Top model-zostań modelką

subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
16 listopada 2011 21:20
Kto odpadł ? Bo dzisiejszy odcinek mnie ominął :<
Dorota i Oliwia
a słuchał ktoś wczoraj wieczorem oprócz Alabamki KwejkFM? Ania Bałon była gościem specjalnym  😂 🤣

Chyba mam kawałek nagrany  🤣 Cudowne to było.

Szkoda Oliwii i Dorotki  🙁
Ale dobrze, że na Anię krzyknęła trochę.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
16 listopada 2011 21:23
A co Ania tam gadała?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
16 listopada 2011 21:25
Muszę poszukać dzisiejszego odcinka  🙄 A ta kłótnia to faktycznie jakaś warta uwagi czy nie koniecznie , tam co się szarpały dziewuchy
Gadać nic specjalnego nie gadała, Krupa krzyknęła trochę na nią bo gdy pytała czy chce jechać do Paryża, odpowiedź jej nie przekonała. Chodziło o to aby się otrząsnęła bo sobie w Paryżu nie poradzi

edit: 1. To nie Dorota się szarpała. Był pokaz gdzie oprócz dziewczyn były profesjonalne modelki, obeznane w tym wszystkim a ich zadaniem było przeszkadzanie, jedna zaczęła się szarpać z baby face (teraz imienia zapomniałam.) i wyszła zamiast niej
Mam nadzieje ze wygra Asia albo Honorata 🙂 reszta jak mnie nic specjalnego
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 listopada 2011 21:35
Alabamka - z Olgą się szarpała (-;
szkoda dziewczyn, ale teraz każdej będzie szkoda. no, może z jednym wyjątkiem  🙄
szczerze powiem, że spodziewałam się, iż one odpadną.
Kawecan   Jeździec bez konia...
16 listopada 2011 21:55
Zauważyliście że chyba w każdym odcinku Michalina opowiada jak jej to źle, że się znęcali, że ona jest taka i taka bo urodziła się hermafrodytą itd. Dobra przeszła operację, jest kobietą, super cieszę się. Ale na litość boską nie musi za każdym razem o tym mówić, już za pierwszym razem zrozumieliśmy. 🙄
Wojenka   on the desert you can't remember your name
16 listopada 2011 21:58
I znowu Ania została. Zobaczymy jaką wiochę odwali w Paryżu  😎.

Zauważyliście że chyba w każdym odcinku Michalina opowiada jak jej to źle, że się znęcali, że ona jest taka i taka bo urodziła się hermafrodytą itd. Dobra przeszła operację, jest kobietą, super cieszę się. Ale na litość boską nie musi za każdym razem o tym mówić, już za pierwszym razem zrozumieliśmy. 🙄


to tak jak Ania mówi, że była gruba i się nie akceptowała.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
16 listopada 2011 22:08
Ania wyjątkowo działa mi na nerwy  😤
Ania mi się podoba, ale  jak nic nie mówi.

Nie rozumiem dlaczego Oldze zarzucają dziecinną twarz- przecież ona ma dopiero 19 lat! Ma do takiej twarzy prawo.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
16 listopada 2011 22:23
Ja nie mówię, że Ania jest brzydka 🙂 Na zdjęciach rzeczywiście wychodzi bardzo ładnie, ale potwornie denerwuje mnie jej osobowość. Co do Olgi to w sumie zgadzam się z nimi, ona ma typowo dziewczęcą urodę, ale jak na razie jest moją faworytką.
Mi się wydaje, że one jakoś wszystkie przytyły w tym domu modelek! Olga wygląda teraz okropnie, Oliwia też przytyła i widać jej to w rysach twarzy - od razu jest dużo mniej atrakcyjna. Nie podoba mi się to. Spodziewałam się, że odpadną Dorota i Oliwia, teraz niestety muszą przechodzić dziewczyny klasyczne, z figurami stricte prosto na wybieg. Pewnie następna odpadnie Olga, bo nie zdąży schudnąć. Zdjęcia fajne tylko te naturalne, stylizowane na gwiazdy filmowe w ogóle mi się nie podobały.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
16 listopada 2011 22:52
też domyślałam się, że odpadnie Dorota i Oliwia

Ania znowu tekstami zarzucała  😂  jak to ona kiedyś gruba była, jak to ona się nie zmieni (mówi to od 1 odcinka  😵 ) ale zdjęcia miała super

U mnie dalej faworytką jest Olga 🙂
Mi sie Ani zdjęcia dzisiejsze nie podobają, jej twarz jak dla mnie ma więcej dzieciaka w sobie niż twarz Olgi.
Moje ulubione  😜
[img]http://dcs-193-111-38-246.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/i/8a3363abe792db2d8761d6403605aeb7/d5eb267c-0eb4-11e1-a12f-0025b511229e.jpg?type=1&quality=90&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=580&srch=580&dstw=580&dsth=580[/img]
skąd Wy wytrzaskujecie fotki oryginalne te które są na koniec?

szukam i jakos mi sie nigdy nie znajdują, tylko jakies podobne🙁
Ja obstawialam Dorote lub Oliwie...no i odpadly dwie :-\ co do tego ze Anka jedzie do Paryza to mnie nie dziwi bo czy to nie z przeciekow wynikalo wlasnie ze w finale bedzie Anka,  Olga i Michalina?
a zdjecia podobaly mi sie Oliwii i Doroty!

ps jesli panny faktycznie przytyly to chyba slabo sie staraja i malo im zalezy....ciekawe co one robily na codzien w wolnych chwilach. jak czesto mialy te sesje....bo ja w wolnym czasie to bym tam cwiczyla,plywala...ze na fotach wygladac jeszcze lepiej 😀iabeł:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
17 listopada 2011 06:54
Isabelle- topmodel.tvn.pl  zakładka 'foto'  😉
Podejrzewam, że dostają dobrze jeść to tyją...
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
17 listopada 2011 07:29
Przedewszystkim piją sporo energetyków z tego co można wywnioskować, a to chyba same kalorie?
A ja, tak jak do Oliwii nie byłam przekonana, na początku dla mnie miała... Niezbyt myślącą urodę, tak teraz zaczęła mi się mega podobać! Doroty zdjęcie było przepiękne, za to Ania na tym "mokrym" wyszła dla mnie jak przemoczony bezdomny kundelek 😉 ale mogę być nieobiektywna. Załamuje mnie jak zaczyna się hiperwentylować i opowiadać jak to ona się staraaaa i chceee i potrzebuje! :|
To, że Honorata nie będzie w finale (a wygląda na to że nie będzie) to jest dla mnie ż-e-n-a-d-a. Nie powinna ustępować miejsca na korzyść płaczki.
Moją faworytką też jest Olga. Ale jak widać jak wszyscy faworyzują Ankę to zapewne ona wygra 😤
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
17 listopada 2011 13:09
Ja nie wiem jak Asia robi to, ze bedac "na żywo" taką brzydką na zdjęciach jednak jakos wygląda  😜
O Asi też mam rażenie , że w realu jest dosłownie brzydka  a na zdjęciach śliczna.
Ja chcę taką koszulkę!  😜 http://kwejk.pl/obrazek/666197/czyżby,teksty,ani,zostały,kultowe?,🙂.html
Podobno schudła, ale jakoś nie widzę różnicy...

http://www.pudelek.pl/artykul/36414/odchudzona_finalistka_top_model_zdjecia/
w takiej kiecce to niemożliwe, aby zobaczyć różnicę. Biodra i uda zakryte, miseczka w staniku tak dziwnie skonstruowana, że wygląda jakby miała zero biustu. Nie wiem, jaki biust trzeba mieć, żeby w takiej miseczce dobrze wyglądać.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się