Książka skarg i wniosków

A jak "zamkniesz" zdjęcie to się nie naprawi?
A., regulamin to regulamin, jest napisane jasno - max 800. A jak walniesz w załączniku 2000x2000 to rozwali forum po jego otwarciu i nic się na zdjęciu nie zobaczy + wydłuża się czas ładowania strony i już np. z telefonu możesz sobie wątku nie poczytać.


Regulamin to regulamin. Ostrzeżenie na 3 dni a nie do czasu zmniejszenia zdjęcia
Regulamin jest dla ludzi, a nie odwrotnie
Regulamin jest regulaminem i jeśli jego część jest niedobra (skoro nawet moderator się nie stosuje nakładając ostrzeżenia niezgodnie z nim) to znaczy, że należy  zmienić jego zapis, a póki obowiązuje, to się stosować. Jak prawo jest złe, należy je zmienić, ale do czasu zmiany-  przestrzegać.

🙂
z regulaminu:
"Decyzję o wadze przewinienia i stosownej kary podejmuje moderator na podstawie własnego uznania."
Więc nie wiem skąd się wzięły 3 dni.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lipca 2014 12:25
A umiesz Ty czytać?
Przypominamy wszystkim, że punkt 9-ty regulaminu forum mówi:  Zamieszczaj zdjęcia, które nie przekraczają swoją wielkością 800 na 800pikseli. Usprawni to działanie forum i nie będzie sprawiało, że forum się "rozjeżdża". Bardzo prosimy o stosowanie się do niego. Wszelkie odstępstwa będą od tej pory karane ostrzeżeniem na 3 dni.

Moderatorki
Nie umiem, więc na szczęście Twoich wypocin czytać nie muszę 😉
Rety, czo ja pacze.

Każde zdjęcie, nawet, jeśli jest w załączniku powinno mieć 800x800 - posiadacze telefonów oraz wolniejszych komputerów w przypadku większych zdjęć, w tym załącznikowych, doświadczają rozjechania forum, zdjęcie z załącznika owszem, zmniejsza się, ale często to trwa wieki, zanim to się stanie, więc tak, czy siak - utrudnia to korzystanie z forum.
Zasada 3 dni owszem, obowiązuje, ale mam prawo do nakładania ostrzeżen wg "własnego uznania" - a że, tak jak zauważyła Czarownica, ostatnio zbyt dużych zdjęc jest zdecydowanie za dużo, ja nie mam fizycznie możliwości w nie ingerować, a ostrzeżenia i prośby na pw często nie działają i ludzie olewają mnie i zostawiaja zdjęcia-giganty, jak były, to postanowiłam nieco wydłużyć, bądź skrócić czas ostrzeżenia, jeżeli ktoś jest na tyle miły i poprawi błąd.
Także proszę nie tworzyć teorii spiskowych, nikt na A. się nie uwziął i jakby zmniejszyła zdjęcie, miałaby ostrzeżenie zdjęte natychmiast. Chciałam być bardziej przystępna, ktoś, kto spełniłby prośbę, miałby ostrzeżenie szybko zdjęte, chciałam sprawdzić, czy takie coś by się sprawdziło - nie wiem, czemu takie działanie zostało odczytane jako atak na forumowiczów. Ja przecież nie siedzę, nie nudzę się i nie wymyślam, jak wam dopiec, tylko staram się usprawnić korzystanie z tego forum.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lipca 2014 14:10
Nie wiem czy to dobry wątek, ale jak klikam "#zgłoś do moderatora" to dostaję komunikat "Dział nie istnieje"...
Facella, u mnie "Zgłoś do moderatora" działa. Może u ciebie wystąpił jakiś błąd?
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lipca 2014 14:14
Już wiem co się stało 😉
podziel się z nami, co 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lipca 2014 14:31
Wyedytowałaś posta, który chciałam zgłosić 😉
sorry, too late  😎
slojma   I was born with a silver spoon!
13 lipca 2014 18:04
niech ktoś zrobi coś z Mariusz90  dotyczy wątków na towarzyskim i końskim
slojma, kto? jeśli nie ma żadnego moda (a chyba tylko ikarina jest teraz na forum regularnie) to nikt nic nie zrobi.
Cierpliwości, ktoś się w końcu pojawi
slojma   I was born with a silver spoon!
13 lipca 2014 18:11
to już piszę do ikariny
Modzi, prócz czesania forum, mają również inne zajęcia. Cierpliwości. Proponuję póki co nie karmić trolla, nie pisać, nie komentować. Przecież ten gość siedzi w kącie i jedzie na ręcznym, z radości, że tak Was zdenerwował. Strasznych zdjęć jest w necie masa i nie jesteśmy w stanie ich uniknąć. Poczekajmy cierpliwie, na pewno prędzej, czy później przyjdzie mod i posprząta.

EDIT: O! Już sprząta  😀
Livia   ...z innego świata
28 lipca 2014 08:02
Coś mnie chyba ominęło - od kiedy jest limit dzienny na liczbę wrzucanych ogłoszeń? Zauważyłam też, że opcja odświeżania, zamiast na 2 tygodnie, teraz jest na miesiąc - kiedy to się pozmieniało? Czy odświeżanie można przywrócić na okres 2 tygodni?
Odświeżyłam dzisiaj swoje ogłoszenia i się dość zdziwiłam 😉
Livia, ja nic nie zmieniałam, nie mam nawet takiej możliwości. Widzę, że regulamin ogłoszeń jest taki sam, więc nie wiem, co się stało  👀
Livia   ...z innego świata
28 lipca 2014 09:42
ikarina, ja rozumiem, że to pewnie dla osób, które wrzucają od razu hurtowo kilkadziesiąt ogłoszeń. Ja wrzucałam systematycznie, teraz przegapiłam odświeżanie, no i już nowego ogłoszenia nie dodałam, bo wyrzuca mi info, że przekroczyłam limit...
Livia, dzienny limit to 15 ogłoszeń
Livia   ...z innego świata
28 lipca 2014 09:58
To wiem, tylko nie wiem, od kiedy to działa i czy były jakieś informacje - bo ja się zorientowałam dopiero dzisiaj 😉
Da się coś zrobić z tym trollem na literę A? Gdzie nie wejdę tam on, a raczej ona  🤔wirek:
Poncioch, użyj opcji "ignoruj". W tym celu została stworzona 😉
Serio? No popatrz  🙄
Ja to zrobię, ale inni nadal karmią trolla. Zamiast zignorować
Wnioskuję o wydzielenie w ogłoszeniach miejsca dla koni w potrzebie. Wilk będzie syty i owca cała.
Dobry pomysł 🙂

Btw. Czy mógłby ktoś podrzucić link do obnażonych przekrętów Tary? Karla wspomniała o nich w zamkniętym wątku, chciałabym przeczytać, bo dotąd miałam o nich dobre zdanie.
A.   master of sarcasm :]
20 sierpnia 2014 21:12
Co tu jest grane? Piszę bez błedu a forum mi poprawia na błąd  🤔 🙄

http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,83100.msg2164615.html#new
Chodzi o lonża. Bez sensu jest ustawienie automatyczne, że Ci "lą" poprawia na "lon".
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się