Zabawa "Zniszcz marzenie osoby wyżej"

Happiowa   córka grabarza
10 sierpnia 2010 11:01
Wsiadasz na konia i potrafi lotne co drugi takt. Wykonuje je perfekcyjnie. Tak mu się to podoba, że w końcu wykonuje lotne co jeden takt, a potem co pół, aż w końcu przestaje dotykać ziemi tylko macha nogami w górze, nogi zawiązują mu się w supeł i spadacie na ziemię. Nikt nie potrafi mu rozwiązać nóg, zostajesz z nim na placu do końca życia, wcinacie żelki i hamburgery.

Chciałabym wiedziec na jaki profil chcę iść do liceum i na jakie studia chcę iść. Tego właśnie nie wiem, wiem, że po studiach chcę pracować z końmi  😍
Wiesz na jaki profil chcesz isc. W 3 klasie okazuje sie, ze to nie to. Wybierasz przedmioty na maturę których sie nie uczyłas. matura oblana. Nie możesz dostać sie na studia zwiazane z jeździectwem.


Chciałabym złapać złota rybke 🙂
jett   success is the best revenge
26 sierpnia 2010 16:27
Łapiesz złotą rybkę i zanim zaczniesz wymawiać życzenie złota rybka przeobraża się w rekina i odgryza Ci nogę  🤣

Chciałabym, żeby moja mam przekonała się do koni
Mama przekonuje się do koni jednak kiedy się przekonała dostała niechcący kopa od konia i teraz ma uraz do końca życia 😉


Chciałabym startować częściej w zawodach.
Startujesz często, właściwie bez przerwy, pewnego dnia Ty i koń jesteście wycięczeni i konik odmawia skoku, po czym lądujesz na przeszkodzie i do końca życia jesteś kaleką...

Chciałabym, żeby wszyscy w mojej rodzinie byli zdrowi do końca swoich dni...
Sa bardzo zdrowi, zyja po 150 lat, w przyszłosci są bardzo niskie emerytury co sprawia ze są nieszczęśliwi


chciałabym wylecieć do Los Angeles
Happiowa   córka grabarza
26 sierpnia 2010 19:15
Wylatujesz do Los Angeles, ale okazuje się, że ludzie tam to same gbury jedzące jedynie koninę. Nie podoba Ci się tam, ale nie możesz wrócić, bo wszystkie loty są odwołane z powodu ataku kosmitów. Los Angeles jest najbardziej oblegane przez obcych. Po ulicach biegają zielone gluty pakujące wszystko co się da w plastikowe woreczki (w celu robienia badań), wieje silny wiatr a ludzie z braku koniny stają się kanibalami. W końcu jednak zaprzyjaźniasz się z obcymi. Podwożą Cię do Polski. Budujesz domek na wsi i dzień zaczynasz od dojenia krówki  🏇

Chciałabym, żeby zawsze treningi były udane...
Wykonujecie wszystko na treningach bezbłędnie, tak bezbłędnie że zwalniasz trenera, żaden element nie sprawia wam trudności przez co wieje nudą i kończysz karierę jeździecką 😀iabeł:

Chciałabym żeby 1 września nigdy nie nadszedł 😎
okazuje się że wraz z nadejściem nowego prezydenta weszła nowa ustawa, że nazwa 1 września jest początkiem każdego miesiąca (beznadzieja XD)


chcę żeby Amanda okazała się świetnym koniem do rekreacji i skoków  🏇
Okazała się świetna i byli kupcy na wysokie pieniądze, Twoi rodzice sprzedali ją.

Chciałabym, żeby Heśka w przyszłości przekonała się do mnie i do mojej rodziny i żeby była koniem jednego właściciela..
Heśka okazała się być przyjaźnie nastawiona do rodziny mieszkającej obok jej padoku, na ciebie nadal prycha i patrzy się złowrogo, oprócz tego codziennie przychodzi Twój sąsiad Justin Bieber, Heśka zaczęła popisywać się, rodzina Bieberów zdecydowała się na jej kupno, proponując kilka milionów.

chcę w końcu jeździć na Borce, tak w teren zeby pokazać się sąsiadom którzy mają konie (8 szkap) XD
Heśka okazała się być przyjaźnie nastawiona do rodziny mieszkającej obok jej padoku, na ciebie nadal prycha i patrzy się złowrogo, oprócz tego codziennie przychodzi Twój sąsiad Justin Bieber, Heśka zaczęła popisywać się, rodzina Bieberów zdecydowała się na jej kupno, proponując kilka milionów.



Nie za bardzo Ci wyszło... Ona już należy do nas.. A poza tym napisałam, że do MNIE I DO MOJEJ RODZINY...
;c wiesz masz za trudne marzenie żebym ja je zniszczyła, masz już je spełnione, napisz inne :P
o kurcze a po co takie problemy robić? Jedziemy dalej

jedziesz sobie obok sąsiadów ale koń zaczyna wariowac spadasz i wstyd


chciałabym miec rottweilera
Kupiłaś wymarzonego pieska nie umiałaś go wychować, i po roku Cię zagryzł...  😎
onlyrightdawaj marzenie
a, zapomniałam..  😁


Chciałabym, pojechać z Heket przynajmniej N klasę w ujeżdżeniu.  💘
jedziesz z Heket klasę N. szykujesz ją już na zawodach: - o ku^wa, gdzie siodło ? takim cudem pojechałaś przejazd na oklep, w doskonałej pozycji, działając pomocami jednym słowem: cudownie !
kiedy jechałaś stępem na linię żeby zrobić ukłon, ktoś zaszeleścił workiem, Heśka wystraszyła się i wyleciałaś pod komisję, tak o to kończąc przejazd.
😁

chcę mieć już źrebaka po Promi (borki) i Hutora (bony)  💃
źrebaki rodzą się już. Ty nie masz czasu się nimi opiekować, bo idziesz do szkoły, wtedy źrebaki poważnie chorują...
Oddaję marzenie, wymyślajcie.
masz już źrebaka po Promi i Hutorze już się urodził po 2 dniach okazuje się, że jest na coś chory i umiera

chce żeby mój kon lepiej sie zbierał;p
Twój koń zaczyna super się zbierać, lekko się nosi i jest jak marzenie, ale potem zaczyna strasznie się chować, nie możesz uwolnić go od rollkuru, i zostaje z taką postawą szyi do końca życia.

Chce mieć czysty przejazd na zawodach w sobote  🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 sierpnia 2010 21:40
masz czysty przejazd, ale okazuje się wystartowałaś nie w tej klasie co trzeba.... z nerwów

chciałabym być na jakimś koncercie na którym graliby Coldplay, HIM, The Rasmus i Linkin Park 😜
Gagulec   Mistrz lokalny
26 sierpnia 2010 21:50
Kupujesz bilet za milion pięćset sto dziewięćset złotych euro na koncert zbiorczy wszystkich tych kapel i przed wejściem okazuje się, że go zgubiłaś.

Edit: oddaję marzenie bo nie mam pomysłu za to chętnie poniszczyłam marzenie madmeddie :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 sierpnia 2010 22:34
Moim marzeniem jest nie mieć marzeń.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 sierpnia 2010 22:44
jak człowiek przestaje marzyć umiera.

ja bym chciała urodzić się jakieś 10-15 lat wcześniej gdzieś poza Polską
rodzisz sie 10 lat w cześniej w Keni i pauje u ciebie wielki głod

Chciałabym ten rak szkolny miec za sobą (3 LO)
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
27 sierpnia 2010 09:52
bedziesz go miała za sobą, ale bedziesz powtarzać jeszcze raz i jeszcze raz...  😂

Chciałabym spędzić Boże Narodzenie w jakichś ciepłych krajach i opalać tyłek na plaży leżąc pod palmami i zadzwonić do domu i zapytać ile razy odśnieżali już podwórko  😁
poleciałaś na wakacje, na Kanaryjskie, kiedy już rozstawiłaś leżak, zadzwoniłaś do domu ile razy odśnieżali, Ci odpowiedzieli, że u nich lato, natomiast chwilę po tym telefonie zaczął padać śnieg.

mieć wspaniałego konia w teren, stop ! żeby Borka była wspaniałym wierzchowcem w teren <3
galopujesz na wspaniałej Borce w teren, galopujesz, galopujesz... i Twój koń wpada w dziurę przednią nogą, łamie ją a ty lądjesz pod koniem. Oboje jesteście kalekami do końca życia...
onlyright marzenie ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się