Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Nie wiem czy w 100%  się zalicza do kwiatków ale wstawię 😉

ciekawe po co ma pas do lonżowania.... ? chyba właścicielka wzięła baardzo dosłownie nazwę tego przyrządu, przecież lonżuje konia - to jest pas do lonżowania - więc jest wszystko okey  🏇

wątek zamknięty
Time, może taki ekstremalny natural, że chce konia na plecach wozić, by się nie musiał męczyć i by była większa więź 🤣
wątek zamknięty
Ja w takim stroju bym nie puściła jej na przeszkodę.
wątek zamknięty
pampera nie znasz się...  🙄 nie widzisz z tyłu tych doświadczonych instruktorek? One wiedzą lepiej  😁
wątek zamknięty
pampera nie znasz się...  🙄 nie widzisz z tyłu tych doświadczonych instruktorek? One wiedzą lepiej  😁

faktycznie ! Chyba zacznę szukać stajni z takimi instruktorkami  🏇
wątek zamknięty
tylko wiesz... przedział wiekowy max 13 lat !!
wątek zamknięty
tylko wiesz... przedział wiekowy max 13 lat !!

Ejjj no ! ja się tak nie bawię ! Wychodzę...  😜
wątek zamknięty
LatentPony   Pretty Little Pony :)
18 listopada 2012 22:31
Co wy wiecie o drifcie?  🤔  🤔wirek:

http://demotywatory.pl/3972997/Co-ty-wiesz-o-drifcie
wątek zamknięty
ciekawe po co ma pas do lonżowania.... ? chyba właścicielka wzięła baardzo dosłownie nazwę tego przyrządu, przecież lonżuje konia - to jest pas do lonżowania - więc jest wszystko okey  🏇


Lonżowanie w pasie bez zapiętych patentów złużyć może do:
a) przyzwyczajenie módego konia do nacisku popręgu
b) rozgrzewki PRZED wpięciem patentów
c) pracy/rozstępowania po wypięciu patentów
Poza tym co w tym złego - jeśli koniowi nie robi krzywdy? dla mnie żaden kwaitek

Edit: literówka
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 listopada 2012 08:50
Co wy wiecie o drifcie?  🤔  🤔wirek:

http://demotywatory.pl/3972997/Co-ty-wiesz-o-drifcie


U nas na zakrętach tak sanie zimą driftowały. Ale powodem było to, że były krzywe i zawsze w jedną stronę uciekały. Ale emocji było co nie miara  😀
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
19 listopada 2012 08:52
http://www.photoblog.pl/zimnokrwistetezpotrafi/137075919/zadzik.html poniekąd kwiatek, bo takiego ustrojstwa na koniu pod siodłem to nie widziałam...zwłaszcza zapietego do wodzy...?
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
19 listopada 2012 13:14
http://www.photoblog.pl/zimnokrwistetezpotrafi/137075919/zadzik.html poniekąd kwiatek, bo takiego ustrojstwa na koniu pod siodłem to nie widziałam...zwłaszcza zapietego do wodzy...?


Nie znam się, ale ... co to jest ?
wątek zamknięty
gaga - to nie był koniec jazdy, koń nie jest młody więc przyzwyczajanie konia do pasa/popręgu też nie 😉
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
19 listopada 2012 17:20
incognito: to wygląda jak czambon przypięty do wodzy. Tylko po co  🤔
wątek zamknięty
bo to jest czambon. komentarz na samym dole tutaj

chociaż nie wiem jak niby to ma działać 🤔
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
19 listopada 2012 18:57

🤔 Nie spotkałam się wcześniej z tym sportem. Może i owce nie są wysokimi zwierzakami ale przecież to dziecko ma max 5 lat !
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
19 listopada 2012 19:23
To taka "specjalna" odmiana rodeo dla dzieci, czyli kolejny geeeenialny pomysł Amerykanów  🙄
wątek zamknięty
Czego ci idioci nie wymyśla zeby tylko mieli frajde  i niepotrzebnie stresować zwierzeta :/
wątek zamknięty
Zwierzęciu nic się nie stanie, ale jak dziecko walnie i nie wstanie/zostanie przygniecione to będzie już gorzej...
wątek zamknięty
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
20 listopada 2012 16:48
Edy 
I pomyśleć, że tyle istot musiało zginąć bo im się zachciało nakręcić Hobitta, bez dobrego przygotowania. Aż mnie roznosi jak czytam coś takiego. Kasy jak lodu, ale żeby zapewnić koniom, kozom itd. odpowiednią opiekę czy też weterynarza, to już nie ważne. Grr.  🤬

edit; literówka.
wątek zamknięty
Jak czytam takie rzeczy to aż mnie roznosi ! Co im te biedne zwierzaki zrobiły ? Kasy im brakło, bo wszystko wydali na napiszę na co ?  🤔
wątek zamknięty
Już drugi raz w tym roku słyszę ,że konie gina na planie zdjęciowym  🙄
wątek zamknięty
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
20 listopada 2012 17:22
Ja akurat "Pudelka" nie uznaję za wiarygodne źródło informacji.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
uszatkowa   Insta: kingaielif
20 listopada 2012 22:23
incognito: to wygląda jak czambon przypięty do wodzy. Tylko po co  🤔


to mi wyglada na goga 🙂
wątek zamknięty
In.   tęczowy kucyk <3
21 listopada 2012 00:11
uszatkowa, to jest czambon na 100%.
wątek zamknięty
śmierć trzech koni, sześciu kóz, sześciu owiec i dwunastu kurcząt,

poważnie taka afera o 12 kurczaków? wiecej codziennie ląduje w rosole na jednej ulicy w polsce... ile koni się codziennie na padokach uszkadza i trzeba je uśpić? że już nie wspomnę ile ląduje na talerzach.
wątek zamknięty
Isabelle, ale to chyba nie o to  chodzi, pewnie że codziennie giną zwierzęta, te kurczaki w rosole, to są na to przeznaczone, konie mają różne kontuzje , ale w tym wypadku chodzi o odpowiedzialność. Czy te zwierzęta po to były brane do filmu żeby zginęły?
wątek zamknięty
In.   tęczowy kucyk <3
21 listopada 2012 09:40
Chodzi o zwyczajne zaniedbania. Powinni dolozyc wszelkich staran, zeby zwierzeta mialy zapewnione dobre warunki i bezpieczenstwo. Tego zabraklo.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.