moda, ciuchy etc...

my_karen   Connemara SeaHorse
24 października 2010 14:33
Dziewczyny co założyłybyście do takiej sukni? Szal, bolerko jakies? Żakiecik może? W grudniu idę na wesele i potrzebuję jakiejś narzutki na ramiona, tylko nie wiem w co celować :/
[img]http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/07/55/74/1207557403[/img]

(zdjęcie zapożyczone z allegro)
zaba   żółta żaba żarła żur
24 października 2010 14:35
Prędzej bolerko! 🙂
Jakoś szale kojarzą mi się ze starymi babami  😉
Bolerko mi tu nie pasuje, bardziej żakiecik, ale najbardziej właśnie szal. ale z takiego samego materiału jak sukienka, zwiewny i delikatny ;]
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 października 2010 16:15
nie nei bolerko nie 🙂 akurat mam taki wzor sukni slubnej na podstawie kroju tej kiecki i boletko tylko zbyt mocno rozbuduje ramiona.
Mi polecono narzutę  w postaci delikatnego szalu.

dziewczyny dziekuję za podpowiedzi w sprawie naszyjnika z piórek. :kwiatek:
noen   A story of a fighter of our human race
24 października 2010 16:39
a ja bym założyła delikatny żakiecik  🙄 ale tak który nie rzucał by sie w oczy. A to w końcu ma być grudzień więc z szalem moze byc troche zimno jak na dwór na chwilkę wyjdziesz  :kwiatek:
szukam futrzanej kamizelki
ktoś gdzieś widział fajną?
u mojej mamy w lumpku była piękna futrzana kamizelka  😉
jak chcesz mogę zapytać czy jeszcze jest
karolinaaa, no jasne
w jakim kolorze?
a ja ci strasznie zazdroszczę że mama ma taką pracę! bo jak kocham szmateksy!
chyba brąz, z tego co pamiętam  😉
ja nie lubiłam tego sklepu tylko na początku - jak mama go otwierała i wszystkie ciuchy były u nas w domu, niezły bałagan był  😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 października 2010 17:58
Edytka, fajna
łażąc po sklepach widziałam gdzieś z pomponami ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć gdzie
generalnie jestem jakaś "popsuta" chodząc po sklepach
jak poszłam po płaszczyk zapomniałam o okularach, o tym że potrzebuję rękawic
mój mózg na zakupach ogarnia ostatnio "jedno zadanie na raz"
cieciorka   kocioł bałkański
24 października 2010 18:39
sznurka, może rób listy zakupów? ;]
sznurko, właśnie pytałam - już jej nie ma, od razu poszła, ale mi np. bardziej podoba się ta z linku Edytki  😉
cieciorka, hihi do spożywczaka robię;]
Ja myślę ze to wynika z tego że po prostu irytują mnie galerię, a tak obieram zadanie, realizuję i robię wydech idąc na parking
cieciorka   kocioł bałkański
24 października 2010 18:51
Ja też! Nie tylko do spożywczaka, wszystko zapisuje na karteczkach bo inaczej latam 3 razy dziennie do sklepu czy na bazar albo okazuje się, że muszę zjeść sos bez makaronu.
A do galerii handlowych bez konkretnym powodów też nie chodzę, więc jest duża szansa, że jeśli ktoś mnie widział, to byłam z listą :P
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 października 2010 19:00
robie ciuchowe listy i odznaczam ptaszkiem każdy zakup. ale ja potrafię iść do sklepu po rękawiczki, a wrócić ze stanikiem, bo zapomniałam po co tak naprawdę poszłam  🤣

Sznurka dużo kamizelek jest na allegro, ale trzeba wpisać różne kombinacje (boho, etno, folk, futro itd) i w internetowych ciucholandach 😉
Edytka, poszukam
choc niestety wolałabym pomacać, bo ja noszę tylko rzeczy "miłe" a z futerkiem różnie może być
moze ktoś w stacjonarnych gdzieś widział?
i w Bershce i w NewYorkerze widzialam i jeszcze w conajmniej kilku innych sklepach takie futrzaki
czy jest możliwe, żeby oryginał adidasa miał takie szewki na paskach?
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
24 października 2010 20:24
Ja w obu bluzach adidasa mam takie przeszycia (obie oczywiście oryginalne), ale u mnie to wygląda jakoś staranniej trochę, chyba, że takie zdjęcie wyszło 😉
no właśnie u mnie ten pasek się tak brzydko marszczy . ;/ i nie wiem w końcu czy odsyłać, czy nie . hmmm bo znowu tyle zachodu z tym, a reszta wydaje się być ok .
Ada   harder. better. faster. stronger.
24 października 2010 20:47
przeztysiacmorz, mówisz odsyłać... czyli pewnie z allegro w dobrej cenie ?
Jeżeli tak, to po prostu może być 2 gatunek, który nie trafia do sklepów a jest oryginalna.
Ada, z allegro, no w sumie w cenie dla mnie dobrej, bo taniej niż w sklepie . dałam bodajże 230?
porównywałam dzisiaj z tymi ze sklepu i są takie same, tylko właśnie te paski się marszczą, na człowieku tego nie widac tak mocno . i jetem w kropce .
sznurka ja ostatnio w orsayu kupiłam 🙂
w tej standardowej biało-czarnej adidasa tez moja kolezanka ma takie paski 😉 jak ostatnio szperalam na allegro to widziałam adicolor bluzę damską Ske za 99zł albo czarno złotą albo czarno białą  😀
fruity_jelly, zajrze tam

czy ktoś ma może nauszniki tego typu?
http://allegro.pl/nauszniki-z-futerkiem-7xcollections-rozowy-i1276122758.html
szukam w necie zdjęc ale jakos nedznie mi idzie
mam pytanie, kupiłam na allegro bluze adidasa firebird adicolor, ubrania noszę zazwyczaj Ski czasem Mki, bluze wziełam Mke, ale jest strasznie mała.. mogę wymienić, ale czy Lka tez nie będzie za mała? wasze też są takie małe?
[img]http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/84/90/78/1284907862[/img]
  🤔 ja mam Ske i jest na mnie przyduża, a noszę ubrania 34/36
mozesz podać wymiary?
ta Mka ma takie wymiary:
Szerkosc pod pachami 47cm
Szerokosc dolnego sciagacza 43cm
Wysokosc stojki 6cm
Dlugosc rekawa (mierzona od stojki) 72cm
Dlugosc rekawa ( mierzona od pachy) 50cm
Dlugosc od pachy w dol 37,5cm
Dlugosc zamka 57,5cm

Lka ma 3cm więcej w kazdym wymiarze, ale i tak boje sie, ze będzie za mała i nie wiem czy wymieniac czy sprzedać (niestety nie moge zwrócić)
Ja mam bluzę S Adidasa i jest sporo za duza, a noszę tak jak poprzedniczka 34/36 .. Może to zależy gdzie została wyprodukowana..?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się