KWA

eee? 🤔

Ale..? Śmiać się? Płakać?
Ciekawe kiedy będę w stanie zamknąć usta 😵


Bisha ja problemy poważne przeczuwam, coś nie tak w domu, w rodzinie, w szkole? Bo wiesz, są od tego lekarze..
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 listopada 2009 22:16
Proponuję ankięte "Czy Twoim zdaniem Koniczka jest profi i zasługuje na tytuł guru?" 😂 😂
A ja proponuję się wyluzować. Bo znowu się złośliwie robi...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 listopada 2009 22:38
Dworcika spoko loko luz i spontan, drużyna KWA jest z natury wyluzowana 🏇
Trzeba na prawdę nie mieć co do roboty i nie mieć własnych problemów, żeby zakładać takie wątki i rozckliwiać się nad tym kto KWA, a kto nie-KWA.

Jak dla mnie - dramat.

Bisza nasze forum ma taką sprytną opcję - ignoruj - i po problemie.

Odrobinę dystansu... 😉
dzikaświnia   Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo...
03 listopada 2009 06:30
A teraz zbiorowa nagonka na Bishe , ze jest beznadziejna bo założyła wątek.Ja tam ją rozumiem, bo pisała ogólnie a że użyła takiego a nie innego przykładu to ma przesrane 😉 A że są kółka wzajemnej adoracji? Tak jak pisały dziewczyny, lubią się to sobie to okazują. A jak komuś coś nie pasuje to może użyć opcji ignoruj i po sprawie. Ja mam jeszcze inny sposób, przewijam wypowiedzi niektórych osób i tyle.

Rewir bez obrazy ale uważasz , że to co napisałaś  jest ok? 😉 To , że ktoś ma inne zdanie nie znaczy , że zaraz trzeba go obrażać  :kwiatek:
Ech, każdy ma swoje lepsze i gorsze dni. Wiele osób używa re-volty, żeby się wyżalic, Bisha zrobiła to samo.

Jak dla mnie nie ma powodu, żeby ciągnąc ten wątek. Już wiemy - KWA są wszędzie i jest opcja ignoruj. Tyle.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 listopada 2009 19:40
Dla mnie to nieodłączna część każdego forum. Dużo osób zna się w realu i prędzej czy później na forum robi się KWA, a tym bardziej na takim jak volta czy już obecnie re-volta.
Mnie tylko czasami wkurza, że głos "z zewnątrz" chce coś dodać do dyskusji i albo zostaje totalnie zignorowany albo odwrotnie - napadnięty. Bo jak to.

Ale cóż, tak to już bywa. Ja tam się cieszę, że na RV jest tyle użytkowników, bo każdy może znaleść coś dla siebie. A jak komuś nie podoba się KWA, to wystarczy ignorować lub przenieść się do innego wątku 😉

P.S. Spodziewałam się jakiegoś tematu o kaczkach, gęsiach itp 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 listopada 2009 19:43
Strucelka, a o kwakaniu możne być?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
03 listopada 2009 20:38
Swoją drogą fajny ten "zwrot" KWA!  😁
Też mi się bardzo spodobał!  👍
Dziewczyny... mogę tak cicho zapytać, czy prowadzicie gdzieś zapisy do KWA? Mogłabym poprosić o listę warunków do spełnienia? CV ze zdjęciem i list motywacyjny, na jaki adres przesyłać? 😎
trzynastka   In love with the ordinary
03 listopada 2009 21:16
Proponuję ankięte "Czy Twoim zdaniem Koniczka jest profi i zasługuje na tytuł guru?" 😂 😂


Ja dalej czekam aż założysz szkołę walenia konia...  😉
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
03 listopada 2009 21:20
rewir pewnie będzie przeprowadzony casting...  😉 😎
zulu   późne rokokoko
03 listopada 2009 21:58

Bischa, wyluzuj, nie ma co się oburzać, że słońce świeci 🙂 KWA opierają się na regułach społecznych starszych niż moje ciotki  😎
Polecam książkę Roberta Cialdiniego, znanego profesora psychologii społecznej, "Wywieranie wpływu na ludzi".
Opisuje między innymi reguły, z którymi często mamy do czynienia na forum:
- reguła wzajemności (ja pochwalę twojego konika, ty moją kurteczkę)
- reguła autorytetu (ona jeździ C klasę, więc nie może się mylić w kwestii użycia wypinaczy)
- reguła społecznego dowodu słuszności (pół forum derkuje, to ja też)
- lubienie i sympatia (jest fajna, bo też lubi gniade w różowym)

Jeśli na przykład chcesz być skuteczna w korporacji, to musisz te reguły znać i stosować. Relacje i umiejętność ich wykorzystania to często kapitał większy niż wiedza merytoryczna.

Uwierz mi, jestem inżynierem, menedżerem, dyrektorem i pracuję w korporacji ...
(hint: właśnie powołałam się na regułę autorytetu  😁 )
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
03 listopada 2009 22:09
Rewir koniecznie musisz zacząć słodzić wszystkim członkom KWA, przytakiwać na każdym kroku, jak Kwa rusza do ataku to ruszać z nim. Ach, no i jako że ja jestem guru KWA to konieczne jest założenie ołtarzyka ku mej czci, spisywanie moich słów i głoszenie wszem i wobec mojej genialności w osiąganiu najwyższego z najwyższych stopnia bycia profi. Oczywiście to wszystko to są warunki wstępne, które zagwarantują Ci jedynie rozpatrzenie Twojej kandydatury przez radę najwyższą KWA. (CV przesyłać na mój mail jestemzlem @ gmail.com :P )

Ninevet szkoła walenia działa, tylko niestety nie ma wersji korsepondencyjnej i trzeba przyjechać do źródła młodości i za skromną opłatą  ( 😁 ) z niego czerpać.
trzynastka   In love with the ordinary
03 listopada 2009 22:13
Ninevet szkoła walenia działa, tylko niestety nie ma wersji korsepondencyjnej i trzeba przyjechać do źródła młodości i za skromną opłatą  ( 😁 ) z niego czerpać.


A opłata wynosi ile?
liczą się pieniążki jedynie czy można to przeliczyć na komplementy, worki cukry wysypanego na Twoją osobę ?  😁
Musimy dogadać szczegóły i dogaduje transport  😁
UWAGA!
OFICJALNY WNIOSEK DO ADMINISTRATORA TEGO FORUM!
Uprzejmie proszę o utworzenie nowego działu- kategorii forum o nazwie: Koniczka moim mentorem. Jako uzasadnienie nadmieniam iż jest  ona bardzo poważaną forumowiczką, na dodatek ma pady Anky i jej koń latem nosi taką profi maseczkę na twarz. Takiej postaci jak ONA nie przystoi pisać w działach dla śmiertelników.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Z poważaniem
Nikt, bo jakże mogę śmiać się podpisać, gdy wymieniam JEJ nick.





dobrze? mam już jakieś szanse na dołączenie do KWA?
Jako Królowa SDT'u i tkz Szara Eminencja KWA raczę w twej sprawie szepnąć dobre słowo Koniczce-san, piastującej aktualnie posadę GURU-wszelakiego. Bądź pozdrowiona Nikt!  😎
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
03 listopada 2009 22:41
Droga Nikt! Doniesiono mi o Twoim godnym pochwały zachowaniu! Trzymaj się dalej jedynej słusznej drogi KWA, a dane Ci będzie wstąpić w jego progi!

Droga Ninevet! Wysokość datku na rozwijanie chwalebnej działalności KWA podelga negocjacji, jednak jak sama pewnie rozumiesz im wyższy datek, tym lepiej KWA może szerzyć w świecie swe mądrości i nawracać niewierzących.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
04 listopada 2009 08:35
tylko pamietajcie o sterydach, jak juz o waleniu mowa.

Ja swojego czasu tez bylam prezesem pewnego stowarzyszenia 😀😀😀
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
04 listopada 2009 08:58
A mnie weźmiecie, tak sama tu sidzę, wilki jakieś, zimno i wygwizdowie?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
04 listopada 2009 09:05
ja jestem modem, wiec jawnie nie moge, ale chetnie podzialam w podziemiu 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się