Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

no właśnie tu boli.. najbardziej nie lubie jak w zimie przemokną a potem po wyschnięciu widać na nich sól 👿
aaa to jesli chodzi o to czy są pozniej jakieś slady itp to nie ma jak tym spryskasz, tylko jak pisze przemoknac i tak przemokna  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
08 października 2010 18:41
kasska, w sklepie coś koło 400 zł, ja dorwałam na allegro, za niecałe 200. 😁
Ja potrzebująca butów weszłam do humanica i zakochałam się od razu w pewnych butach od franka walkera  😍 Ale kosztowały ponad 250zł i nie starczyło mi na nie ... Więc poszłam do deihmanna no ale tam już żadne buty mi się nie spodobały... Wychodząc zobaczyłam  prawie identyczne buty jak te,w których się zakochałam tylko,że w innym kolorku i różnią się wykończeniem i małymi szczegółami  😁 Patrzę a tu o ponad 100zł tańsze ! Bez zastanowienia wzięłam je ... Nie są piękne ale jak włożyłam je na nogę  😍 to nie chce mi się ich zdejmować 😀 Niestety nie mam porównania do tamtych bo nigdzie nie mogę znaleźć tej firmy .. Może jak się jeszcze wybiorę na zakupy to zrobie foto ukradkiem  😅
szukam kozaków, na płaskiej podeszwie, dość wysokich ale nie pod samo kolano, zamszowych, najlepiej ocieplanych, ale mogą być takie 'na teraz', koniecznie w kolorze rudo-brązowym
nie nie nie chodziło mi o ślady po preparacie 🙂 po prostu stwierdzam, że to irytujące zwłaszcza na ciemnych butach jak przemokną i po wyschnięciu widać zacieki z soli
mialam na mysli ''maskowanie'' sladow wlasnie po soli-wtedy preparat jest ok  ale jesli chodzi o nie przemakanie to juz sie nie sprawdza  😉
Moje pierwsze buty na obcasie.
Dumna jestem z siebie, że się zdecydowałam wreszcie kupić 💃
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
10 października 2010 20:23
ja wczoraj zamówiłam jakieś podróby emu na allegro 😁
zobaczymy czy faktycznie takie ładne jak przyjdą, paczka powinna być we wtorek ;D

My preciouss  😍
http://allegro.pl/show_item.php?item=1248431620

az sie dziwie ze nikt nie licytowal oprocz mnie  😁
bo one malutkie  🙁 też bym chciała... zawsze cholernie marzną mi stopy, a na nówki sztuki nie mam kasy. pozostaje polować na allegro, chociaż 39, 40 to najbardziej chodliwe rozmiary, trudno będzie
No ja mam nadzieje ze sie wbije - bo rozmiar wkladki= rozmiar mojej stopy. Trudno. najwyzej opitole sobie pol palca  🥂
zoyabea zawsze mozesz zaniesc do szewca na rozbicie😉
Julita, nie da sie ich rozbić
zoyabea, i jak?
Dziś widziałam różowe ale też jakieś krasnoludzkie
Mam piekne botki z nine west !!!
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
11 października 2010 20:19
Crazy, i tak bez zdjęć?  🤬
no juz ide robic:P



prosze 🙂 Ale zdj komorkowe je pobrzydza:P Sa cudowne.
eh... ja już od tygodnia chodzę po mieście za emu w rozmiarze 36 i nigdzie już nie ma 😵 wolałam kupić w sklepie stacjonarnym, ale stwierdziłam że jak nigdzie nie znajdę to zamówię w butyku. oczywiście tam tez już nie ma...  🤔 😵
wer, na schaffie są 😉 a przynajmniej z tych które ja zamówiłam.
czy to jest model BRONTE HIGH W20001?


wolałabym kupować w butyku (powyżej 200zł nie płacę za przesyłkę, +3% rabatu, sprawdzony ale w rasie problemów mam ten sklep pod nosem), ale jeśli okaże się że że nie będzie dostawy w najbliższym czasie to zdecyduje się na schaffe

dzięki zuzia. za info! 🙂
http://www.schaffashoes.pl/emu-emu_bronte_hi_black-EMU,3067 to chyba te, ja kupiłam tą wersję z czarnym futrem w środku.
Mam pytanie- w jaki sposób wyczyścić zamszowe kremowe buty? Dodam,ze spraye niewiele skuteczne,bo buty miejscami zostały potraktowane chlapą zimową,solanką etc. Po miejscowym czyszczeniu różnymi preparatami,porobiły się zacieki,plamy jasniejsze ciemniejsze.. Niby bardzo w oczy się nie rzuca,ale jednak,bo jasne i z wysoka cholewką. Może macie jakieś sposoby? W desperacji je do pralki wrzucę za chwilę,jak Boga kocham  😵
Liczę na te buty:
http://www.nike.com/nikeos/p/nikewomen/de_DE/shoes?hf=788&c=102001&pn=1&sf=791&p=PWP#/?ll=de_DE&ct=DE&pid=312114&cid=102001&pgid=367786&p=PDP

Są cudowne.  😍
wrzuc do pralki  😉 ja tak robie
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
12 października 2010 16:41
mandi albo wrzuć do pralki z dodatkiem środka do prania skóry (np leather therapy), albo oddaj do pralni, która zajmuje się czyszczeniem i regeneracją produktów ze skóry 😉
pralki nie polecam.... klej potem przestaje trzymać....  😉
ovca   Per aspera donikąd
12 października 2010 17:07
Tamtam buty dobrej jakości nie są klejone, tylko szyte...😉
Też tak myślałam 🙂
Dzięki za rady. W pralce zwykle piorę adidasy,z tymi zamszakami mam watpliwości,że się cholewka zdeformuje(wewnątrz jest sztuczne futerko),no i niestety przy podeszwie sa klejone(mimo,że dobrej firmy)  🤔 . A może mydłem do prania siodeł da radę? Chyba im już żadne szczotkowanie i czyszczenie nie zaszkodzi.. co najwyżej zamsz sie wyskubie na amen.. 😂 Oszaleję! Kupe forsy za nie dałam, zaimpregnowałam odrazu, a tu takie cyrki..
Ostatni ratunek chyba w tym mydle do prania skóry lub fachowa pralnia..

Reklamacje do Urzędu Miasta wyślę,że solanka uliczna i chlapa,jest zbyt przekombinowana i wygryza buty celowo  😁
ma ktoś takie kozaki:

z allegro, skóra naturalna
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się