czapsy i buty

Ja też mam sztyblety Hippiki już rok i dobrze sie sprawują.
witam 🙂
Miał może ktoś te czapsy :  http://www.okser.pl/mountain-horse-duralon-leggings-ii-p-968.html
są na promocji normalnie kosztują 155zł a teraz 54 .
I wczoraj se zamówiłam .

Jakieś opinie o nich ?
Konikowo13 tez się kiedyś nad nimi zastanawiałam i w końcu nie wzięłam ale tez jestem ciekawa jak się sprawują
Tercet dam znać jak dojdą ; )

a póki co może ktoś je jednak posiada/posiadał i może coś o nich powiedzieć : DD
one naprawdę kosztowały 155zł czy taki chwyt marketingowy?? Bo to BARDZO duża przecena byłaby...
xxagaxx chyba kosztowały .

Wydaje mi sie ze moja była trenerka je miała i sie elegansko sprawowały ale nie jestem pewna  🤣
Moon   #kulistyzajebisty
26 września 2010 19:24
Albo mają końcówkę tych sztylp w magazynie (napisali, jakie rozmiary mają dostępne) i chcą się ich pozbyć ;-)

Widziałam je live, wyglądały porządnie, mimo, że to zupełnie nie moja bajka, ale jak się sprawują u osoby, która krótko mówiąc łydek używa rzadko - nie wiem. ;-)


Widziałam je live, wyglądały porządnie, mimo, że to zupełnie nie moja bajka, ale jak się sprawują u osoby, która krótko mówiąc łydek używa rzadko - nie wiem. ;-)




tzn??
Moon   #kulistyzajebisty
26 września 2010 19:28
W sensie, że pewnie osoba która jeździ częściej niż 1x w tygodniu i różne konie, bardziej 'ciura' sztylpy wszelakie niż ktoś kto podróżuje po orbicie placu raz na jakiś czas. ;-)

I widziałam te sztylpy kolor czarnego - Czarne na pewno nie były, miały ciemny szary kolor, który po dłuższym użytkowaniu  jeszcze trochę wypłowiał. Ale np nie popruły się w szwach po wewn. stronie (jak to mająw zwyczaju niektóre sztylpy ;-) )
sztylpy za 155 zł dla osoby która tylko podróżuje?? Ehh ja mam takie szmaciane USG i mają już kilka lat, jeżdżę 1-2 konie dziennie i wciąż żyją, wiec się też nad tymi zaczęłam zastanawiać, bo cena kusi...
Moon tez zamówiłam czarne  😀
Mam nadzieje ze trochę w nich pośmigam ..




Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 września 2010 21:48
MH to porządna firma, więc te sztylpy w tej cenie to jak za darmo!
kobietki, a może ma któraś z Was bądź może polecić niedrogie, jasno brązowe czapsy z miękkiej skóry? Podobają mi się takie jedne z Kentaura ale ponad 2 stówy kosztują, więc jakby ktoś wiedział coś o jakiś tańszych to czekam na info 😉
Moon tez zamówiłam czarne  😀
Mam nadzieje ze trochę w nich pośmigam ..



ja też zamówiłam czarne 😉 Zobaczymy jak przyjdą co to będzie xD
Moon niom 😀
Niemoge się doczekać xDDDDDD
Konikowo13, xxagaxx i tak te czapsy?
no ja czekam na wysyłkę.
ja tez jeszcze czekam ;  ))
Hehe..... tez je zamawiala, kilka tygodni temu. Po jakims czasie dostalam w koncu info, ze juz ich nie ma i nie bedzie.
Ciekawe czy dostaniecie swoje.
Klami też czasami takie przypadki miewam :/ raz sobie zamówiłam piękną bluzę z Tattini i już się widziałam w niej jak jeżdżę oczyma wyobraźni oczywiście 😉 byłam napalona na ta bluzę jak nie wiem co a tu się okazało, że bluzy jednak nie dostanę bo jednak nie ma rozmiaru, także taki urok zakupów w internecie 😉 ciekawe czy z Waszymi czapsami tez tak będzie :/
No i stało się- po 1,5 miesiąca(!) rozwalił się zamek w jednym sztylpie (jednej sztylpie? :hihi🙂  z Hippici (a najtańsze nie były 🤔). Rozdwaja się przy zapinaniu, nawet nie na nodze. I teraz mam zonka, bo paragon zgubiłam 👿 Orientuje się ktoś czy jest możliwość odpłatnej naprawy u producenta? Ile takie coś kosztuje? Jak długo się czeka? Czy lepiej iść zwykłego szewca?
Wydaje mi się, że nie ma takiej możliwości i że szkoda czasu na taką zabawę w wysyłanie, chyba że nie potrzebujesz tych czapsów teraz. Myślę, że jeśli chodzi o wymianę zamka, zwykły szewc sobie z tym na pewno poradzi.
okser wysłał dziś maila ze paczka w drodze. Czyli pewnie w poniedziałek dotrze do mnie. Na pewno pochwalę się czapsami 😀
Szukam zgrabne ocieplane sztyblety  👀
doszły moje czapsy :P
Jak je zobaczyłam byłam strasznie zawiedziona , lecz po przymierzeniu sa w miare 😉
a jak tam twoje xxagaxx
jeszcze ich nie mam ;/ zamówienie idzie do ojca do firmy wiec wieczorem się go spytam 😉 a czemu zawiedziona byłaś na początku??
xxagaxx  bo wygladaja zupełnie inaczej niz na zdj.
i są cienkie 🙁
to że są cienkie to akurat mega plus 😀 ja mam czapsy USG i je kocham najbardziej właśnie za to że są cieniutkie. No nic, czekam więc na swoje 😉
Ja swoje czapsy też za to kocham że są cienkie, lepiej wtedy dopasowują się do nogi. I ponieważ są tak dobrze dopasowane mam teraz problem kupić sztyblety ocieplane  😵
Dramka  te sa fajne http://allegro.pl/termobuty-alaska-rozmiar-37-i1264773622.html  i sama sie zastanawiam nad ich kupnem ; )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się