Ogłowia

yowishowa, co prawda z tymi ogłowiami nie miałam do czynienia, ale wydaje mi się że prestiże trzeba bardzo starannie sprawdzać pod względem... funkcjonalności(?). Potrafią tak ładnie udawać wygodne ogłowia. Widziałam już kilka nówek radośnie kupionych i przeważnie wiszących na kołku.

Dziewczyny, a wam co się stało? Ktoś zapytał o ogłowie 1000PLN +? Ile to na forum gadania, że o gustach się nie dyskutuje, a tu? Tradycyjne to ogłowie nie jest na pewno i nawet nie ma co tego roztrząsać.

karutek, faktycznie podgardle też mogłoby być rurką, ale imo masz bardzo ładne ogłowie, z pewnością niepowtarzalne.
kodusiowata faktycznie ale chciałam usłyszeć (właściwie przeczytać) choćby jeden sensowny post a nie tylko krytykę, która mnie bynajmniej nie zainteresowała  🤬
Nie chodzi o to że mi to nie pasowało, bo wiem ze mam dziwny (nawet bardzo) gust. Oczekiwałam odpowiedzi o jakości Prestige  🙄
A tu co? Zostałam 'zjechana' i tyle  👿 Czemu? Bo chciałam usłyszeć opinie jakości owego Prestige.
Naprawdę tracę wiarę w to forum  😵


halo dzięki  :kwiatek:

E101 faktycznie do ogłowi klasycznych nie należy. Ale dla mnie jest śliczne 😉
Są gusty i guściki.
kujka   new better life mode: on
12 lutego 2011 11:18
yowishowa, przede wszystkim to sie rzucalas.
jakbys sie nie rzucala tylko czytala to moze bys zauwazyla ze kilka osob napisalo co wie/sadzi o jakosci oglowi prestige.

a dla mnie oglowie paskudne czy kosztuje 1000+ czy 50+
kujka te wypowiedzi naprawdę były tak super że szok  😵
Czytałam. Ale co mnie interesuje jak się bardzo podoba Kowalskiemu czy innemu człowiekowi?
Ludzie każdy ma inny gust tylko jak znam 'życie' na forum to nikt więcej do jakości i mojego pytania by nie wrócił  🤬
Tylko dalej z 'brzydkiego' E100/E101 rozmowa przekierowała się na coś zupełnie innego.   😤
Mooże raz by ktoś coś wspomniał  😵
yowishowa - Czy zrozumiesz w końcu, że np. nikt może nie wiedzieć jaka jest jakość? Skoro nie wiemy jaka jest jakość, to jak mamy Ci pomóc?
Możemy rozpocząć dyskusję o wyglądzie tego ogłowia, bo nam nikt nie zabroni, a ta dyskusja nie musi być skierowana w Twoją stronę, więc przestań już się rzucać.
yowishowa... kojarz fakty... zauważ, że dziewczyny piszą, że to ogłowie im sie nie podoba, czyli chyba wynika z tego, że nie miały z nim do czynienia... Chyba nie chcesz ogłowia za 1000+zł kupować przez internet, dlatego pojedz sobie do sklepu, pomacaj skore i sama ocenisz...
pianissima2003 Ludzie każdy ma inny gust tylko jak znam 'życie' na forum to nikt więcej do jakości i mojego pytania by nie wrócił  🤬
Tylko dalej z 'brzydkiego' E100/E101 rozmowa przekierowała się na coś zupełnie innego.   😤
Mooże raz by ktoś coś wspomniał  😵


Nie chcę się powtarzać enty raz  😵
Tzn chodzi mi o to że oczekiwałam odpowiedzi osób które wiedzą coś na temat tych ogłowi a nie czy pani/panu Kowalskiemu się podoba.
Zadałam pytania o jakość a nie wygląd więc spodziewałam się odpowiedzi na pytanie choćby jednej konkretnej  😵


Ambrozja nie rzucam się tylko mówię co myślę. I chyba widzę że nic nie wiecie na temat Prestige. Jednak spodziewałam się że znajdzie się konkretna osoba. :| Tyle.
... ale niestety nikt nic nie wie. Można jedynie zacząć dyskusje na temat wyglądu.
A jak już tu coś naskrobałam, to i od razu ja spytam... : )
Do tego Pana ogłowie meksykańskie czy lepiej jednak nie?   🏇



edit zły link
caroline   siwek złotogrzywek :)
12 lutego 2011 12:14
yowishowa, dziewczyny napisaly co sądzą o jakosci prestige. jakbys sie bardziej skupila na czytaniu niz rzucaniu sie i cytowaniu wlasnych wypowiedzi, to MOZE byś to zauwazyla.
dalszym rzucaniem się niczego nie wskórasz, a tylko wkurzasz kolejne osoby. skończ zatem 😤
caroline masz rację.
Z standardem forum się nie wygra.
Przykre że to się niczym od innych forów nie różni.



Kowusiasta Może pożycz od kogoś do przymiarki?/
P.S. Nadal mam ten napierśnik.  😍
kujka   new better life mode: on
12 lutego 2011 12:58
Kowusiasta, moze sprawdz co kon ma na temat tego nachrapnika do powiedzenia, byc moze problem rozwiaze sie sam?
Anderia   Całe życie gniade
12 lutego 2011 13:08
caroline masz rację.
Z standardem forum się nie wygra.
Przykre że to się niczym od innych forów nie różni.

Co masz na myśli? Bo widzisz, na tym forum, tak jak zresztą w każdym środowisku, na dobrą opinię ludzi trzeba zasłużyć... więc nie dziw się że ludzie postrzegają cię jak postrzegają skoro nie czytasz uważnie wypowiedzi i tylko masz do wszystkich pretensje...
[quote author=yowishowa link=topic=39.msg895205#msg895205 date=1297513125]
caroline masz rację.
Z standardem forum się nie wygra.
Przykre że to się niczym od innych forów nie różni.

Co masz na myśli? Bo widzisz, na tym forum, tak jak zresztą w każdym środowisku, na dobrą opinię ludzi trzeba zasłużyć... więc nie dziw się że ludzie postrzegają cię jak postrzegają skoro nie czytasz uważnie wypowiedzi i tylko masz do wszystkich pretensje...
[/quote]


Musi być i taki który ma pretensje.  😤
Jak coś mi nie pasi czytać nie muszę. I nikt mnie do tego nie zmusi.  🤣
I swego zdania nie mam zamiaru zmieniać.
A to co o mnie myślicie to najmniej dla mnie istotne  💃
Wszyscy zrobią z siebie matkę Tresę i najlepiej   🤣
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] ciagniecie offa, brak kultury i inne, o ktorych nie wolno tu pisac.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 lutego 2011 15:10
Kowusiasta, jeżeli chodzi o stronę wizualną to w tym mu bardzo do pyska. ale ja jestem wielką fanką meksykańców i uważam że w takim też by było fajnie 😉
jest też druga strona medalu. czyli czy koniowi meksykaniec się spodoba. mój ogólnie chodzi dobrze i w zwykłym i meksykańskim. ale prawda jest taka, że jak mam większe problemy to biorę ten drugi 🙂
Anderia   Całe życie gniade
12 lutego 2011 15:11
Kowusiasta ja bym wzięła meksykana na próbę, jeśli koniuch polubi to koniecznie zostaw, bo fakt, ładnie mu będzie  😉
czy ktoś użytkuje hooksowe brązowe o takie
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300710&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
lub inne brązowe i zechciałby się pochwalić nim

edit:
zmieniłam już. Dzięki za uwagę.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 lutego 2011 16:13
eee chyba zły link 😉
ogłowie składak na Poli

Anderia   Całe życie gniade
12 lutego 2011 16:36
dziewczynka co to za składak? Naczółek chyba hooks, o ile się nie mylę? W każdym razie Polce bardzo do twarzy  😉
naczółek i wodze HKM a reszta to kieffer katherina
Wydaje mi się, że w orginalnym naczółku ładniej Poli 🙂
dziewczynka, jedyny właściwy naczółek dla takiej elegantki, super 🙂
Poli jak zwykle ślicznie.
Mój na tym angielskim normalnie chodzi, nie kombinuje - nic nie wskazuje na to, żeby mu nie pasował. Bo śmigamy w nim od prawie trzech lat. Zaraz kończę gimnazjum i mam wybrać prezent dla nas. I tak właśnie ogłowie przyszło mi na myśl. Na moje nie narzekam, bo trzyma się dzielnie, ale prędzej czy później meksykan mnie skusi  😍
Tylko nie wiem, czy do pyska. Niestety nie mam osoby, która ma ogłowie meksykańskie FULL. A też zupełnie nie zdawałam sobie sprawy, że może mu taka 'kombinacja' nie pasować... Kiedyś się pytałam, to mi powiedzieli, że koniom to zwisa i powiewa. Drugim typem jest ogłowie Stubena, imitacja czarnej skóry z niebieskim połyskiem i chyba podszyciem, ale to już trochę dużo kosztuje.

edit. literówka.
Kowusiasta, tak ładnie wygląda w szwedzie, że chyba bym już nie kombinowała 🙂 ew. białe podszycie.
dzięki dziewczyny 🙂
Mia oryginalny naczółek do katheriny wygląda tak

i wygląda na Poli IMO mocno niekorzystnie, ale Ty myślisz pewnie o naszym cudnym Kieffer Maike, które nadal mamy i jest naszym nr 1, tylko szkoda go ciurać cały czas. Dla przypomnienia:
W Maike zjawisko 😵
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
12 lutego 2011 19:06
Dziewczynka, mnie się tak średnio podoba. Jest okej, ale bez szału. Może dlatego, że przestałam lubić w ogóle naczółki bling-bling. Teraz moim no.1 jest opadająca rurka w naczółku. Pola najlepiej wygląda w ostatnim Kiefferze  😜
Kowusiasta, ja bym została przy szwedzie, ale szerszym, może z białym podszyciem.
O dziękuję. O białym podszyciu nie myślałam, ale kto wie...  😉
Kowusiasta, uwielbiam meksykany, i mojemu bardzo do pyska, i wielokrotnie wychwalałam ten nachrapnik, i co? i nie może chodzić w meksykańskim, buuu  😕Elastyczność nachrapnika prowokuje go do zgrzytania zębami.
Najpierw wypróbuj, potem kupuj. Funkcjonalność jest ważniejsza w ogłowiu, które ma być do jazdy a nie do wiszenia na ścianie i do zdjęć.
Kowusiasta, ma malutką odmianę, ciemną maść- sam jasno podszywany nachrapnik może wyglądać ślicznie 🙂 tylko bez zagłówka naczółka itp żeby nie przedobrzyć 🙂 myślałam o czymś takim <foto z netu>
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScZ2BB0tBf8O9nowv5o6zht3DdYvjs0M-am2ZU4hy2vfqkSnxUyA&t=1[/img]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się