Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Jiska, Śliczna jesteś. Jeżeli bawisz się w modeling, to dodam, że mnie na tych zdjęciach denerwuje to, że w sumie na każdym masz tą samą minę.

Ja się dorobiłam zdjęcia z uśmiechem
Alabamka może nie modeling,a fotomodeling 🙂 dziękuje za opinie 😀 w sumie to dopiero początki bo to druga sesja,więc dopiero się uczę  co i jak.  🤣
ChingisChan   Always a step ahead! :)
30 kwietnia 2013 16:52
Alabamka ja poproszę o uśmiech od ucha do ucha 😀.
Ja się dorobiłam wreszcie wiosennych zdjęć, zamęczę Was trochę 🙂





i zmykam!
infantil, a weź się schowaj z tymi włosami pięknymi! 🤬 A tak poważnie, to super foty! I mam taką samą koszulę, jak Ty 😀
Cavaletti, ładne dziewczę z Ciebie 😀 No i włosy, wiadomo.... 😁

Dziękuję! :kwiatek: A włosy miały wybitny bad hair day. Takie wydarzenie, a one jak piorun w miotłę... 😁 Przód jeszcze spoko, bo dociążyłam kremem do rąk, ale tył... olaboga fruwające siano 😉
wymodelowana dziękuje  :kwiatek: A koszulę kocham całym sercem!
ahh jakie Wy piękne dziewczyny jesteście. 💘
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 maja 2013 17:12
To ja się jeszcze pokażę po hennie 🙂


Edit: ort
Graba.   je ne sais pas
03 maja 2013 17:41
safie, ładne zdjęcie, więc nie musisz się "karać" 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 maja 2013 18:11
safie, ładne zdjęcie, więc nie musisz się "karać" 😉


dzięki 😉 zawsze mam z tym problem  😵
To ja się wpiszę do wątku zdjęciem w nowych włosach. Z włosów za ramię wyszły o takie o:



(ja to ta po prawej  :wysmiewa🙂 Powoli nawet zaczynam się przyzwyczajać.


Alabamka, jesteś śliczna! Uwielbiam taki typ urody.  😍

edit'lit
Jiska mega śliczne zdjęcie!

Ja znalazłam jeszcze swoje w dosyć niecodziennym wydaniu - z zasady się nie uśmiecham 😉
infantil, a szkoda, bo uśmiech masz naprawdę uroczy! 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
04 maja 2013 19:07
Strasznie rozmazane, ale złapane gdzieś w locie dziś.

infantil, a szkoda, bo uśmiech masz naprawdę uroczy! 🙂

Dziękuje. 😉 Tutaj nie wyszedł źle, ale ogólnie jest mało 'fotogeniczny'.
Alabamka mozesz mi wytlumaczyc, pytam zupelnie niezlosliwie !, dlaczego osoby w Twoim wieku zawsze robia takie miny do zdjec? Widac, ze jestes ladna, ale masz mine jakbys cebule z cukrem zjadla. Zwlaszcza ten przedziwny grymas na ustach.
po tych wszystkich ładnych fotkach, muszę wrzucić swoją mordkę, żeby zachować równowagę w wątku  😎

ustrzelone w stajni
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 maja 2013 19:06
rewir, bardzo lubie Twoją urodę 🙂

O proszę, jakie ładne rudowłose dziewczęta. 😀

Dla równowagi, to ja się wstawię, a nie Ty rewir. Może nie ładnie, ale chociaż wesoło. 😉

Julie... jedyny mój komentarz:  😍 Zazwyczaj wkurzają mnie ludzie wrzucający (na fejsbuki i inne internety 😉 ) zdjęcia z dziećmi i piszący o nich, ale Ty robisz to z takim urokiem i tak pozytywnie, że aż chce się czytać! 🙂
A dziękuję, miło mi. 😀 Fejsbuka nie mam, a o swym dzieciu raczej nigdzie oprócz wątku dzieciowego nie piszę. Doskonale rozumiem, że można nie lubić dzieci i się nimi co najmniej nie interesować, bo sama do niedawna nie lubiłam. 😉
Julie, genialne 👍 Nie mogłam się powstrzymać od uśmiechu, jak to zobaczyłam 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 maja 2013 21:07
Julie, nie lubię dzieci, ale to zdjęcie zdecydowanie mega pozytywne  😀
Ale ja dzieci bardzo lubię - tylko na żywo, jak mogę dotknąć, pomachać i powąchać 😁 To sieciowe opowieści zazwyczaj mnie nudzą 😉
edit. Nie ten dział!  😉
Julie- Fajowo  😀

A tu kilka moich majówkowych z odwiedzin w Wawie:



safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 maja 2013 10:36
Zebrało mi się na wspominki. Majówka 2011



Francja 2010 ( chyba wrzesień)
ovca   Per aspera donikąd
07 maja 2013 12:53
Majówkowy Kraków 🙂
Też mnie strasznie rozbawił podpis Julie do zdjęcia  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się