Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

No jednak jestem dobra w swoim fachu  👍 mówiłam że CAVALLO.

Czerwoną kratkę nigdy nie kupuje bo wydaje mi się że nikt takich nie będzie chciał.

Mi np. czerwona nie podoba się ble   😁

ciach

dramka nie przeginaj. od reklamy jest dział ogłoszeń! / a.
 za notoryczne działania wbrew regulaminowi forum. wygasa 9 IV 09
Forta
też dałaś za nie 600zł ?  😎
Aurelia świetna jest ta kurtka 🙂
mmm, ja osobiście lecę na bryczesy w kratkę sesese  😀iabeł:  😜
I ta kurtka też mi przypadła do gustu 🙂 ile za nią zapłaciłaś :P
morfisiowa, oczy w garść i po prostu przeczytaj moje wypowiedzi na poprzedniej stronie.
Forta
też dałaś za nie 600zł ?  😎


nie, aż tak mi sie chyba nie podobają  😉 zapłaciłam 250 zł
Ada   harder. better. faster. stronger.
26 marca 2009 21:23
Forta, kurna, a gdzie kupowałaś skoro tak mało dałaś ?
ann, tez znam ta dziewczyne a te bryczesy to cavallo 😀
donia aleksandra ta kurtka nie jest fajna  🤔 jest bardzo szeroka u dołu i krótka - taki grzybek, ja bym się na nią nie zdecydowała, bo bałabym się, żeby mi podwiewało od spodu w nerki (miałam ją na sobie na chwilę w sklepie, no nie bardzo mi przypadł ten krój...
Mi się marzy granatowa kratka PIKEUR  😍
Forta a gdzie je kupiłaś ?  🤣


czy naprawdę nie można o to zapytać na PW, szczególnie, że inne osoby już to pytanie w tym wątku zadały? / a.
Forta wstaw fotkę spodenek  :kwiatek:
a wie ktoś gdzie można dostać sznurówki do oficerek hippici? Nie wiem czy to dobrzy temat ale skoro to rewia mody to i sznurówki mogą być 😉
kpik   kpik bo kpi?
31 marca 2009 21:12
to hippica ma jakieś specjalne sznurówki?
myslalam ze te z obuwniczego są takie same?
Takie elastyczne  🙂

A Ja CHCE sztyblety sznurowane. Gdzie dostane najlepszą cenę? Może ktoś sie spotkał?

Ostatnio sobie kupiłam kurtke SOFT SHELL na pogodę "co była" bo teraz chyba mogę oddać do sklepu.. 👿

Ktoś jeździ w soft shell lub jeździł?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
31 marca 2009 22:55
Ja w moje Hippici wstawiam zwykłe czarne, nieelastyczne sznurówki i nie widzę specjalnej różnicy jeśli chodzi o użytkowanie w porównaniu z elastycznymi.
kpik   kpik bo kpi?
31 marca 2009 22:57
one przez tą elastyczność ją bardziej wytrzymałe?
swoje wymieniam srednio co 2 miesiące, bo strzelają jak je zawiązuje... zawsze trafiam sobie pięścią w twarz ;/
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
31 marca 2009 23:01
W Hippikach się nie wiąże sznurówek, one są jakby na stałe zamocowane bez wiązań żadnych, zakończone po prostu supełkami od spodu. Nie zauważyłam, żeby te elastyczne wolniej się zużywały.
kpik   kpik bo kpi?
31 marca 2009 23:08
może źle się wyraziłam z tym wiązaniem - przecierają się i pękają jak je zacisnam żeby zamotać kokardkę,
albo nie rozumiem - jak to nie wiąże się? są tylko jako ozdoba? nie służą do regulacji gornej częsci buta?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
31 marca 2009 23:13
Jakby się uprzeć to by można coś tam podregulować jakby rozplątać węzełek i zrobić nowy, ale tak na prosto to się nie da nic zrobić. Jakby to opisać - jest sobie sznurówka zakończona węzełkiem, przeplata się normalnie przez dziurkę, węzełek zostaje pod spodem i blokuje, żeby sznurówka nie poszła sobie, dalej normalnie jest poprzewlekane od dziurki do dziurki, a potem na końcu znowu zakończone węzełkiem. Żadnych kokardek niet. Przecierać się przecierają i tylko ta róznica, że pękają dopiero jak się już do końca przetrą 😉
kpik   kpik bo kpi?
31 marca 2009 23:23
pieknie wyjaśnione :P czyli są elastyczne zeby pracować troche z butem
bo widząc sznurówkę byłąm pewna ze to takie klasyczne sznurowane oficerki, a tu taki zonk ;]
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
31 marca 2009 23:45
Taki to trochę pic na wodę z tym pracowaniem sznurówki elastycznej, bo ja nie czuję praktycznie żadnej róznicy czy mam elastyczną sznurówkę w bucie czy zwykłą. Bywało, że w jednym miewałam zwykłą, a w drugim elastyczną i nigdy żadna noga nie narzekała na dyskryminację sznurówkową 😉
Az musialam to napisac...
Niesadzilam ze rozmowa o sznurowkach moze byc ta smieszna.

Koniczka , ja mysle ze spytaj rano stopki czy napewno ktoras nie czuje sie dyskryminowana🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 kwietnia 2009 00:04
Krejze trzeba znajdować radość w czym się da 🤣 Właśnie przeprowadziłam konsultację ze stópkami i dalej obstają na tym, że nie czują się dyskryminowane 😉
Donia Aleksandra Przepraszam ale cena kosmiczna.

Ja ostatnio sobie kupiłam SOFT SHELL jeździecką za 150zł w Decathlon i się zastanawiam czy nie przepłaciłam.. 😁
Donia Aleksandra Przepraszam ale cena kosmiczna.

Ja ostatnio sobie kupiłam SOFT SHELL jeździecką za 150zł w Decathlon i się zastanawiam czy nie przepłaciłam.. 😁


szaro czarna??
a ja sobie kupilam😀 troche cena powalajaca, ale rodzinka sponsorowala wiec coz.... 😉 😀
Gallien   Un poco di zucchero
01 kwietnia 2009 20:11
http://www.okser.pl/sklep/7090-rts-marynarka-turniejowa-pialotta-ii-p-171.html
Ktoś miał ? Ma? Polecacie go czy nie bardzo? Szukam fajnego fraczka, z dokładnie takimi ozdobnymi lamówkami.
Donia Aleksandra Fajna rodzinka  💘

thaya Tak to ta ale jutro jadę ją oddać bo mnie denerwują te rękawy za szerokie na ten hamski rzep. Za 150zł ma być idealna..
Gallien W Decathlonie praktycznie identyczny frak za 200zł  :kwiatek:

http://www.decathlon.com.pl/PL/kurtka-na-zawody-lady-32223356/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się