kącik skoków

lusia722, nie. Dzisiaj ogłosili konkurs regionalny, są propozycje, dostałam nawet maila. Początkowo był to tylko konkurs dla dodatkowych koni.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
24 czerwca 2014 19:26
Halo, Dzionka dziekuje, wiele jeszcze do poprawy, ale zmian trenera sluzy🙂
korysindex4 dzieki. Do mistrzostwa to jeszcze daleko🙂
aleqsandradzieki🙂
lusia722, nie. Dzisiaj ogłosili konkurs regionalny, są propozycje, dostałam nawet maila. Początkowo był to tylko konkurs dla dodatkowych koni.


Koni mało zgłoszone, na pewno będą szukali dodatkowych 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 czerwca 2014 20:23
monia, ojoj, myślałam, że gdzieś bliżej i pojechałabym z aparatem...
monia, ojoj, myślałam, że gdzieś bliżej i pojechałabym z aparatem...


Właśnie najwięcej jest zawodów w stronę granicy Niemieckiej  😉  Ale w Szklarach mają być zawody, więc liczę na fotki  😜 
monia, pisałam w ogólności. Te towarzyskie ze ściganymi konkursami i sporymi nagrodami to więcej szkody niz pożytku robią jak dla mnie. Potem sie ogląda dramatyczną dźigitówkę w wykonaniu ludzi, którym jeszcze daleko do umiejętności pozwalających na ściganie się. :/

armara, chętnie bym wpadła, ale najpierw musiałabym namówic kogos jeszcze na wycieczkę. Zobaczymy.

Zuzu., lipiec to dla mnie za szybko, dopiero wracam do gry po kolejnym "rzucaniu tej zabawy". Musimy się dograć z moim smokiem, bo jak na razie to moment nieuwagi kończy się robieniem 3 ful w linii postawionej na 5. :/
Klami, no właśnie, co tam u was? Nie pisałaś dawno o żadnych startach, miałaś przerwę? Smok zdrów?
Klami, 🤣 ja ostatnio zrobiłam 4 w lini na 5. A to jakaś załamka była? Rzucanie jeździectwa itp. czy tylko kryzys startowy?
Zuzu., 4 jeszcze ujdzie. My sie zazwyczaj ledwo ledwo gdziekolwiek mieścimy, musze na wiecznym "prrrrrr" jechać, bo inaczej będzie ciekawie. Z tym, że teraz mamy apogeum, najwyczajniej chciałabym móc doczepić mu do ogona kotwicę, bo po otwarciu reki na skok trace jakąkolwiek kontrolę. Także na razie mam plan rozjeździc sie w P-etkach i dopiero gdzies bliżej końca sierpnia zacząć N jeździć. Co do kryzysu to nie chce sie rozpisywac, ale ogólnie miałam dośc koni.

Dzionka, abo mielismy dłuższy reset, a ja miałam ogólnie dość koni, a ciuchy startowe itp. sprzedałam zaraz po ostatnim starcie, jakoś na jesieni, po którym miałam dość wszystkiego ze smokiem na czele, po tym jak na kolejnych zawodach w parkurze odmówił jakiejkolwiek współpracy i nie chciał nawet galopować w stronę przeszkód mimo, że rozprężalni skakał bardzo dobrze.
A co do zdrowia smoka to podrzucam dwie fotki jego obecnej formy. 😉


Klami Smok boski, czekam na wielki powrót.
Klami,  tak mi się teraz ze smokiem skojażyło 🤣

monia, powrót na razie planowany na połowe lipca. Zobaczymy co będzie. Obawiam się, że atmosfera zawodów dodatkowo go podnieci i w ogóle będzie "szedł", a wstrzymac go ciężko, bo silny jest tak jak wygląda.

Zuzu., haha, wygrałaś !
Klami ależ smok!!!!  😜 Ja to za takimi nie przepadam, jak mam wsiąść na Denetora od trenera to mi ręce już opadają, podobny typ  😁
salto piccolo, ano smok. 😉 Z natura pod tytulem " ja ide, sprobuj mi przeszkodzic". 😉
Klami To tylko życzyć powodzenia.
Klami miałam kiedyś epizod z takim koniem. Jechaliśmy dużą w Galinach, tak się cieszyłam, że pierwsza faza była na zero, że postanowiłam sie pościgać. Oczywiście zapomniałam, że siedzę na Dużym i jak się to skończyło? Owszem, zrobiłam skrót ale nie zrozumieliśmy się co do intencji i w rezultacie poniósł mnie dookoła parkuru  😅 Tarant ze śmiechem podawał mój wynik, udało mi się go zatrzymać w końcu. Już nigdy nie popełniłam tego błędu na nim  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 czerwca 2014 10:28
[quote author=Facella link=topic=18.msg2125979#msg2125979 date=1403637787]
monia, ojoj, myślałam, że gdzieś bliżej i pojechałabym z aparatem...


Właśnie najwięcej jest zawodów w stronę granicy Niemieckiej  😉  Ale w Szklarach mają być zawody, więc liczę na fotki  😜 
[/quote]
Jak mnie Trener na nie nie wypchnie w startach, to będą  😂

Klami, jaki piękny koń  😜
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
25 czerwca 2014 12:42
Klami, rzeczywiście smoczysko 🙂
klami smoczysko, ale za to jakie piękne !!!
Klami - pięęęękny jest !! daj więcej zdjęć 😉!
salto - Twoim trenerem jest Kubiak? Denetor piękny jest.
salto piccolo, Denetor chyba w ogóle jest trudnym i mocno idącym koniem, prawda?
Denetor maszina 😜
salto daj znać jakie decyzje z Gajewnik- kibicuję mocni i trenerowi i Dawidowi i Tobie🙂
arlyn Denetor piękny? Chyba jak na konia pociągowego  😁
anai teraz jest już lepiej chociaż dalej zdarzają mu się zawiechy na parkurze i nie bardzo da się cokolwiek zrobić. Trener odwalił z nim niesamowitą pracę - rok temu na prawdę nie dało się z nim nic zrobić.
Karla dzięki za wsparcie!! Dawid jedzie z 11 końmi, zaszalał  😉 My skromniutko, chyba mniej niż 10 tym razem. Będę zdawać relację od soboty!
monia, nie dziękuję. 😉

salto piccolo, oo, dokładnie mam takie cyrki regularnie. Chwilka zapomnienia i fru.... galopujemy tempem krosowym. Już mi tak żebra raz załatwił, bo nie szło juz skrócić po rowie do oksera i ..... było głośno, bo nie zdąrzył sie poderwać.

Facella, aleqsandra, whisperer13, dziękujemy. 😉 Smoczysko z niego jest, do tego niezmordowane. 😉

arlyn, dziękujemy. Z tego sezonu nie mam jeszcze za bardzo zdjęć. Moge jedynie coś starszego wrzucić z zeszłego sezonu otwartego.
Klami, a Ty już Cetki śmigasz?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
25 czerwca 2014 21:33
Czy dopuszczą mnie do zawodów oficjalnych mając dowód wpłaty ubezpieczenia i wysłania wniosku?
Zuzu., oj, nie . Zdecydowanie jeszcze nie. Muszę oczka pozbierać, bo w zeszłym sezonie się poddałam i dobrze przygotować, bo serio, ale prowadzenie tego konia mnie "troszkę" przerasta.
Klami, ale klasę masz? Ja teraz w Warce w niedzielę będę jechać N1, trochę kitram 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 czerwca 2014 21:38
salto piccolo, Jak dla mnie to Twój trener trochę drewniany jest na koniu 😀 (jeśli dobrze kojarzę 😀)
~original
Strzyga,  hahahaha 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się