Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Averis, gdziegdziegdziegdziegdzie? 😀
wątek zamknięty
dzięki 🙂 uwielbiam ta zdjęcie, po prostu ślinię się do nich już jakiś czas, myślałam, że nie wyjdzie nic ciekawego - pogoda była brzydka, ale jak widać - dało radę 😀

Burza, powolutku, aż do skutku. Jeszcze trochę i będzie pączek  😁 macie przeuroczo śliczne tereny!

Averis, no właśnie, gdzie?
wątek zamknięty
to 3cie zdjęcie to w jakimś sadzie? 😉 tak mi wygłąda  😁
wątek zamknięty
Burza, super wyglądacie w tym terenie....  🙂 Pomimo deszczu całkiem radośnie.

My dziś też mieliśmy super teren stępo kłusowy. Co prawda przed południem wet mi zakomunikował konieczność aresztu boksowego u mojego rudego 🙁, ale przynajmniej potem koń koleżanki mi humor w terenie poprawił. Tylko nie wiem jak ja będę sama w te tereny jeździła - zero orientacji i wszędzie ten las wygląda tak samo...

Averis - super wiadomość 🙂
wątek zamknięty
Burza-Jak zielono  😜
Na przedostatnim foto bardzo klimatycznie, aż  czuć zapach mokrej roślinności 🙂
Nirv- Zazdroszczę  fotografa.  Zdjęcie z błotkiem czadowe!
U nas niefajnie. Popsułam konika i trzeba go ponaprawiać 😉
Jutro na lonżę chyba wezmę.
Jak tak patrzę na te Wasze wszystkie zielone zdjęcia, to w teren mi się chce jak nie wiem co  😜
Epk-Ja też nie mam orientacji w ogóle, ale raz spróbowałam, zaufałam koniowi i teraz już wiem, że mogę jechać bez obaw- zawsze nas wyprowadzi na dobrą drogę 🙂
wątek zamknięty
Kasija, tak, jabłonie. Tam są wszędzie sady, jabłka, czereśnie, wiśnie, co wymyślisz 🙂

epk, bo uśmiech od ucha do ucha miałam, a ja lubię w terenie deszcz kiedy jest ciepło, coś jak dzieciak pakujący się do kałuży 😉 mam z tego radość 🙂
Orientacja przychodzi z czasem a najważniejsze, że konie zawsze do domu potrafią wrócić 🙂
wątek zamknięty
Nirv super wyglądacie!  Za każdym razem jak wstawiasz zdjęcia to widać poprawę 😉

Burza jak tam pięknie... i Piorek jak zwykle uroczy 🍴
wątek zamknięty
Ramires, ja chyba nigdy nie przebywałam w tak cudownie położonej stajni, serio. Zachwyca mnie każda minuta tam 🙂
wątek zamknięty
Burza widać że oboje szczęśliwi  😀
Nirv fajne zdjęcia, jeszcze trochę podtuczysz i będzie w sam raz
wątek zamknięty
Ehh, no ja też miałam zaciesz - bo wcześniej deszcz padał i było cieplutko i od czasu do czasu krople z drzew 🙂. Tylko, że wolałabym na swoim jechać 🙁
wątek zamknięty
Fantazja, no a jak noga, cieszę się że wet Cię nie naciągnął 😁 było lepiej jak wychodziłaś?

epk trzeba trochę poczekać, nie martw się..
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
03 maja 2010 19:45
W Zagościńcu, tej katalogowej 😉 Piękne tereny, duuużo pastwisk i fajna stajnia. No i ludzie przemili :kwiatek: Już się nie mogę doczekać! O świetnym dojeździe ode mnie z domu nie wspominając.
wątek zamknięty
Aaaa to zazdroszcze  😀iabeł: Takie przepyszne tereny   😁
Ja to moge sobie pojechać w teren na pole  😎 wątpie ze macie taki widok jak ja na autostrade  😁

Tristia jak to zespułaś? 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 maja 2010 19:46
EPK Co sie Dylowi stało?? 🙁
Burza Piorun wygląda w kiwi obłednie o niebo lepiej niz Grota 😜
My dzisiaj hopsalismy i tez było fajnie

15 jedziemy zawody podworkowe zawrote LL 🏇
wątek zamknięty
Averis, tam skąd Nirv teraz odeszła czy coś mieszam?

Kasija, no ja bolałam nad tym, że wcześniej miałam 40min stępa żeby mieć drogę na kłus w lesie, teraz 15min i droga jak stół w lesie.
wątek zamknięty
Fantazja, niestety trochę więcej niż trochę konia do podtuczenia mam 🙁 no, ale idzie ku dobremu  😉

Ramires, dzięki 🙂 staramy się bardzo 🙂

Burza, nie, to stajnia obok.
wątek zamknięty
Kasija-Po prostu jeździłam długo sama i nie raz robiłam coś źle, czy też odpuszczałam za wcześnie- koń się wycwanił i teraz uparcie broni swoich zasad- tak w skrócie 😉
wątek zamknięty
BurzaJa tak sobie pomarzyć moge bo Koga chyba na tereny się juz nie nadaje.
Ale może będe mieć coś innego dodatkowo  do jazdy od wakacji   😎 więc nienarzekam

Tristia no to witaj w klubie 😉 A one cwane to potrafią wykorzystać o fakt  😁

wątek zamknięty
Kasija, no wiesz, Koga nie ale może kiedyś coś Ci się trafi, do jeżdżenia albo młodziak do kupna, kto wie? 🙂
wątek zamknięty
Burza, cudem zrobiłam opatrunek, bo nie dała się dotknąć, jutro zobaczymy, rano pojadę
wątek zamknięty
Zairka - od 2 tygodni ponad bujaliśmy się z ropą. Wredną, bo po pierwszym ujściu i codziennych okładach i tak po 2 tygodniach po dziabnięciach nożem poleciało jeszcze sporo. No ale ciągle nie przechodziło - jednego dnia lepiej drugiego znów kulawy. I dziś robiliśmy zdjęcia, bo wet podejrzewał pęknięcie kości rysikowej albo jakiś odprysk. Okazało się, że konisko raczyło sobie nogę skręcić w stawie pęcinowym. Minimalnie, ale jednak - i to go boli przy mocniejszym ruchu... 🙁

A gdzie na te zawody jedziecie?
wątek zamknięty
Fantazja, będzie tylko lepiej, mam nadzieję że się głupol ścignął i tyle 🙂
wątek zamknięty
Burza, ja już wiem co się stało, prawdopodobnie, masz pw
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 maja 2010 20:08
epk uwaga kj adonai 😁
wątek zamknięty
Burza ten sadek cuuudo;] i widać, że szczęśliwi oboje  🏇
Nirv masz więcej fotek z taplanka w błocie? Niezłe pomysły ma to twoje konio. A o kilogramy się nie ma co martwić- z czasem będą same krągłości;]

A ja nie dotarłam dzisiaj do konia🙁 Chciałam mu dzień wolny przestawić na czwartek, ale z powodu opóźnionego powrotu z majówki i tego czegoś z nieba stwierdziłam, że i tak zastanę konia mokrego i syfnego na padoku to niech się dziecko cieszy. Też bym pojechała w terenik ale nawet porządnej ścieżki nie umiem znaleźć w tym naszym nędznym lasku. Najwyżej znowu tylko na stępa między drzewkami się wybierzemy.
wątek zamknięty
Jesu, co to?? 😉
Ty się lepiej weź i szykuj do nas na skokówki 😉
wątek zamknięty
ovca   Per aspera donikąd
03 maja 2010 20:14
Jesu, co to?? 😉


kj adonai to dawny belfegor  😁
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
03 maja 2010 20:15
Ciekawie macie w tym Wrocławiu, ciekawie 😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 maja 2010 20:15
mamy konkurencje prawie jak ladra narodowa 😂 😵
a gdzie ty stoisz u bombal??? ale u was regionalki pewnie 🙄
wątek zamknięty
U Bombal. Ozorowice city 😉.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.