w nas lub w Twojej głowie, że nasza gruba parka się podoba 😀
wątek zamknięty
Dodofon super takie 'kolorowe'
Burza swietnie wygladacie

🙂
wątek zamknięty
Burza ja chcę taką kurtkę  👿 co to, co to??
wątek zamknięty
Burza
Uwielbiam Waszą parę. Teraz tym bardziej bo to już nie szmatki przyciągają oczy tylko sam koń-po prostu kawał dobrej roboty!  😉
wątek zamknięty

Dodofon po czym ta Twoja blondyna jest?



po Be Aech Broadyprise
wątek zamknięty
Dodofon to nasze konie są rodzeństwem  😀 A po jakiej matce ? Po Snowie może (ona palomino ciemne) ?
wątek zamknięty
Dodofon to nasze konie są rodzeństwem  😀 A po jakiej matce ? Po Snowie może (ona palomino ciemne) ?
po HW Snowstar Wrangler - tak po niej - zresztą Żółta jest do niejbardzo podobna - z koloru, odmian i budowy

z którego roku Twój koń?(urodzenie) - daj fotę? jaka matka?
wątek zamknięty
Snowie fajna kobyłka  🙂 Moja jest po Queenie Dun It a urodziła się 24.04.2007 . Twoja ile ma ?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.