Zdjęcia Naszych Koni

ten pierwszy🙂
ten drugi tylko słucha 😉
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
24 stycznia 2009 19:54
Margaritka, K_cian - dziękujemy 😀 :kwiatek:

Artystcznie 😁 :


i nieziemskie futerko 😜 :
wątek zamknięty
Pursat, Ty przyjedz kiedys do mnie i mojemu maluchowi porob zdjecia, bo Twoje są nieziemskie. A Konika masz naprawde cudnego 🙂
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
24 stycznia 2009 20:01
ten pierwszy🙂
ten drugi tylko słucha 😉

Tak myślałam ale wolałam zapytać.
do twojej wypowiedzi:

"Zresztą trener Wassibauer zwrócił uwagę,że Złocisz jest  bardzo dokładnym i delikatnym  koniem  a takie konie czasem wolą się zatrzymać niż zrzucić."To cytat z wątku w którym opisywałam treningi z konsultacji🙂
wątek zamknięty
To chyba nasz debiut w tym temacie🙂
Pursat ślicznie złoty wygląda, zazdroszcze nietypowej maści🙂
m.indira źrebak przepiękny🙂
Poniuś rude zdecydowanie najlepsze🙂

A tu wstrętny gniadulec🙂


wątek zamknięty

Tak myślałam ale wolałam zapytać.
do twojej wypowiedzi:

"Zresztą trener Wassibauer zwrócił uwagę,że Złocisz jest  bardzo dokładnym i delikatnym  koniem  a takie konie czasem wolą się zatrzymać niż zrzucić."To cytat z wątku w którym opisywałam treningi z konsultacji🙂


Obserwując ile pracy i zaangażowania wkładasz w siebie i swoje konie można mieć pewność, że będziesz mieć ze Złocisza pociechę i prędzej będzie łapy za uszy zabierał niż się zatrzyma🙂 Powodzenia i oby tak dalej  🙂
wątek zamknięty
Poniuś te twoje piękne, rude, zdolne bestie to jedno 😀, ale ten Twój dosiad w skoku, to po prostu coś pięknego 😜, normalnie zazdroszczę  😉
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
24 stycznia 2009 20:28
Poniuś rude zdecydowanie najlepsze🙂
:kwiatek:

Tak myślałam ale wolałam zapytać.
do twojej wypowiedzi:

"Zresztą trener Wassibauer zwrócił uwagę,że Złocisz jest  bardzo dokładnym i delikatnym  koniem  a takie konie czasem wolą się zatrzymać niż zrzucić."To cytat z wątku w którym opisywałam treningi z konsultacji🙂


Obserwując ile pracy i zaangażowania wkładasz w siebie i swoje konie można mieć pewność, że będziesz mieć ze Złocisza pociechę i prędzej będzie łapy za uszy zabierał niż się zatrzyma🙂 Powodzenia i oby tak dalej  🙂

Dziękuję bardzio bardzo😉 miło mi,że widać ,że chcę coś osiągnąć i wkładam w to całe swoje serce.
btw w tym roku mija 10 lat jak jeżdze i 5 lat jak mam Lawiranta prawie równocześnie = jeżdzę od 19.05.99  (Złoty urodził się 20.05.00 🙂 ) a Lawiranta mam od 4.06.04.
co do zakładnia łap za uszy:
Fartuch zakupiony we wrześniu 08, zdjęcie po 2 dniowych zawodach🙁 pierwszy start w fartuchu)


Prusat Ślicznie to 1 😉
Akluna ale On ma śliczną odmianę na chrapach🙂
[quote author=Szalona😉 link=topic=37.msg155577#msg155577 date=1232828819]
Poniuś te twoje piękne, rude, zdolne bestie to jedno 😀, ale ten Twój dosiad w skoku, to po prostu coś pięknego 😜, normalnie zazdroszczę  😉
[/quote]
😡 :kwiatek:
wątek zamknięty
Tak samo wygląda popręg siwusa po skokach 😎
wątek zamknięty
akluna  fajne gniade  😉

Laguna  jeszcze noooo  🙂

espana  doszło PW jak znajdę dłuższą chwilkę to zaraz skrobię do Ciebie  😉

Pursat Ty wiesz  :kwiatek:

Poniuś   szok szok szok  Cud miód i orzeszki  😜  Pięknie śmigacie.    👍Życzę Wam oby tak dalej, aż miło się na Was patrzy!!!!!!!  😅 
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
24 stycznia 2009 21:07
Tak samo wygląda popręg siwusa po skokach 😎

Ja  stwierdziłam,że bede co sezon fartuch zmieniać;p bo teeraz wygląda jeszcze gorzej:P
a propo składania przodu 😉


Nie patrzeć na dosiad:P ( było strasznie blisko:P)
Coprawda tutaj jeszcze nie mieliśmy fartucha:


Laguna fajny ten twój siwy:-)
wątek zamknięty
Poniuś dziekuje i widać, że rudzielec wkłada w to dużo serca🙂
Claudiadzięki🙂
wątek zamknięty
oti   Everybody lies...
24 stycznia 2009 21:15
akluna,
piękny Gniady!!!  😀

Laguna, Poniuś,
nieźle te wasze konie gibają!  😜
Poniuś, kasztan cudny!  😀 jak wysokie te przeszkody są? bo wyglądają poważnie!  😉
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
24 stycznia 2009 21:18
akluna,
piękny Gniady!!!  😀

Laguna, Poniuś,
nieźle te wasze konie gibają!  😜
Poniuś, kasztan cudny!  😀 jak wysokie te przeszkody są? bo wyglądają poważnie!  😉

:kwiatek:
pierwsze to 130cm a ostatnia to jakies 145/150 😉
Poniuś dziekuje i widać, że rudzielec wkłada w to dużo serca🙂
Claudiadzięki🙂

On uwielbia skakac,ma z tego taką radochę miałam już troche koni w swoim życiu i troche też widziałam i nie spotkałam się z koniem który by tak się cieszył ze skakania..😉
wątek zamknięty
Ponia, Laguna wiedzą chłopaki co z podwoziem robić 😉

Jako, że jest już po 22-giej zapowiadane wcześniej kino nocne.
W rolach głównych: 
Elear Superogier
Gaffa ofiara miłości
Pan Gieniu Stajenny

(w tle moje nogi 😉)
Sezon stanówkowy uważam za oficjalnie otwarty!!

Zdjęcia się nie wyświetlały. Bardzo proszę o pilnowanie tego, jesli się nie wyświetlają lub zostały skasowane z serwera, proszę je kasować i tu. /o.

wątek zamknięty
oti   Everybody lies...
24 stycznia 2009 21:27
[quote author=Poniuś link=topic=37.msg155642#msg155642 date=1232831882]
pierwsze to 130cm a ostatnia to jakies 145/150 😉
[/quote]

wow! to podziwiam za odwagę!  🙇

espana,
pewnie juz gdzies pisałaś, ale ja nie zwróciłam  uwagi - ale jakiej rasy jest Twoj kon?  🙂
wątek zamknięty
akluna,
piękny Gniady!!!  😀

Laguna, Poniuś,
nieźle te wasze konie gibają!  😜
Poniuś, kasztan cudny!  😀 jak wysokie te przeszkody są? bo wyglądają poważnie!  😉


1,2 i 3 zdjęcie to 90 cm 😁 Bo to pierwsze starty siwego były 😁
Na 4 i 5 może ze 100 cm

Za młody jeszcze wtedy był aby skakać wyżej
wątek zamknięty
oti Elear to polski koń szlachetny półkrwi, łączy w sobie krew francuskich angloarabów i selle francais. Tutaj dokładny rodowód: http://www.allbreedpedigree.com/elear4
wątek zamknięty
Laguna  jeszcze noooo  🙂

Prosisz masz 😉

Zdjęcia się nie wyświetlają. Bardzo proszę o pilnowanie tego, jesli się nie wyświetlają lub zostały skasowane z serwera, proszę je kasować i tu. /o. 
wątek zamknięty
Laguna znowu sie powtarzam,ale to najpiekniejsze siwe stworzenie jakie kiedykolwiek widziałam.Uwielbiam to "maleństwo" 😍
wątek zamknięty
Ja też nie mogę się na niego napatrzeć.
Za każdym razem gdy widzę jego zdjęcia ze skoków to się nadziwić nie mogę jak się chłopak stara.
Dzisiaj i jutro śmiga w Jaszkowie na zawodach, więc potem zdam relację co i jak.

No i muszę koniecznie mu porobić nowe fotki bo mam ich strasznie mało 🙁
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
24 stycznia 2009 22:26
on nadal twoj czy jak?
wątek zamknięty
Formalnie nie. Ale obecnie mam wpływ na jego los i przy nim dodatkowo luzakuję. Sprawa jest w każdym bądź razie trochę zagmatwana i nie wolałabym jej poruszać na forum.

wątek zamknięty
Poniuś  brak mi słów i tyle...  👍
Laguna  dziękować  😜
espana   czy to ta Gaffa o której myślę, co M.Machnik na niej startował, czy mi sie imiona przez tyle lat pokręciły??  🙄  ale chyba tak bo widzę, że Strachowice???
wątek zamknięty
Laguna "Twój" siwy jest super, ma coś w sobie konisko, ale nieźle już się wybielił, ile on teraz ma lat?
wątek zamknięty
W lutym skończy 7
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
25 stycznia 2009 11:33
Ponius ty na tej przeszkodzie 1,50 skakalas bez strzemienia 😲 😵  rudzielce obra rewelacyjne
laguna siwy ekstra...🙂
wątek zamknięty
Poniuś, ja juz od dłuższego czasu trzymam za Was kciuki. Mam nadzieje, ze niedługo bede Was ogladac na jakichs duuzych konkursikach.

A i witaj w klubie... ja dopiero miesiac temu zakupiłam fartuch i jak patrze na niego po skokach to jestem przerazona. Nie mialam pojecia, ze moj kon az tak pierze sie łapami !!!
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
25 stycznia 2009 13:31
MałaMi Akluna Poniuś Claudia - dziękujemy bardzo :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Claudia
- a gdzie foty Twojego ciasteczka? 😀

Akluna - rozbrajający wyraz pysia 😀

Poniuś - zdolne rudzielce 🙂
wątek zamknięty
Ja wykorzystałam dzisiejszą ładną pogodę i słoneczko w południe na robienie zdjęc 🙂

Niestety konie mało chciały ze mną współpracowac, Rot zafundował sobie kąpiel błotną, więc trochę minęło zanim doprowadziłam go do jako takiego wyglądu 🤣 Potem łaził za mną krok w krok (a raczej za kieszenią z cuksami :hihi🙂 uniemożliwiając robienie zdjęc, za nim przyłaziła kobyła chuchając w obiektyw, a potem odłączyła się od zabawy, przysypiając na drugim końcu padoku 😵, totalny brak szacunku dla mojej roboty 🤣

Ale coś cyknęłam:
(k_cian- quantowy Siwy special for you 😉):















Tak wyglądają dzieciaki na bezrobociu 😉,  ile ja bym dała żeby już móc zacząc normalnie jeździc 🙄
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.