KONKURS na logo firmy Jarpol

pierwsze-znacznie ładniejsza linia szyi, pysk bardziej przestrzenny niż w drugim
jest super 👍
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
25 marca 2009 11:03
moja wariacja na temat linii... wydaje sie troche lżejszy
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
25 marca 2009 11:50
dzięki cieciorka, ale zostaniemy przy tym co jest :kwiatek:
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
25 marca 2009 11:59
no i git 🙂

ktory w koncu? pierwszy czy drugi?
wątek zamknięty
Ja bym jednak jeszcze je skrzyżowała: ucho i odległość między profilami z drugiego, linia szyi i "derki" z pierwszego (przestrzenność). Fakt, brodę można odrobinę zaokrąglić. I git. I finito.
wątek zamknięty
dla mnie to ostatnie wstawione przez Deborah jest koszmarne. Widać, że to po prostu przesunięta ta sama linia, wypełniona na grubość... i robi wrażenie jakby się miało zeza 😉 nie wiadomo gdzie wzrok skupić - nie ma dominanty...
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
25 marca 2009 15:30
drugie!
lzejsza linia, wdzieczniejsze jest
wątek zamknięty
Odnośnie tematu 2 propozycja lepsza😉

a z innej beczki , w czym można zrobić takie logo?
wątek zamknięty
deb,
z jeszcze innej beczki - czy zamierzasz pokusić sie o linie westowa??
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
25 marca 2009 19:52
niestety pady westowe mają dosyć skomplikowaną konstrukcję. mam "receptę" jak szyć ale póki co moje maszyny nie dadzą rady. Jeśli podrasuję trochę tabor, kto wie 🙂

w planach jest póki co linia derek dedykowanych AQH 🙂
wątek zamknięty
No i fajnie - w końcu sprawa zamknięta.

Konieczności techniczne rozumiem, choć trochę mi szkoda tej wersji w "całości", ta nie bardzo mi się podoba - no ale jak kto woli 😉.

Presja najlepiej robić w corelu - wektorowo. Na początek można jednak np. narysować na kartce, zeskanować/zrobić zdjęcia i obrobić np. w photoshopie, a dopiero potem przerobić na wektory.
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
31 marca 2009 22:49
gdyby miało się to na coś przydac:
pytałam pięciu native speakerów (troje anglików, dwoje amerokanów) i wszyscy jednogłośnie twierdzili, że THE dream factory, brzmi zdecydowanie sensowniej i lepiej 🙂
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
11 maja 2009 08:36
hurrraaa!!!
jest pierwszy produkt z nowym logo.
Bluzy polarowe. haftują się czapraki derki 🙂
jeszcze raz wszystkim wielkie dziękuję!
patrze na logo i pękam z dumy :


wątek zamknięty
przezajebiocha! 😅
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
11 maja 2009 09:53
łoł super!
nikt niby nie wygrał, ale przynajmniej jednorazowa zniżka się halo należy  😁

fanka loga nie była, ale z tego co widać wygląda swietnie i polar też niczego sobie 🙂
jaki jest w końcu napis pod spodem?
wątek zamknięty
rewelacja!!!!!!!😀😀😀😀 to ja odpuszczam eskadrony, hkm'y i zaczynam wymyślać zamówienie z Jarpolu😀 a powiedz mi co ze stroną internetowa? w sensie - gdzie można pooglądać produkty gotowe?:>
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
11 maja 2009 10:08
www.jarpol-konie.pl
jeszcze dodajemy produkty ale z dnia na dzień stronka będzie bardziej bogata 😀

Halo konkurs wygrała i nagroda jak najbadziej będzie. Musi tylko zdecydować co wybiera. bo doszła opcja np bluzy polarowej Jarpolu 🙂
wątek zamknięty
ale piękna stronka!!! na razie obczaiłam stronę główną tylko ale zaraz będę buszować i podziwiać🙂😉) i te zdjęcia na samym dole - super🙂 widać jak wszechstronną firmą jesteście😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 maja 2009 10:16
Super! Też już sobie stronę obejrzałam, logo jest świetne - jedna kreska a tyle radości 🙂 Aż żałuję że w tym miesiącu muszę zacisnąć pasa 😉
Deb życzę powodzenia!
wątek zamknięty
Podpisuję się pod zachwytami nad stronką. Bardzo ładna i czytelna.

Jak potrzebujesz jeszcze jakąś fotkę swoich czapraczków to tu jest Glucik w białym z czarny sznureczkiem.
wątek zamknięty
ha! dodałam pierwszą opinię😀 a powiedz mi jeszcze Deb, czy będziecie mieć też owijki? i jeśli tak to czy będzie rozmiar pony?😀
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
11 maja 2009 10:29
Lena dziękuje. fotka już wykorzystana :kwiatek:

Owijki nadal są w ofercie. Jak się trochę ogarniemy z nowymi produktami rozszerzymy ofertę kolorystyczną. dla pony będa również 🙂

dziękuję za pierwsza opinie !! 😡
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 maja 2009 10:33
Jedno, co zauważyłam: w dziale Produkty (fajny wstęp swoją drogą 🙂😉 po tej historyjce widnieje coś takiego:
Jeśli jesteś przekonana,[...]
Dlaczego przekonana? Tzn nie chcę się czepiać, naprawdę, ale to chyba strona nie tylko dla pań? 🙂
wątek zamknięty
super😀😀😀😀 to ja jeszcze bym wrzuciła zdjęcie jakieś dostępnych kolorów, materiałów, żeby wiedzieć z jakich mogę kombinować czapraczki🙂 ale to jak będzie chwila!

a tu jeszcze bandit w pomarańczy jarpolowej🙂 (jak ja momentami żałuję że go puściłam w świat🙁 )
nie wiem które najlepsze! jak chcesz to wybierz sobie😉






edit - jak byś chciała to mogę ich poszukać i dać linka do jakiegoś większego (wybranego😉 ) bo te jak widzę maleńkie są!
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
11 maja 2009 10:36
Livia, prawda jest taka, ze 90% odwiedzających to kobiety
w pierwotnej wersji wszedzie było przekonany/przekonana ale brzmiało to beznadziejnie. Musiałam sie zdecydować na jedną płeć.

Breva zaraz dodam do galerii
wątek zamknięty
Ale mi nie działa ta strona  🙁 a chciałam se taki pad w kratkę, jak ma linka kupić  🙁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 maja 2009 10:39
Też prawda, że nie widziałam (i pewnie nie zobaczę) faceta-szmatoholika 🙂 Niemniej jednak strona bardzo mi się podoba, i tylko czekam na całą gamę produktów.
wątek zamknięty
IloveMosiek   Mościsław & Co
11 maja 2009 10:40
jakby co, to mogę się bez problemu podzielic sesją w żółtej, polarowej derce made by Jarpol 😎
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 maja 2009 10:48
Danuś, zaraz skrobnę Ci co nieco na gg, mam nadzieję, że się nie obrazisz ;]
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
11 maja 2009 10:48
deborah, coś takiego pokazuje mi się w dziale inne:
vaScript" type="text/javascript">

jaki jest w koncu napis pod nazwa JARPOL?

beda produkty na zamówienie? sprzedaż odbywa się przez allegro?

z czepialstwa, w części o nas znalazłam literówke, powinno być wczesniej 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.