Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

żaczkowa   gone with the wind
21 czerwca 2012 23:39
łania, a imageshack?  😀
u nas ortopedycznie naprawia p. Gilarski 😉
Orientuje się ktoś, czy w okolicach Leńcz są jakieś pensjonaty godne polecenia?
Moze nie jest to bardzo blisko Leńcz, ale w Stanisławiu Dolnym jest bardzo fajna stajnia  😀
Słuchajcie, może nie końca w temacie, ale zaczepia o jeździectwo. Znacie drodzy krakowianie może jakąś dobrą krawcową, która uszyłaby mi na zamówienie frak za cenę, która nie przyprawi mnie o palpitacje serca ?  🤔
Ja znam taką jedną  🤣 🤣
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
22 czerwca 2012 21:09
ja też!
Wiem nawet gdzie mieszka, znam jej numer, zainteresowaniaa, gdzie chodzi na studia i jakiej słucha muzyki  😎
Cobrinha te okolice to Diagram w Radziszowie, Farma Paszkówka, Fabrex w Stanisławiu Dolnym, stajnia w Zelczynie. Każda stajnia troszkę w innych kierunkach i oddalone od Leńcz o 7-10km. W samych Leńczach i najbliższej okolicy nie ma nic.
Dava   kiss kiss bang bang
23 czerwca 2012 10:17
Alaska a nie prosciej isc do lumpeksu i poszukac jakiejs fajnej marynarki albo nawet fraczka ? Czesto sa nawet te jezdzieckie, oryginalne 🙂
Nie sądzę żeby to było prostsze. Znalezienie jaskółki sądzę że graniczy z cudem. A znalezienie w dobrym rozmiarze to byłby cud.
Kaarina, dzięki... Paszkówka oblężona 😉 i nie szukam stajni z halą i gadżetami - jedynie dobrą opieką i żarciem.
To może Borek Szlachecki?p. Cyganik; jest jeszcze stajnia "Na Stawiskach".
Jest jeszcze stajnia u p. Steca  COSSIO,  w Borku Szlacheckim, stajnia Grudki  w Woźnikach.....
😀 😀 😀
Dava
Zorilla ma chyba rację 😉  No i właśnie ja chcę jaskółkę, taka jak mi się marzy piękną, dopasowaną, uwzględniając moje nietypowe wymiary. Niestety cavallo czy pikeur to nie moja półka cenowa, więc szukam jakiejś alternatywy 😉 A lumpeksy to chyba jednak nie są dla mnie. Próbowałam nie raz, nie dwa wyszukać sobie bryczesy. Zwykle kończy się tym, że tracę kupę czasu i energii, a muszę obejść się smakiem 😉 Wolę nawet trochę dołożyć, a upolować sobie coś na allegro albo re-volcie 😉
Dava   kiss kiss bang bang
23 czerwca 2012 12:31
Czesto widze jakies rzeczy jezdzieckie w lumpeksach ale samo chodzenie itd trzeba lubiec, ja to robie dla fanu  😀
Faktycznie jesli masz dobra krawcowa to moze sie udac, ja jeszcze takiej w zyciu nie spotkalam  👿

Ja z mojego fraka DIY jestem BARDZO zadowolona, pierwszy pozostawiał wiele do życzenia ale obecny jest super.

Tak z innej beczki, znam wiele mini projektantów czy nawet tu na forum wielokrotnie czytałam że znaleźć krawca do pracy to koszmar. Znaleźć pracownika do rzeczy, ponoć nie realne.
zuza   mój nałóg
23 czerwca 2012 21:05
Czardasz możesz powiedzieć coś o stajni "na stawiskach" tzn gdzie jest dokładniej?
Nie planuje przeprowadzki z Krzeszowic 🙂 ale mamy kawałek działki w Woli Radziszowskiej właśnie na Stawiskach i zastanawiam się czy to gdzieś w okolicy czy to jakieś inne.
Tylko tyle, że pojawili się w katalogu pensjonatów, jest podana strona internetowa. Musisz sprawdzić 😉
zuza   mój nałóg
23 czerwca 2012 22:22
Ok,dzięki
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
24 czerwca 2012 00:02
Jakim autobusem się dostane do Swoszo i na jakim przystanku mam wysiąść??
Albo jak by mi ktoś wytłumaczył jak jechać od ronda matecznego, kierunek zakopianką i co dalej??  :kwiatek: bo mam ochotę się wybrać z apartem a nie zapuszczalam się jeszcze tam samochodem  😉 
autobusów jest sporo, możesz jechać każdym z borku fałęckiego, który jedzie przez przystanek Wilga. Autem z matecznego jedziesz na Zakopiankę, caaaały czas prosto, mijasz carrefoura, mijasz kościół na górce, zjeżdzasz z górki i skręcasz na światłach w lewo, jest drogowskaz na Swoszowice, uzdrowisko czy coś. Tą drogą jedziesz prosto przez tory, kawałek dalej po lewej masz już stajnię 🙂.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
24 czerwca 2012 09:06
dziunka dzięki 😀

jak coś to powinnam być od 12-12:30 😉
czesc

przepraszam ze nie na temat ale nie wiem gdzie zapytac, kto poza Pedziwiatrem robi shockwave?
autobusów jest sporo, możesz jechać każdym z borku fałęckiego, który jedzie przez przystanek Wilga. Autem z matecznego jedziesz na Zakopiankę, caaaały czas prosto, mijasz carrefoura, mijasz kościół na górce, zjeżdzasz z górki i skręcasz na światłach w lewo, jest drogowskaz na Swoszowice, uzdrowisko czy coś. Tą drogą jedziesz prosto przez tory, kawałek dalej po lewej masz już stajnię 🙂.

A ja głupia z kumpelą lazłam z Zakopianki,bo nie miałam pojęcia że pod samą stajnią jest przystanek  😵
Gillian   four letter word
24 czerwca 2012 17:25
A ja głupia z kumpelą lazłam z Zakopianki,bo nie miałam pojęcia że pod samą stajnią jest przystanek   😵


przebij mnie - szłam piechotą z Wielickiej do Swoszowic, przez Cechową, Kosocice i wylądowałam gdzieś na Matematyków Krk i doszłam do stajni od strony Myślenickiej. Zrobiłam taaaakie łaaadne koło, szłam chyba ze cztery godziny, dotarłam na końcówkę zawodów. Dlaczego? bo koleżanka mi powiedziała, że to 15 minut drogi i pokazała mniej więcej kierunek. Szkoda, że nie dodała że autem 🙂
do dziś się zastanawiam jak to było możliwe 😀 wiwat ja i moja orientacja w terenie.
Yyych,wiele mi to z moją znajomością Krakowa nie mówi... W sumie całkiem niedawno zaliczyłam spacer z Bora-Komorowskiego pod Biprostal,w dodatku zaczełam spacer o drugeij w nocy,ale to już w nie-końskim celu 😉
Czy w jakiejś stajni w Niepołomicach stacjonuje z końmi/jest właścicielem tejże stajni, trener o imieniu Olek?
Nie przejmujcie się dziewczyny 😉
Ja mam paru znajomych z Krakowa lub okolic, którzy zawsze jak trwoga dzwonią:  ,,jak ja mam dojechać w miejsce x lub y i jakim autobusem?" lub ,,pomóż mi, bo się zgubiłam"  😉
A z Bora pod Bipro to ładny kawałek 😀
Robil ktoe fotki w Swoszowicach dzis i wczoraj ?
ja robiłam, ale niewiele. Dzisiaj tylko klasa C i CC i to nie wszystkie konie.





Robil ktoe fotki w Swoszowicach dzis i wczoraj ?


Ja coś tam wczoraj próbowałam ale byłam tylko do ok.15
ushia   It's a kind o'magic
24 czerwca 2012 21:55
Czy w jakiejś stajni w Niepołomicach stacjonuje z końmi/jest właścicielem tejże stajni, trener o imieniu Olek?

Oleg Badałow, obecnie zdaje sie "Szwadron", kiedys "Pod Żubrem"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się