Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

buziaczek jak dla mnie brzmi zabawnie ale spotkalam sie juz z milionem przeroznych maili i nic mnie nie zdziwi 🙂 ja mam na gmailu oba adresy a jeden "katka.paris" tez moze nie brzmi za profesjonalnie 😉 crazy ma "kokos16" swojego oficjalnego maila chociaz dawno 16 lat juz nie ma.. 🙂
ale wracajac do tematu, jak tak przegladam ogloszenia w obie strony- to te "kupie" bawia mnie o wiele bardziej. kupie do 2 tys konia do rekreacji przoduja...
cieciorka   kocioł bałkański
02 marca 2012 23:27
Już rozumiem 🙂 ale gmail też jest darmowy (:
Mam jeden adres właśnie na o2. gdyby udało mi się wszystko poprzestawiać i ludzi przekierować na inny byłoby super  🙄
cieciorka możesz sobie zrobić przekierowanie i wtedy maile wysyłane na o2 beda przychodizć na nowe konto i nie ma strachu że coś po drodze pogubisz (zmieniajac adres) ale ja tego zrobić nie umiem mimo łopatologicznego wyjaśnienia znajomego jak  😵
ja mam mega koniarkowego maila i to moj jedyny adres, ale chyba pora cos powazniejszego zaczac uzywac 😉
no ja wlasnie mam oficjalny, nazwiskiem podpisany.. juz mi glupio bylo "katke" podawac np jak pisalam do biur, urzedow czy sponsorow...
cieciorka, no tak się składa z gmailem to wiem, sama mam kilka aliasów na gmailach. To oczywiście nie jest reguła, ale na o2 ma konta sporo userów w niskich grupach wiekowych.

katija, no tak, ale nie generujesz w necie za wielu koniarkowych ogłoszeń 🙂 Chociaż nie powiem, trafiają się czasem poważne zapytania od rozmaitych firm, gdzie groźnie brzmiący dyrektor podaje jakiegoś hardkorowego free adresa. Kiedyś np. pracowałam w agencji reklamowej, gdzie jeden ze współwłaścicieli używał konta o nazwie mammalegojasia (oj, nie podam całego adresu). Kiedyś powysyłał maile z tej skrzynki do klientów 😀

Dobra, koniec OT.
czasem jakies generuje, jak posrednicze np w kupnie konia 😉 i nie dosc, ze koniarkowy to jeszcze na O2 😉 ja tez juz koncze
Ja mam dość problematycznego mejla i chyba czas się z nim pożegnać  😁
jak dyktuję: uzytkownikbeznazwy@tirarira.pl to większość ludzi się na mnie dziwnie patrzy. Podczas reklamacji butów musiałam cztery razy powtarzać a i tak dziewczyna źle zapisała  🤣
Edit.
Wrzuciłam link i po chwili dotarło do mnie, że to nie kwiatki tylko nietypowe ogłoszenia. Usuwam  😡
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 marca 2012 09:22
Ciekawe czy dzierżawcy walą drzwiami i oknami  😁 no po prostu okazja jakich mało w dodatku za jedyne 700 zeta

Wydzierżawię 2,5letniego ogiera rasy pełnej krwi angielskiej.
Poszukuję osoby dobrze jeżdżącej i obytej z końmi.
Ponieważ jest to bardzo młody koń zależy mi na jego prawidłowym rozwoju i prowadzeniu.
Wymagam umiejętności lonżowania konia.
Warunek konieczny - waga max osoby w ubraniu
(w tym zimowym) 60 kg.

Ogier uczy się podstaw. Uczy się chodzenia od łydki i jazdy na kontakcie. Ogier bezproblemowy w czyszczeniu, nie jest agresywny, nie sprawia problemów w stajni.
Ogier zaczął się ogierzyć. Trzeba uważać na jeździe.
Ogierka trzeba lonżować min raz w tyg., ze względu na naukę pracy na kontakcie i jego prawidłowym rozwoju.
Czasami trzeba rozładować jego energię na lonży.
Ogierka będę chciała rozwijać w kierunku ujeżdżeniowym.

Koszt współdzierżawy to połowa pensjonatu+pasza
- 700 zł miesięcznie.
Kowal, szczepienia i odrobaczanie pokrywam ja.
W przypadku urazu konia i uszczerbku na zdrowiu w momencie użytkowania przez współdzierżawce - koszty leczenia i leków pokrywa współdzierżawca.
😲  😵  Elu, co tu sie zastanawiac, przeciez to okazja wszechczasow!!!  😂
m´pomijajac fakt totalnie idiotycznego ogloszenia- swietne pojecie o koniach ma wlasciciel tego goierka...  🤔wirek:
goierka??? 

Wiem, że literówka, ale brzmi wspaniale  😜 kojarzy się z gierojem... Tänzerin  tylko nie zmieniaj!!
o kurcze, faktycznie, ja i te moje literowki  😡
To jest naprawdę niebywała okazja - nie dzierżawa, tylko współdzierżawa, więc pewnie koń dyspozycyjny 3 razy na tydzień (za czego minimum raz trzeba lonżować!). W zamian dostajemy nieujeżdżonego, ogierzącego się 2.5 latka... No właśnie, ile można pojeździć na 2.5 latku? 15-20 minut? To i tak spore obłożenie, jeśli będzie codziennie chodził pod siodłem. Czyli miesięcznie to wyjdzie z 4-5 godzin, ergo grubo powyżej stówki za godzinę jeżdżenia 😁
Aha, no i oczywiście dzierżawca powinien być jakimś ekspertem jeździeckim, umieć układać młode konie, pracować z ogierzącymi ogierami, uczyć prawidłowych reakcji na pomoce.
No i jeszcze 60kg w ubraniu zimowym 🤣 Sama jestem raczej lekką osobą, ale jak się opakuję warstwowo i założe oficerki, to kto wie, czy nie musiałabym przed jazdą biegać pół kilometra i stawać na wagę! 😁
galopada_   małoPolskie ;)
03 marca 2012 13:38
Poszukuie koni srokatych mogom nic nie łumie Dziękuie  😂

http://gieldakoni.com/index.php?strona=kupie2&id=35988
desire   Druhu nieoceniony...
03 marca 2012 13:43
galopada_, no  cóż - na śląsku często występuje tendencja do "jak godomy tak piszemy"  😜
galopada_ padłam 😀 nawet nie wiadomo tak naprawdę o co chodzi  😁
Bishone   Bishone story ...
03 marca 2012 14:33
No ja zgasłam  😵 (przeczytajcie opis produktu)
http://allegro.pl/karcher-zestaw-do-pielegnacji-koni-i2174711921.html
desire   Druhu nieoceniony...
03 marca 2012 14:46
Sprzedaję gdyż pozbyłem się już koników (z pewnością już zostały przerobione na kabanosy i zjedzone) i nie jest mi potrzebny.

Bishone - rozłożona na łopatki jestem po przeczytaniu tego zdania  😵  😁
Bishone   Bishone story ...
03 marca 2012 17:33
desire ja nie wiem kto normalny wypisuje takie rzeczy ...
🤔 ze ludziom nie wstyd tak jezdzic to jedno, ale zeby takie foto dac jako sprzedazowe?  🤔 no bardzo zachecajace...
łania, omatkobosko 😵
BTW na pierwszym zdjęciu wygląda niemal jak klon Łańki 😉
cieciorka   kocioł bałkański
03 marca 2012 19:50
Zorilla, nie z każdej skrzynki się tak da
Orzeszkowa, Jak przeglądałam to na miniaturce myślałam, że to ona i myślę co jest  😁
żeby nie było OT : http://tablica.pl/oferta/ujezdzone-koniki-rasy-huculskiej-IDMssJ.html  😵
Anderia   Całe życie gniade
03 marca 2012 21:11
Nie wiem czy było:
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/838?q=&kategoria=4&lokalizacja=&widok=0&strona=
NAPRAWDĘ ten koń ma 2,5 roku, chodzi pod siodłem i idzie już do dzierżawy?  😲 Czy tylko błąd...
łania było to jakoś niedawno.. Nawet napisałam maila do właściciela i wciąż nie dostałam odpowiedzi.  👀



Anderia było parę postów wyżej.
Sonkowa, A takich ogłoszeń jest w pełno..
I to jest najbardziej przerażające ..
Anderia   Całe życie gniade
03 marca 2012 21:22
Masakra przecież 2,5 letni dzieciak (bo to przecież jeszcze nie koń, to prawie jak źrebol) powinien biegać po łąkach i jeszcze nie wiedzieć co to jazdy...
desire   Druhu nieoceniony...
03 marca 2012 22:22
Anderia, no weźźź kobieto - nie znasz sie  😁  przecież to OGIER więc skoro OGIER to pewnie szybciej dojrzewa, a skoro szybciej dojrzewa to trzeba przecież skrócić mu dzieciństwo i wsiadać nim skończy 3 lata, nosz jaja w końcu ma 👿  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się