trener

Ja i moi podopieczni mają
Szukam dobrego i sprawdzonego trenera z woj. mazowieckiego - dokladniej Waszawy. Zalezy mi aby byl doswiadczony i trenowal wysokiej klasy jezdzcow, skoczkow.  Zainteresowalam sie szczegolnie panami piotrem piaseckim i grzegorzem kubiakiem, moglby mi ktos cos powiedziec na ich temat?  🙂
Czy ktoś miał styczność z panią Marleną Grucą-Rucińską? 🙂

Ja też- bardzo solidny, rzeczowy, kompetentny szkoleniowiec dresażysta oraz prywatnie fantastyczny człowiek  🙂
Szukam dobrego i sprawdzonego trenera z woj. mazowieckiego - dokladniej Waszawy. Zalezy mi aby byl doswiadczony i trenowal wysokiej klasy jezdzcow, skoczkow.  Zainteresowalam sie szczegolnie panami piotrem piaseckim i grzegorzem kubiakiem, moglby mi ktos cos powiedziec na ich temat?  🙂

Jeździłam w te wakacje z p. Piotrem i byłam naprawdę bardzo zadowolona, jest świetnym nauczycielem i przemiłym człowiekiem. Ja miałam treningi skokowe i po raz pierwszy czułam się na nich naprawdę pewnie i byłam świadoma tego, co robię. Na codzień skaczę mało przez problemy z kręgosłupem, a co za tym idzie, podchodzę do przeszkód jak pies do jeża. Na treningach u p. Piotra w końcu miałam radość ze skakania.
Z p. Kubiakiem nigdy nie jeździłam, ale widywałam go podczas przyjazdów do Chojnowa, słyszałam o nim dobre opinie, ale nie potrafię powiedzieć nic więcej.
Gdybyś chciała wiedzieć coś więcej o p. Piaseckim, to zapraszam na pw 🙂
Znacie kogoś godnego polecenia (nie koniecznie trenera, ale kogoś z PAPIERAMI!!!) z okolic Starogardu Gdańskiego (Skarszewy, Boroszewo i tego typu okolice) kto mógłby dojeżdżać na jazdy i poprowadzi je na prawdę z sensem?
Bogdan Wróblewski, robi raz czy tam dwa razy w tygodniu rundkę w tych okolicach, np własnie w SG


edit: dodaję link KLIK
deborah   koń by się uśmiał...
01 grudnia 2013 08:13
Behemotowa, popieram. Polecam Bogdana.
Dziękuję bardzo 🙂
To chyba czas się umówić na pierwszą jazdę  🏇
Czy ktoś miał styczność A. Mordzelewskim?  :kwiatek:
Szukam kogoś, z dużym doświadczeniem, kto mógłby dojeżdżać na treningi ujeżdżeniowe do Opola, ktoś coś wie?  👀
A zna ktoś dobrego trenera z okolic Stalowej Woli (podkarpackie) kub Biłgoraja (lubelskie). Ja to tak po środku jestem  😉 No i fajnie by było jakby miał swojego konia bo na razie moja kobyła to w 6 mies. ciąży jest także skoki odpadają  no i ogólnie się boję bo u mnie ziemia zmarznięta i lód  🤔 Może to być też stajnia, jakby co to ja jeżdżę w Equistro Wierzawice a jak nikogo nie znajdę to zostaję tylko może na trenera zmienię instruktora. Nie śpieszy mi się jak zmienię to dopiero na wiosnę. Słyszałam o szkółce jakiejś czy czymś w Pysznicy ale mam jedną złą opinię stamtąd. Dodam tylko że w Equistro to hala 20x60 jest także nie jest źle  🤣 Ale wiadomo rozwijać się trzeba jak na razie całe 2 tyg. temu zrobiłam BOJ i może nie jest to dużo ale chcę znaleźć kogoś kto pomoże mi wystartować w pierwszych konkursach najchętniej skoki i ujeżdżenie bo WKKW to odpada bo w okolicy nawet toru nie ma  😜  a potem może SOJ?  😉
jacyś godni polecenia trenerzy skoków w Warszawie?  😉
Czy jest ktos godny polecwnia w okolicy poznania
Pialotta
Praski (Warka), Platos (Kozienice), Zagor (Bobrowy, Bajardo), o Radku Zalewskim slyszalam zawsze bardzo dobre opinie (Bobrowy).
Ale nie wiem czy ktorykolwiek z nich dojedzie gdzie chcesz, napisalam gdzie stacjonuja, albo wiem ze bywaja.
Ale warto sie zainteresowac, bo to ludzie ktore naprawde cos startowali, a nie udaja profesjonalistow po przejechaniu pare razy P-klasy.
Napisz swoje okolice, tez latwiej bedzie cos doradzic.
Arimona dziękuje serdecznie  :kwiatek:
od stycznia będziemy stać na Bródnie  😉
A jeździł ktoś z Halszką? Niestety za nic nie mogę przypomnieć sobie jej nazwiska, wiem tylko, że jest trenerem w Słupnie. Da radę ktoś mi o niej coś powiedzieć?
Słuchajcie, szukamy trenera od ujeżdżenia z okolic Świdnicy bądź Wałbrzycha, który mógłby dojeżdżać do małej grupy jeźdźców w okolice Dzierżoniowa. Ktoś, coś? :kwiatek:
ddd skoki: Roman Ruciński, Mirek Szłapka, Tomek Pawlicki (Bolo), Uwe Zabel,
wkkw: Tomek Mossakowski,
ujeżdżenie: Jerzy Łukomski, Natalia Organista

- do wszystkich mogę Ci załatwić numery, a jeśli coś więcej Cię interesuje, zapraszam na PW.
Maea gorąco polecam Pana Marka Pawłowicza  🙂
Maea gorąco polecam Pana Marka Pawłowicza  🙂


Dojeżdżający? Wiem, że do Wałbrzycha dojeżdżał, ale czy do nas się wybierze? 👀 edit.: do nas, czyt.: DALEJ 😉 No nic, pozostaje chyba zadzwonić po Nowym Roku 🙂
Maea, kiedyś jeździł do Wrocławia, to może do Was też 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 grudnia 2013 11:36
Maea, Jarek Poręba nawet do Niemiec jeździł, więc Dzierżoniów to chyba nie problem  😁 Agatę Mamińską polecam, też okolica p. Poręby, wprawdzie chyba nie ma papierów trenera sportowego, ale wie i umie ogromnie dużo i ma świetne metody nauczania, lekką szkołę (lżejszą od p. Poręby). Tylko nie wiem, czy się nie urwie za granicę na jakiś czas... Trochę ciężko ją złapać.
epk, Facella, tylko pewnie w obu przypadkach mówimy o większych grupach. Ciężko mi powiedzieć, ile osób uda mi się uzbierać, które regularnie byłyby chętne na te treningi 🙁 Jak będą 3 regularne osoby, to byłoby super 😉 - bo pewnie od czasu do czasu ktoś dodatkowy chciałby skorzystać. Niestety u nas małe zagłębie - jak już ktoś fajnie jeździ, to dla siebie i z reguły nie ma zbyt ciężkiego portfela, by sobie pozwolić na regularne treningi.
Dotąd sobie radziliśmy, bo mamy w okolicy dawnego skoczka, ale teraz uparcie twierdzi, że nie ma czasu na konie. No i trzeba szukać alternatywy! 😉
Maea - P.Marek Pawłowicz przyjeżdżał do mnie indywidualnie do Wrocławia, więc da się - cena też nie była oszałamiająca jak na mnie jedyną chętną. Ja go szczerze polecam!
A jeździł ktoś z Halszką? Niestety za nic nie mogę przypomnieć sobie jej nazwiska, wiem tylko, że jest trenerem w Słupnie. Da radę ktoś mi o niej coś powiedzieć?

Na nazwisko ma Witkowska
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 grudnia 2013 14:19
Maea, jeśli będzie wam naprawdę bardzo zależało, to podejrzewam, że Agata nie będzie miała problemu z tym, że chcecie jeździć w grupie. Co więcej, jeśli się z nią dogadacie (nie chcę nic w jej imieniu obiecywać!), to ona może przyjechać na cały dzień (o ile będzie miała czas) i zrobić wam indywidualne jazdy. Ona bardzo chętnie jeździ do ludzi, którym zależy, słuchają jej rad, wykorzystują je i przynosi to efekty. Tylko jest trochę zabiegana i nie zawsze uchwytna.
Osobiście mogę polecić na terenie śląska  trenerkę Żanetę Niczyporuk
http://www.zanetaniczyporuk.pl/pl/#oferta
Trenujemy od 4 miesięcy razem  i jestem zadowolona ja  oraz koń 😉
Śmiało mogę polecić Agatę Olszewską ! Pracuje w Stadzie Ogierów w Łącku . Miła , doświadczona i pracowita osoba ! :kwiatek: Zajeżdża moją kobyłkę . Widać ogromne efekty jej pracy i fachową rękę ! Wszystkie informacje odnośnie pobytu konia przekazywane są na bieżąco . Z całego serca polecam !  :kwiatek:
Jest ktoś godny polecenia po prawej stronie Wisły, okolice Wołomina? Szukam kogoś, kto przygarnie mnie pod swoje skrzydła, interesuje mnie trener głownie skokowy (nie koniecznie z papierami).
A jest taka możliwość zeby jakiś trener dojechał do mnie i do mojego konia tak indywidualnie ? Mam swojego konia, jeździmy rekreacyjnie. Chciałabym mieć pare lekcji no a jesli byłoby mnie stac to regularne treningi ujezdzeniowe. Tylko czy znacie kogos takiego z okolic Płońska, kto dojedzie do jednej 'pary' i to takiej której potrzeba jeszcze podszkolic podstawy ?  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się