Runnersi- czyli biegaj z nami :)

Averis   Czarny charakter
03 maja 2013 13:34
Dziewczęta, dołączam 🙂 Chcę dla rozrywki pobiec w biegu Nike. Od ponad 2 miesięcy ćwiczę prawie codziennie, więc motywacja to nie problem. Lecę czytać jak zacząć biegać, gdy jest się żółtodziobem 🙂
Ja też dołączam🙂  Zaczynam przygodę z bieganiem. Dzisiaj przebiegłam 5 razy po 5 minut z przerwami dwuminutowymi na marsz🙂 Może to nie jest takiś mega wynik, ale jak na to, że kiedyś nie mogłam przebiec nawet 30 sekund, bez umierania, to jestem z siebie dumna. Po każdym biegu czuję się świetnie zmęczona 🤣 Każdego dnia wydłużam czas biegu a zmniejszam marszu.
ja chyba dziś spróbuję pobiec... na razie się rozmaszerowałam i ... no boli ten piszczel albo inaczej... czuję dyskomfort😀 jutro idę znowu do sklepu biegacza po cudowne wkładki albo po raz kolejny zmienimy buty🙁 juto miałam iść na pola na trening nike a tu d...blada pójdę do sklepu i modlę się, że wreszcie zacznę porządnie biegać, bo ileż można mieć substytut rowerowo-basenowy...

averis- czyli widzimy się nocą😉 ja jeszcze zdecydowałam się na irenę
właśnie, buty, buty, buty 🤬 ciągle nie mogę się zdecydować 🙄 a na jutro muszę sobie obmyślić jednak inną trasę, trochę za krótko dziś było.
O którym biegu Nike piszecie?
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
03 maja 2013 17:16
She runs the night ,9 czerwca, 5km
https://www.facebook.com/events/167460746751775/?ref=2
Co wtorek i sobotę sa darmowe treningi, m.in w Parku Skaryszewskim, na Polach Mokotowskich.
O, to ja też chcę iść! 😅
zen🙂 super! ja ze swoimi psiapsiami traktujemy to jako "ruchowe" spotkanie towarzyskie🙂 taki wstęp do tego jak się biega w grupie, podobno na każdym biegu kupa atrakcji i śmiechu, my chcemy ukończyć i zaliczyć wszystkie atrakcje
a buty...no cóż... jutro pewnie będzie trzecia para albo kolejne wkładki korygujące...a miałam zbierać na oficerki na  lato🙁
Wrócę do cywilizacji (szerokopasmowy net) i poczytam o tym 🙂
zahacz też irena samsung
Whoa, ok, w niedzielę zrobię rozeznanie :kwiatek:
zrobiłam rozbiegówkę na 3km wreszcie z db prędkością  i przyzwoitym czasem, podbiegami i nawet po średnim podlożu (rozkopali mi chodnik przy onkologii), do czerwca może jak nic nie spieprzę te 5km na 30min -35min się uda dotoczyć😀
do tego moi wspaniali leśnicy ustawili slalomik na 100m, 60m, 70m i się pogibałam z nimi. Zaliczyłam glebę na niskim starcie i mam piękną dziurę na kolanie 😁 potem już ruszałam z wysokiego startu i obyło się bez strat w ludziach i sprzętach🙂
ale fajnie było🙂
Karla gdzie biegasz? Ja usilnie się zastanawiam nad tym - biegałam po "moim" Muranowie rok temu ale za przyjemne to to nie było. Teraz jestem na etapie kupowania butów, niestety aktualnie posiadam tylko tenisówki więc nawet nie podbiegam w nich do metra  😁
Myślicie, że ja zacznę biegać w przyszłym tygodniu to dam radę przebiec te 5 km w czerwcu? Chciałabym dołączyć!  😜
generalnie gdzie się da- najczęściej dokoła campusu SGGW, po Ursynowie, do Lasu Kabackiego, czasem jak jestem w pracy to po Woli i Bemowie, no i dwa razy w tyg. po Polach Mokotowskich. W lipcu chciałabym zacząć biegać do stajni...może mnie nie rozjadą 😀
spokojnie 5tkę nawet marszem przejdziesz- to ma być fan, rozrywka a nie... na 5km wyczynówki to się można na biegi z klasyfikacją do klas sportowych zapisać czy pętle na MP 😁
Startował ktoś z Was w Biegu Konstytucji? Dużo ludu tam 😁


Mój facet pierwszy raz od wyleczenia kontuzji! 🙂 Narzekał na tłumy i że Tusk go wyprzedził 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 maja 2013 21:31
Hanoverka w niedziele też jest bieg na 5km, dawaj z nami 🙂😉
Averis   Czarny charakter
03 maja 2013 22:21
To się widzimy 🙂
😂 wróciłam ze sklepu biegacza i... czeka mnie kolejna zmiana buciorów. Po 2 miesiącach ćwiczeń na siłce, basenu i odwiedzin u rehabilitanta wreszcie będę miała byty neutrale i tylko malutką wkładeczkę korekcyjną. I nie... nie cieszę się, bo to kolejne kilka stówek, ale co zrobić😀
Mój ortopeda tylko się śmieje, że gdyby w takim tempie ludzie się prostowali i tak zalecali do ćwiczeń to by musiał zmienić profesję😀
Czy ktoś z biegaczy miał nikusie pegazuski 29?
to jeden z 3 modeli jakie wybraliśmy dziś w sklepie
Jak ja was podziwiam za te maratony. Baby ze stali, no  👍 Ja dzisiaj przebiegłam swoje pierwsze zawody na 10km i ostatni kilometr pociągnęłam chyba tylko siłą woli, a jeszcze durnowata ambicja kazała mi przygrzać na finiszu i wyprzedzić kobietę biegnącą z przodu. Myślałam tylko o tym, żeby nie zemdleć, bo przypał i czy mają tam na mecie woreczki w razie zwrotów drogą górną 😁 Strasznie gorąco było, szkoda że start był o 11 a nie jakoś wcześniej, bo biegło się w takim palącym słońcu.
Miałam czas 1h i 2 minuty, pierwszy krok w drodze do maratonu poczyniony.  🙂



Gratulacje feno :kwiatek:

Zapisałam się na Samsungowy bieg i ten nocny Nike 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 maja 2013 20:31
Hubuś dziś startował na 10km we wrocławskiej dyszce. 44:20 - 17 w open, 5 w m-20-29  😅

Ja nigdy taka dobra nie będę żeby biegać, ale muszę się pochwalić, że wczoraj byłam na zawodach dogtrekkingowych i zajęłam z Bułą 6 miejsce  😡  😅
LatentPony   Pretty Little Pony :)
05 maja 2013 22:01
A dziecko wróciło z gór i jutro obiecuje obszerniejsza relację 🙂 biegalo się FANTASTYCZNIE!

[img]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=385178454931442&set=a.385178044931483.1073741827.122004744582149&type=1&ref=nf[/img]
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 maja 2013 08:53
Też wróciłam z gór i też biegałam. Matko, podziwiam wszystkich, którzy chcą brać udział w biegach górskich  👍
Ja po 4 km pod górę i potem 4 km w dół marzyłam tylko o wylegiwaniu się na leżaczku. Nawet pies zaczynał strajkować  😁

kupiłam 🙂

w końcu stanęło na: http://www.salomon.com/pl/product/xr-sensibelt.html
przekonał mniej elastyczny, bardzo wygodny i miękki pasek + większa kieszonka (te przeklęte klucze! np. do podwójnego decathlonowego w ogóle się nie mieściły). ten salomon co wstawiłam wcześniej źle mi leżał, przesuwał się, chyba jednak takie zapięcie na klamerkę nie jest najlepsze.

I jak wrażenia po miesiącu użytkowania? Polecasz?
Pierwszy raz w tym roku udało mi się zmusić. Przyznam się tutaj, to może jutro też dam radę 😉
Taki dowód, że wciąż biegamy i mamy się dobrze (siódmy miesiąc). Majówka spędzona intensywnie. 3 x 7km do konika (środa, sobota niedziela). Dzisiaj 5km na bieżni. W dni kiedy nie biegam, ćwiczę sobie jakieś schody czy cross-trainer czy tym podobne na siłowni której nie cierpię. Jednak lepiej się wówczas czuję. Inaczej nogi mi puchną i kręgosłup nawala.


JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 maja 2013 05:47
Wow jetes na prawde pierwsza babeczka, ktora udowodnia, ze ciaza to nie choroba 😉) a tak powaznie to dobrze, ze tak dobrze sie czujesz.
przypomni mi ktoś jak zrzucić dane w Sport Trackerze z telefonu na strone?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 maja 2013 09:00
falabana ale super! obyś do końca czuła się tak dobrze

ogurek dasz rade i dzisiaj! a jak zabraknie Ci motywacji, to tutaj zawsze ktoś Cię popchnie do działania.

Jara gratulacje dla Ciebie i dla Buły  😅

zen bosko  💃 też będę na Samsungu i na nocnym Nike.
Edytka, no to się w końcu spotkamy 💃 :kwiatek:
gratuluję wszystkim, startów, wyników, wytrwałości 😀
ja dzisiaj jakieś 3,8km marszobiegu zrobiłam. cudownie biegało się po burzy, niby kolejny tydzień planu, niby trudniej, a ja z bananem na twarzy omijałam kałuże 😀 w niedzielę poszłam sobie na stadion pośmigać i też fajna sprawa z nawierzchnią, ale brakowało mi podbiegów. ale raz czy dwa na tydzień będę tam chodzić.
nawet nie wiedziałam, że od regularnego biegania człowiek się taki zorganizowany robi 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się