produkty ANKY

chudapigi tym zdjeciem zrobilas mi smaka na ten komplet  🤬


Livia   ...z innego świata
26 listopada 2011 12:02
No to ja też, tadam - Sangria na koniu 🙂







Wygląda super, bardzo fajny kolor  💘 Nie wyjechała mi spod siodła, ale musiałam trochę ją pod tym siodłem poukładać. Zobaczymy, jak w dłuższym używaniu 🙂
Pyza, ale mi chodzi o całokształt, nie tylko o ankę 😀
Livia boski kolor!!! Normalnie bomba, choć nie powiem, to pikowanie mnie kuje w oczy ;/
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 listopada 2011 14:53
Pyza  to trzeba im wysłać mejla 🙂 ze zdjęciem 😀😀 bardzo fajnie wyglądacie 😀😀
Livia   ...z innego świata
26 listopada 2011 15:43
xxagaxx, dzięki 🙂 Mnie też to pikowanie trochę wkurza, ale co zrobić... 😉
Jak wam sie podoba anky Black na gniadej? Bo dla mnie bez szału 😕 Chociaż ładnie jej  😀
mi się bardzo podoba, elegancko 😉
black jest po prostu czarny, wiec szalu nie zrobi ogólnie, ale jest klasycznie i elegancko 🙂

zastanawiam się co kupic z nowej kolekcji, raczej rozważam opcję violeta.

jesli chodzi o zółcie to wolę raczej buttera, wiec amber raczej odpada.

mam juz błękitny pad, a petrol się wcale tak nie rózni, i z petrola to chyba wolałabym jednak esa superiour

wprawdzie mam fuksję  horseage i nie wiem czy nie bedzie zbyt podobna do violeta

a jasper stanowczo dla mnie za ciemny 🙁

pomozecie troszkę?
mi się podoba bo jest elegancko tak jak napisała Isabelle  😉 ale ubrałabym ją w coś kontrastującego z maścią czyli jasnego  👀
SrokataMiłość
Może wielkiego oczokonkretnego szału nie ma ale jest bardzo elegancko. Mnie się podoba  🙂
takie ciemne gniade mi się podobają w ciemnych czerwieniach. jak ja zaluję ze kasztanowi nie jest tak dobrze w czerwieniach 🙁
Livia   ...z innego świata
28 listopada 2011 07:51
SrokataMiłość, nie ma być szał, za to ma być (i jest) klasyka i elegancja, taki jest Black 😉

Isabelle, jeśli lubisz rude w cukierkach, to Violet będzie idealny 🙂 A masz jakieś brązy, beże? Bo tak na serio z nowej kolekcji wzięłabym dla rudej Coffee 🙂
Dziękuije wam 🙂  Postaram sie zrobic następne zdjęcia Mam, buttera,bannane, krete, sangrie, cardinal, orchidea, grass 🙂
coffee wcale nie biorę pod uwagę, bo jednak jestem zwolennikiem kolorków wyrazistych, beży też nie mam, dlatego zastanawialam sie nad tym cieplym amberem. ale nie bedzie zbyt jednak podobny do buttera? w kolorach jestem troszkę jak facet- "łosoś to ryba, śliwka to owoc" i ciezko mi sie okresla kolory 🙁

Violet mnie najbardziej korci, tylko czy nie będzie zbyt podobny do takiej fuksji, troszkę złamanej fioletem horseage?

SrokataMiłość, masz same najpiekniejsze kolorki! Cardinal, orchidea, sangria i butter to moje obowiazkowe przyszlosciowe kolorki 🙂 zwłaszcza butter 🙂
Livia   ...z innego świata
28 listopada 2011 08:00
Isabelle, Amber faktycznie wyglądałby raczej słabo, ale spróbowałabym jednak z beżami i brązami - chociaż z jednym 🙂
Sama zobacz:



A Fuksja Horsage jest zupełnie inna niż Violet Ankowy - ona jest mocniejsza i bardziej różowa 🙂
W szarościach rudym też jest ładnie 🙂 a z nowej kolekcji szczerze nic mi się nie podoba  🙁
to coffee?

wygladają beże i brązy faktycznie ładnie, zapewne z jakiejs starszej kolekcji kiedys kupię, a z najnowszej chyba jednak ten violet, bo wszystko różowe a nie fioletowe 😉

Livia, na Twoim szał totalny petrol by zrobil😍 !!

SrokataMiłość, oj szare takie smutnawe mi sie wydaje, kiedys jak nie bylo takich kolorków, tylko 3 na krzyż to się bralo co jest, ale teraz jest taki wybór, ze chce jak najmniej stonowanych i spokojnych 🙂

dzis widze pogoda w miarę to moze się pokażemy w różach ciutek 😉
Livia   ...z innego świata
28 listopada 2011 08:23
Isabelle, tak, to Coffee 🙂 Jak dla mnie wyglądałby super. A jak zwykłe szarości są nudne, to może poszukaj Mista? On był taki świetlisty i też super na rude 🙂

Co do Petrola, pewnie wyglądałby fajnie, ale wolę sobie nie wyobrażać, bo muszę sobie dopiero znów pozbierać fundusze 😉
Isabelle - Amber nie jest podobny do buttera  🤔  Butterscotch jest bardziej pomarańczowy, a Amber to taka ciepła żółć  😉
Zalciu, mnie chodziło o kontekst "coś zółtego" 🙂 nie są takie same, oczywiscie, ale jak w kontekscie "cokolwiek z zółci" mam wybierać miedzy butter a amberto chyba wolę buttera 😉
aha, spoko 😀 no, pomiędzy tymi dwoma, to też wolę buttera. : ) I śni mi się burnt  😍 😍 😍
i niech już przyjdzie urodzinowa paczka z  moimi ankami noooo  💃
Isabelle, a może jasper dla Twojej rudej?
Burnta mam i mi sie nie śni juz 😉

Kittajka, jak już mówiłam, ciemne kolory niezbyt 😉
SrokataMiłość, mi się bardzo podoba, uratowałaś temat białymi podkładkami 🙂
zalcia97 a co za cuda w tej paczce ? 😜
Demonowa - w sumie 3 paczki :PP  komplet Anky Hortensja, komplet Anky Red, Eskadron Nici Hazel, Eskadron Nici Violet i exlusive pepper 😀
Jak mam złe dni to dużo zamawiam,ale żeby od razu 5 na raz ? 🤔
Livia   ...z innego świata
28 listopada 2011 12:15
zalcia, bo zakupy poprawiają humor - stety i niestety 😉
Livia- stety ,jak już je mam w łapkach,ale mój portfel stanowczo krzyczy niestety : D  😀
Livia   ...z innego świata
28 listopada 2011 16:22
zalcia, właśnie to miałam na myśli  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się