Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

zen miala sie robic u Bartka. Juz zrobila? 👀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 stycznia 2014 21:54
Zrobiłam. Wytrwałam (od 13-22, jestem hardcorem), chociaż było ciężko.. Jest większy niż planowany. Jest piękny.
emptyline   Big Milk Straciatella
16 stycznia 2014 21:58
Pokazuj! 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 stycznia 2014 22:00
Muszę chwilę odsapnąć. Później wstawię  😉
yga, Gratuluję! I dobrze, że posłuchałaś tatuatora i zrobiliście większy- takie zawsze są fajniejsze  😍

smarcik, trzymam kciuki, żeby czasu na Twój wzór wystarczyło. Polujesz na Jagodę?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 stycznia 2014 23:21
moje udziszcze aż za biodro  😅
Averis   Czarny charakter
16 stycznia 2014 23:22
yga, Wow!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 stycznia 2014 07:11
yga wchodzę tutaj raz na jakiś czas.
Dawno, ale to dawno nie widziałam czegoś tak pięknego  😲 No i ta technika-  powala na kolana  😍  CUDO.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 stycznia 2014 07:29
yga super! Chociaż to pół boku a nie tylko udo  😁


lotka do Jagody i tak muszę umówić się na planowany wzór, ale jest z pewnością większy niż robione na Walk In, teraz chcę zrobić coś innego, mam motyw i liczę na własną interpretację ludzi z Gulestusa. Czy będzie to czarno biała praca Karoliny, czy geometryczne kształty Mariusza, a może coś od Jagody to już okaże się w poniedziałek, technicznie podobają mi się prace całej 3.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
17 stycznia 2014 07:38
Dziękuję dziewczyny  :kwiatek: :kwiatek: żabeczka- jest mi baaaardzo miło  :kwiatek:
Jestem mega zadowolona z tatuażu jak i tatuatora. Nie powiem, wymęczył mnie kompletnie, co skutkowało gorączką w nocy  😵 [nadal osowiała jestem]. Mniejszej wielkosci by się ładnie nie wkomponował, poza tym jak go porównaliśmy z duzym na udzie- dzizys! nie było w ogóle o czym gadać. Duży robił robotę, a mały.. taki tam obrazeczek bez polotu. Sama jestem w szoku, że się zdecydowałam na takiego wielkoluda  😜 Na szczescie przewidziałam fakt, że może mnie ponieść i że rodzice jak się zorientują to mnie w domu nie beda chcieli- także wcześniej zaopatrzyłam na stancji całą lodówkę, na styk  😁 Teraz mogę siedzieć i się kitrać na stancji  😀
Dzisiaj jadę z koleżanką, która ma w planach przedramię, to może wyjdzie z rękawem  😁 😁

Pokazuję foto w opatrunku. Wielkość zamierzona miała być do dolnej linii majtek, a w zasadzie to nawet troszkę niżej. Wyszedł 2x większy  😀iabeł:
oszalałaś!  😜 😜 pięknie!
emptyline   Big Milk Straciatella
17 stycznia 2014 08:28
yga, o ja pierdziele, jakie to wielkie! Klimat kompletnie nie mój, ale podoba mi się i wykonanie i rozmieszczenie, super! Jesteś totalną wariatką, ja bym chyba tam zemdlała.
yga, patrząc na Ciebie to juz w ogóle się nie boje mojego na zebrach:P jest piękny, właśnie taki wielki.
Jeszcze tylko 5 dni!!!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 stycznia 2014 09:52
yga
Wariatko! 😁
Wygląda niesamowicie, choć to kompletnie nie moja bajka, jeśli chodzi o styl.
Mimo wszystko, zazdroszczę odwagi i pięknego cacuszka na ciele 😀
yga Padłam! 😵 I mam podobnie jak zabeczka, od czas do czasu tutaj zaglądam, żeby się napatrzeć i już dawno nie było tu czegoś tak fajnego! Super to wygląda! I pierwsze co to mi skojarzyło się z jedną z lasek z Top Model starego, a u niej też mi się podobał właśnie tak umieszczony i taki duży!

Yga, super, też nie mój klimat ale uwielbiam duże, kolorowe tatuaże  😜
yga, najpiękniejszy tatuaż jaki kiedykolwiek widziałam 😍
gdybym była bardziej odważna (i zgrabna) i nie bała się, co zrobię z tatuażem, jak będę stara to właśnie coś takiego bym wydziarała.
jest piękny, idealny - i moja stylówa 💘 💘

sama zrobiłam sobie w zeszłą środę mini tattoo, ale raczej nie sądzę, bym jeszcze kiedykolwiek coś zrobiła. jest to, co miało być i starczy.
chyba, że smokozorda jeszcze wydziaram 😎
Ja marzę o takiej dużej i kolorowej sowie... Ale chyba nigdy się nie odważę...  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 stycznia 2014 10:10
amnestria pokaż swój  😉


Już nie mogę doczekać się poniedziałku, oby się udało  😜
yga zjawiskowy!
yga, absolutnie piękny  😜

Przeraża mnie to, że coraz bardziej podobają mi się takie duże tatuaże, dobrze ze jak na razie nie mam na to kasy  😁
yga, a z ciekawości, jakie to są koszty? może być na pw 🙂

nie mogę się napatrzeć. chciałabym mieć coś takiego na przedramieniu. właśnie coś w tym stylu 😍
Ty yga masz w super miejscu, bo w sumie możesz to zakryć, tak żeby w pracy widać nie było 🙂
yga cudowny! 😜 Przepraszam jesli nie doczytalam- robilas caly za jednym zamachem? Ile godzin to trwalo? 🙂
Ja tez mam duzy (w moim mniemaniu, bo i tak jest sporo mniejszy od Twojego) i w podobnym miejscu. Robilismy go 4 godziny. Wyszlam mega wymeczona, wiec nie chce sobie wyobrazac jak Ty sie czujesz.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 stycznia 2014 13:17
Dziękuję dziewczyny  :kwiatek: :kwiatek: żabeczka- jest mi baaaardzo miło  :kwiatek:


Zwyczajnie w świecie strzeliłaś w dyche!
Jest boski, co ja moge wiecej powiedzieć. To sie nazywa klimat typowy dla tatuażu.. achy i ochy z mojej strony  😍.

yga   srają muszki, będzie wiosna.
17 stycznia 2014 14:54
Dziękuje jeszcze raz, nie wiedziałam, że aż tak się spodoba  😉  🏇
Oby rodzice go równie radośnie przyjęli  😁

Tak, cały za jednym razem  😲. Robiliśmy go równe 9h, ostatnie 3h noga mi sie przeraźliwie trzęsła, było trzeba ją trzymać  😀
Nie mój klimat, ale wykonanie fajne, a miejsce - fantastyczne na taki tatuaż  😜

yga! ale poszalałaś, genialnie wyszło! 😍 :kwiatek: btw. skąd bluzka?  💘
moja świeżynka  🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 stycznia 2014 20:24
wow, konkretna dziara! od kogo? ładna i nietypowa 🙂
Magdalena Bujak! Która też zrobiła cudownego konia.  KLIK
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się