Końska rewia mody cz. V (2011)

xxagaxx, nieźle zaszalałyście z zakupami dziewczyny! Zazdroszczę chilli.  😜
wątek zamknięty
aga a na pierwszym zdjęciu 3 na górze , co to ?


napisałam wcześniej co jest na zdjęciu 😉 Wydaje mi się ze pytasz o brillanta Brown z Aqua/Brown/White. W środku jest Marine a po lewej ES
wątek zamknięty
Co to za czaprak ten na dolnym zdjęciu w 2 rządku po lewej?

wybaczcie dziewczyny ale słaba ze mnie szmatocholiczka  😡
wątek zamknięty
Na dolnym zdjęciu są: Brllant Chili i Brillant limegreen, na dole to są w czapraki HV Polo, ale nie pytajcie dokładnie jakie bo nie pamiętam.
wątek zamknięty
o mój liemegreen 😉

rozumiem, że już za kilka dni będzie z moich rękach? 😀 🙂


hihi...  a lemon, no nie ukrywam sam anie umiem się doczekać aż zobaczę go na Twoim koniuchu 😉
wątek zamknięty
A my się wczoraj tak woziłyśmy:

Kooooocham ten kolor.  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 maja 2011 16:57
xxagaxx, poszalałas 🙂 Ale Lemon fajny, i brillant Chilli super 🙂

Caira, no i w tej sierści wygląda super 🙂 To jest pad na lato  😁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 maja 2011 17:07
Caira podoba mi się !  😎
wątek zamknięty
Caira cukiereczek  😍
wątek zamknięty
Przepraszam że się wtrącam, ale może ma ktoś zdjęcia Eskadrona Brillianta Beige na koniu ?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
04 maja 2011 18:21
Walerii tak od Niemek ukradzione:

Jak dla mnie jeden z piękniejszych brillantów  😍 o niebo lepiej prezentuje się na koniu niż na zdjęciach katalogowych
wątek zamknięty
kodusiowata  bardzo dziękuję, też uważam że jest śliczny i właśnie sobie go zamówiłam.  😜
wątek zamknięty
powiem wam, ze tez sie na niego czaje, ale narazie splukanaa jestem xD to bedzie moj ostatni czaprak!
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
04 maja 2011 18:29
to bedzie moj ostatni czaprak!

Jaaaasne  😎
Zazdroszczę możliwości kupienia od razu, ja niestety jestem zdana tylko na wyprzedaże...
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 maja 2011 18:30
natt, ile razy ja tak mówiłam...  😵 Ni ma lekko  😂
wątek zamknięty
natt92, juliadna, :kwiatek:
Livia, to jeszcze nie koniec jej jaśnienia, w czerwcu to dopiero będzie szał.  😜
wątek zamknięty
no blagam dziewczyny! troche wiary we mnie!  😵

ja tez niestety musze narazie troche poczekac az cos na konto wplynie... siodelko sobie sprawilam i ani grosza ni ma xD
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
04 maja 2011 18:35
Ależ natt92, nikt tu nie jest pozbawiony wiary w Ciebie, po prostu wszystkie wiemy, jak jest  😁
wątek zamknięty
jasne jasne xD
pewnie powroce do szmatocholizmu jak tylko spelnie sie 'sprzetowo'. tzn musze pozamieniac czarny sprzet na brazowy. A teraz sa takie odjazdowe popregi z fartuchem prestige i napiersniki i wgl , ze  zglupialam xD pewnie stad ten glupi pomysl ograniczenia kolekcji xD
wątek zamknięty
Mój chilli !! Piękny jest !
wątek zamknięty
Walerii, oooo to ja zamawiam foty,  z każdej strony zrób zdjęcia, w świetle, w cieniu
też się na niego czaję, ale mam inny priorytet teraz
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
04 maja 2011 19:46
aga ten brązowy ES to jest cudo  😍 tak na oko jakościowo wypada lepiej niż pady czy gorzej?
a ja nie oparłam się pokusie i zaszalałam, w paczce do mnie pójdą cottony sand i violet i do tego nauszniki oberżyna  🤬
wątek zamknięty
rudazaraza wątpię zeby dorównał padom. Pady są sztywniejsze, ten materiał ala zamsz jest mega trwały, a ten Es mi bardziej eskadronowe brillanty przypomina. Zobaczymy jak sie będzie trzymał, w wakacje mam w planach trochę postartować, to się zobaczy xD
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
04 maja 2011 20:13
strasznie mi się podoba i myślałam nad nim albo jakimś padem ale wciąż nie jestem pewna
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
05 maja 2011 16:03
dostałam zgodę na publikację zdjęcia na którym jest moja znajoma i jej koń więc Wam pokarzę 🙂

Euro Star Stripe ice/navy ?  zgaduję  bo nie wiem  😡 
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
05 maja 2011 16:11
juliadna, zabiłaś mnie tym zdjęciem 😍
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
05 maja 2011 16:12
mnie też.v 😜
wątek zamknięty
tak jak mowisz juliadna, to stripe ice-navy 🙂 super siwek wygląda w tym komplecie!
wątek zamknięty
juliadna siwy super w tym wygląda, ale za każdym razem jak patrzę na to zdjęcie mam wrażenie, że on się przewali do przodu 😂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
05 maja 2011 16:19
xxflygirlxx tu  dopiero jest większe wrażenie że się przewali Edi  do przodu ^^


wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.