Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Uwaga będzie ostro :

"Witam. mam 15 lat i ogeruje zajeżdżanie młodych lub średnich koni. Oraz Naprawianie koni.(tzn.układanie żeby chodziły od łydki.). Jeżdże 4 lata i mam własnego konia. Zdjęcia jeśli ktoś chce to prześle na meila. Już 5 razy zajeżdżałam młode konie. były to ogierki a teraz jeden ogier skacze 130 pod jeźdźcem. Nauczyłam go tego. Nauczę żeby koń małdnie chodził na lonży. pod siodłem. lub naprawianie. W cene wliczony jest pensjonat. I zajeżdzanie. 😀 Pensjonat kosztuje 300zł i ***cena za zajeżdżanie do uzgodnienia.😀"

chętni?  😁
ja, ja!  🏇
emptyline   Big Milk Straciatella
20 września 2012 20:53
Było było, ale fakt faktem, cudne! 🙂
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/6305?
WTF?
Chyba nie umiem już czytać ze zrozumieniem  😡
ostatnio widzę coraz więcej "przyjemnych" ogłoszeń, slicznych cukierków na zdjęciach, fajnych opisach i cenach, czy gdzieś można wstawiać ogłoszenia, które zarówno treścią i zdjęciami zrobiły bardzo pozytywne wrazenie?
z tym stylem skakania to się zgadzam, ale z tymi cycami i schabem to nie przesadzasz?  🤔 🤔wirek:  może tapmadl dziewczyna nie jest, ale nie wiesz jaką wiedzę ma w głowie.


Jaką może mieć wiedzę w głowie wstawiając takie zdjęcie? To świadczy o tym, że nawet nie wie jak prawidłowy skok powinien wyglądać, a będąc instruktorem powinna chociaż mieć o tym pojęcie teoretyczne.
Julie, śmiem się z tym nie zgodzić. Wiem z własnego przykładu. Biorąc pod uwagę chociażby mój dosiad i równowagę w siodle - wiem co i jak powinnam robić ale nijak mi to nie wychodzi. Tłumaczę innym na jazdach - nie maja z tym problemu 😉
Sęk w tym, że ona nie jest instruktorem (do tego nie napisała, że oferuje naukę jazdy tylko jazdę na swoim koniu). Ogólnie z tego co widziałam i słyszałam to jej jazda (i ogólne podejście) pozostawia sporo do życzenia 🙂
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
21 września 2012 18:38
http://tablica.pl/oferta/hucul-pilnie-na-sprzedaz-niedrogo-ID1xlC3.html

To już jest chyba przegięcie... Treść ogłoszenia w zestawieniu z ostatnim zdaniem.
Granie na uczuciach, Maddie
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
21 września 2012 20:04
http://tablica.pl/oferta/hucul-pilnie-na-sprzedaz-niedrogo-ID1xlC3.html

To już jest chyba przegięcie... Treść ogłoszenia w zestawieniu z ostatnim zdaniem.



było już, wstawiałam.
Az mnie plecy zabolały... 🤔


KLIK!
Może nie ogłoszenie, ale imię mnie przeraża  😵
Mordkę ma śliczną ale imię, faktycznie, jest koszmarne
Anill22, co Cię zszokowało w tym ogłoszeniu?
Maria89, plecy tego konia?
Anderia   Całe życie gniade
22 września 2012 08:07
[quote author=katija link=topic=190.msg1528016#msg1528016 date=1348085859]
[quote author=Moniqś link=topic=190.msg1527876#msg1527876 date=1348081382]
Szara, dlaczego tak sądzisz? Nie widzę w tym nic złego...

biegne placic 30zl za godzine, zeby poogladac cyce i schab. i zeby ktos mnie nauczyl skakac w tym stylu.  🏇
[/quote]

Katija z tym stylem skakania to się zgadzam, ale z tymi cycami i schabem to nie przesadzasz?  🤔 🤔wirek:  może tapmadl dziewczyna nie jest, ale nie wiesz jaką wiedzę ma w głowie.
jest takie przedszkolne powiedzenie: nim coś powiesz - spójrz na siebie. 
aaa i jeszcze jedno staropolskie chyba  😁 "widzisz drzazgę w oku bliźniego a belki w swoim nie dostrzegasz" czy jakoś tak. 
🤬
[/quote]
A ja mniej więcej kojarzę dziewczynę i mogę Cię zapewnić, że wiedzy to ona ma bardzo malutko. Zdjęcia i styl ogłoszenia już wszystko powiedziały 🙂
Ja mam kurczę wagę niby w normie, ale zdarzają mi się jakieś dziwne kompleksy i w obcisłych, wydekoltowanych koszulkach raczej nie wsiadam... W bluzce na ramiączka jeździłam kilka razy w upały 35*C i to również był mój największy striptiz. Też uważam jeździectwo za sport elegancki i jakie miałam wyrzuty sumienia ostatnio jak wsiadałam w zabłoconych butach (z pośpiechu  :icon_redface🙂
😂 😂

Sprzedam Konia.
Cena to 4,100zł.(można w euro czyli 1000E i 100zł w polskich)
Koń potrafi trochę chodzić w ujeżdżeniu, ale to początki.
Magnat ma 183 w kłębie.
Ma 10 lat.
Chodzi pod siodłem doskonale. Koń nadaje sie dla początkującego jak i dla zaawansowanego. Jest oazą spokoju. Można przechodzić pod brzuchem.
Nie jest podkuty ale chyba będzie trzeba bo sobie mocno kopyta ściera.
Sprzedaje od razu z siodłem,ogłowiem(szyte na miare) kalosze,ochraniacze i kantar. 😀


pogrubienia moje  😉
desire   Druhu nieoceniony...
22 września 2012 08:53
[quote author=desire link=topic=190.msg1528093#msg1528093 date=1348090554]
[quote author=katija link=topic=190.msg1528016#msg1528016 date=1348085859]
[quote author=Moniqś link=topic=190.msg1527876#msg1527876 date=1348081382]
Szara, dlaczego tak sądzisz? Nie widzę w tym nic złego...

biegne placic 30zl za godzine, zeby poogladac cyce i schab. i zeby ktos mnie nauczyl skakac w tym stylu.  🏇
[/quote]

Katija z tym stylem skakania to się zgadzam, ale z tymi cycami i schabem to nie przesadzasz?  🤔 🤔wirek:  może tapmadl dziewczyna nie jest, ale nie wiesz jaką wiedzę ma w głowie.
jest takie przedszkolne powiedzenie: nim coś powiesz - spójrz na siebie. 
aaa i jeszcze jedno staropolskie chyba  😁 "widzisz drzazgę w oku bliźniego a belki w swoim nie dostrzegasz" czy jakoś tak. 
🤬
[/quote]
A ja mniej więcej kojarzę dziewczynę i mogę Cię zapewnić, że wiedzy to ona ma bardzo malutko. Zdjęcia i styl ogłoszenia już wszystko powiedziały 🙂
Ja mam kurczę wagę niby w normie, ale zdarzają mi się jakieś dziwne kompleksy i w obcisłych, wydekoltowanych koszulkach raczej nie wsiadam... W bluzce na ramiączka jeździłam kilka razy w upały 35*C i to również był mój największy striptiz. Też uważam jeździectwo za sport elegancki i jakie miałam wyrzuty sumienia ostatnio jak wsiadałam w zabłoconych butach (z pośpiechu   :icon_redface🙂[/quote]

ok, przyznaje mój błąd  🙇 😉  ale nie znając dziewczyny i nie wiedząc czy ma wiedze czy nie, nie oceniam.  :kwiatek:  strój to jedno (i z tym, że jest on nieodpowiedni się zgadzam, ale z obrażaniem kogoś i wołaniem na niego "schaby" itd. już nie.), wiedza to drugie.  🙂 :kwiatek:
Nigna   Warto mieć marzenia...
22 września 2012 09:16

ok, przyznaje mój błąd  🙇 😉  ale nie znając dziewczyny i nie wiedząc czy ma wiedze czy nie, nie oceniam.  :kwiatek:   strój to jedno (i z tym, że jest on nieodpowiedni się zgadzam, ale z obrażaniem kogoś i wołaniem na niego "schaby" itd. już nie.), wiedza to drugie.  🙂 :kwiatek:


Z "poziomu" ogłoszenia i zdjęcia które dała można spokojnie wywnioskować że o jeździectwie pojęcia nie ma... Żaden szanowany trener nie pozwoliłby sobie na wstawienie takiej foty  🤔 Jak już nie ma zdjęć (choć to chyba nie problem poprosić kogoś o normalne zdjęcie) to niech w ogóle nie wstawia...
desire   Druhu nieoceniony...
22 września 2012 09:26
często na tyle szybko i pobieżnie oglądam ogłoszenia, że na pewne rzeczy nie zwracam uwagi, ot co.  pamiętaj Nigna, że nie wszyscy mają talent w wysławianiu się słowem pisanym.  🙄  z resztą, niepotrzebnie się tłumacze i tak wszyscy  zaraz mnie zjedzą.  💃
Maria89, plecy tego konia?

ok, nie zwróciłam wcześniej uwagi. Choć przyznam, że fryzy zawsze mi się wydawały jakieś takie dziwnie rozciągnięte  😁
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
23 września 2012 08:44
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/6368


"przyjmę konia, fajnie by było gdyby był z osprzętem"  🏇
to ja przyjmę konia z osprzętem i przyczepą, dobrze by było jeszcze jakby był razem ze stajnią i zapasem siana i słomy, bardzo chętnie przyjmę! 🏇 😅

no łapy opadają 🤔wirek: 😵
Ja też , ja też! młodszy tyż  by mi się przydał, oczywiście z osprzętem i zapłatą za pensjonat na jakieś 10 lat 🏇 🤣
matko jak czytam takie ogłoszenia to az sie prosi aby im pare pięknych słów posłac na konia ich nie stac i ja mam uwierzyc ze go leczyc beda czy werkowac?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 września 2012 11:48
No co Wy, nie chcecie swoich koników oddać do tak prestiżowej rekreacji? Taka okazja, a Wy nie korzystacie! 🏇
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 września 2012 19:45
No co Wy, nie chcecie swoich koników oddać do tak prestiżowej rekreacji? Taka okazja, a Wy nie korzystacie! 🏇


No, jak wystawiłam ofertę sprzedaży konia, to jakaś ,,qniarka" chciała konia za koszty utrzymania, ale koniecznie ze sprzętem. Jaka była zawiedziona, gdy napisałam, że siodło na konia już nie pasuje...
Oczywiście odmówiłam  😀iabeł:
o plecy chodzi  😵 tradżedia poprostu i tylko 9 lat
PumCass   zachowaj zimną krew!
24 września 2012 22:42
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się