Zabawa "Zniszcz marzenie osoby wyżej"

W akcie desperacji idziesz do jakiejś agencji ''spełnij marzenie'' obiecują Ci że schudniesz w tydzień, wszystko polega na tym że wchodzisz do jakieś kopuły i tam masz niezlą metamorfoze jednak babka wciska zły guzik zamiast chudnij i urośnij, wciska tyj i malej. Twój wzrost spada na 120cm i ważysz 100kg


Chciałabym być szczęśliwa


btw. yga, normalnie mogłabyś dostać po tylku za takie marzenia! Jesteś śliczna, masz naprawde świetną figurę czego Ty więcej chcesz?! Kobito!  :kwiatek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 kwietnia 2010 22:58
Jesteś szczęśliwa, aż tak że ciągle się uśmiechasz i szczerzysz zęby. Zęby od ulicznego syfu i dymu zaczynają Ci żółknąć i robią Ci sie wielkie dziury. Ponadto cieszysz się własnym życiem i nie widzisz problemow otaczających Cię ludzi, ktorzy później przez to odsuwają się od Ciebie.

emade-  :kwiatek: miło, że tak sądzisz,ale jednak czuję duży niedosyt  😉

Hm, chciałabym chciaaałaaaa, chciałabym jeszcze zdać bezproblemowo studia.
nie zdajesz studiów bo brakuje ci jednego zaliczenia, idziesz do jednego z mlodszych profesorów delikatnie sugerujesz ze musisz to zaliczyc strasznie ci zalezy i zrobisz wszystko on odbiera to jako propozycje moralna! Ty strasznie zdesperowana puszczasz plote ze owy facet próbowal się do Ciebie dobierac, przyjaciolka Ci radzi abys powiedziala dyrektorowi jednak on szybciej Cię wzywa niz mogłabys do niego dotrzeć. Jest straszne zamieszanie w szkole, chca byś poszła do sądu jednak Ty zdajesz sobie sprawe ze nie wieszjak to teraz odkręcić wszystko wychodzi na jaw i wyrzucają Cię z uczelni



Chciałabym... chcialabym.. pójść na zakupy


yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 kwietnia 2010 23:37
OSZ TY!  🤦 😉
Pójdziesz na zakupy, spodoba Ci się piękna bluzka, ale i tak nie bedziesz miała na nią pieniędzy  :emota2006092:
Dlategoż podejdziesz zdenerwowana do ciucha(szmatolandu) i podekscytowana dzisiejszą promocją - wszystko po 3zł napalona będziesz przegrzebywała kolejne i kolejne wieszaki, ale nie bedzie nic w Twoim rozmiarze. Aż tu nagle widzisz taką bluzkę jak w owym poprzednim sklepie, juz po nią sięgasz jak na Twoich oczach chwyta ją starsza babka, za nią biegną kolejne nabuzowane mohery i wyrywają ją sobie z rąk. Wybucha bójka i tracisz 2 przednie zęby. Tracisz przytomnośc, budzisz się goła bo okazało się, że babki kupily sobie Twoje ubranie po 3zł. I wychodzisz poobijana, bez zebów i na golasa do domu.

EDIT
Dopisuję swoje marzenie: Chciałabym pójść do specjalisty od wizerunku i zrobić się na niezłą dziunię  😀
yga, a marzenie ?  🤣
Oj ktoś tu nie ma marzeń  😂
Ja bym chciała umieć mistrzowsko podrabiać podpisy  😎
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
21 kwietnia 2010 15:23
podrabiasz podpisy tak dobrze że aż za dobrze 😀 nakrywają Cię.
chceeeee.... zdrowego konia.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
21 kwietnia 2010 15:39
...masz super zdrowego konia, az tak zdrowego że zabiera Ci go Państwowa Inspekcja Wet w porozumieniu z FBI celem pobrania próbek i wyizolowania czynnika odpowiadającego za wszech-zdrowie jego.

Ty łykasz łzy patrząc na oddalającą się bukmankę z Twoim koniem i FBI ... i zostaje ci w ręce tylko kantar...

chcę żeby moja kura znosiła jaka w jednym miejscu a nie po całym podwórku🙂
Jednego dnia kura znosła Ci jajka w tym miejscu gdzie Ty sobie zarzyczyłaś, a co z tego jak do kurnika tak czy siak szmat drogi ... oprócz tego potem kura Ci choruje, a potem pies ją sobie zjadł na obiadek... I zostajesz bez kurki..

chceeee chceeeee iść na impreze i poraz pierwszy w życiu zapomnieć o wszystkim i się wyluzować poprostu się dobrze bawić!!
Idziesz na impreze i czujesz sie swietnie. Nagle sie potykasz i upadajac lapiesz chlopaka , ktory Ci sie bardzo podoba za.... (można sie domyslic)
Kompromitacja totalna a Ty uciekasz do domu.
Chciałabym odzyskać opieke nad pewnym biednym kucem z ''mojej '' stajni :jogin:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 kwietnia 2010 17:28
Odzyskujesz opiekę nad kucem, zakochujesz się na miazgę po czym zostaje on sprzedany. Płaczysz co nie miara, ponadto okazuje się że koń dostał grzybicy i Cię nią zaraził i jesteś chodzącą purchawką.

Dopisuję swoje marzenie: Chciałabym pójść do specjalisty od wizerunku i zrobić się na niezłą dziunię  😀
Idziesz do tego specjalisty, ale on Cię przerabia na Hannę Montanę! Wychodząc od niego napada na Ciebie banda rozśwcieczonych 9 latek, które chcą dostać Twój autograf. Wracasz do domu poobijana i bez trzech zębów.

Chciałabym, aby Hazard przestał wyłamywać przed przeszkodą.
yga, o ja znowu musze wymyslac metamorfoze !  😁
Znajdujesz swietnego specjaliste w Mediolanie, jednak zeby tam sie dostac musisz leciec samolotem z przesiadka 2h czekac na lotnisku, zasypiasz na lawce jest 4 nad ranem. Ktos Cie okrada zabiera dokumenty, masz tylko paszport i 100zl, kupujesz najtanszy bilet powrotny do Polski jednak wsiadasz nie do tego samolotu i lecisz do Iraku gdzie robia napad na lotnisko, porywaja Cie jako zakladniczke.


Ariedale, Hazard dalej wylamuje poniewaz jest takim leniem ze nie chce mu sie nog podnosic i rozwala wszystko co stanie mu na drodze


Chcialabym byc modelka  🤣
Zostajesz tą modelką ale na bardzo ważnym konkursie łamiesz noge a lkarze źle ją składają.efekt - noga nie jest tak ładna i nie jest zbyt prosta
Nie startujesz wiecej no bo jak ? - z taką nogą?!

Chce żeby przestali sie ze mnie wysmiewac  w skole...
aga, a czemu sie wysmiewaja?!  🤔


wychodzac ze szkolnej lazienki ciagnie sie za toba kawal papieru toaletowego ktory przyczepil sie do Twoich oczojebnych zielonych rurek! cala szkola sie z Ciebie smieje, co gorsza wdeplas w kupe idac do szkoly.


chcialabym miec ciagle 18 lat
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 kwietnia 2010 19:23
masz ciągle 18lat i po 30latach plujesz sobie w brodę, że nie masz zniżki dla emerytów! Przez to popadasz w depresję, rzucasz pracę(a raczej ona Ciebie przez Twoją chorobę). A mogłaś mieć emeryturkę  :emota2006092:

Chciałabym żyć wiecznie.
Nie wiem czemu sie naśmiewaja  moze nie wiem - z powodu mojego wygladu ktory nie zachwyca  🙄


Zyjesz wiecznie ale po 100-200 latach nudzi Ci sie to i usilnie probujesz przywrocic sobie smiertelnosc - nie udaje sie to
a Ty popadasz w paranoje

Chce dostac 6 z matmy(Boże ale bym byla szczesliwa) 💃
Co z tego, ze dostaniesz jedną 6 jak reszta ocen jest negatywnych i poprawiasz jeszcze raz tą samą klasę..

Chcee chcee wreście mieć dużo czasu, a najbardziej dla siebie(w szkole spędzam dość dużo czasu, przychodzę do domku, obiadek lekcje i spanie - i cóż z tego dnia mam?)
[s]Dostajesz 6 z matmy. Nauczyciel/ka stwierdza, że jesteś chodzącą matematyczną inteligencją i teraz do każdego trudnego zadania bierze Ciebie, daje Ci dodatkowe prace domowe, a klasówki masz dużo trudniejsze od reszty klasy.[/s]

Masz więcej czasu dla siebie. W końcu nie wiesz co robić. Wchodzisz w internet i przyłączasz się do lokalnej grupy przestępczej jako haker. Przestaje Ci się nudzić, ale policja Cię zgarnia i wpakowuje do więzienia - znów masz mnóstwo czasu dla siebie!  😀iabeł:

Chciałabym, aby w piątek nie było kartkówki z angielskiego! Błagam, błagam, błagam  🙇
Przychodzi do was pani dyrektor i mowi ze najprawdopodobniej Pani/Pana od ang nie bedzie bo utknal w korku, Twoja klasa szczesliwa skaczecie z radosci ze nie bedzie kartkowki, zostajecie wyslani do biblioteki. Siedzicie, po 30 min. przychodzi nauczyciel od ang zdyszany,zalany potem zaprasza was do sali i mowi ''w 15 minut spokojnie dacie rade napisac kartkoweczke''


chcialabym znalezc jakas prace na wakacje
Znajdujesz al po tygodniu pracy wpadasz na glupi pomysl przez ktory wylatujesz
a potem nikt Cie nie chce jako pracowniczki

jako do tego jak zniszczyla moje marzenie Sonia
to mam inne-
Chce zdac do nastepnej klasy 😉
z  pracy klasowej z chemi dostajesz jedynke, strasznie ci to psuje ocene koncowa bo masz same piatki, jestes straszliwie zdesperowana, psycha ci siada pierwsze co masz pod reka to gasnica ktora atakujesz ta chemice! w efekcie koncowym przenosza cie do poprawczaka


chcialabym sie w koncu wyspac  🙄
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 kwietnia 2010 22:48
emade, ja też..

Zasypiasz, w koncu nie musisz nastawiać porannego budzika. Śpisz ile wlezie. Budzisz się po 50latach jako staruszka, bez męża,własnego domu i znajomych (i nie jestes wiecznie 18letnią cizią!  :lol🙂

No więc, chcialabym W KOŃCU ZALICZYĆ PIERWSZY SEMESTR  🙇
nie zaliczasz semestru bo zasypiasz na egzamin nie ma innego terminu kiblujesz rok, pech jak pech wkurzona wracajac do domu wpadasz na pieknego chlopaka z ktorym sie spotykasz, po jakims czasie jestescie razem jestes szzcesliwa jak nigdy dotad okazuje sie ze to Twoj przyrodni brat o ktorym nikt nie wiedzial !


chcialabym miec super kondycje  😀iabeł:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 kwietnia 2010 23:08
eeeej, too chłopaku mogłaś sobie oszczędzić  🤣

Masz super kondycję, poświęcasz się całkowicie biegom. Biegniesz, aż dobiegasz do lasu. Jesteś w trasie juz tak długo, że obrosły Ci mega nogi i zaczepiasz się o krzak malin. W efekcie masz poranione nogi i wołasz o pomoc. Po dniu zauważa Cię przystojny i umięsniony,wysoki leśniczy. Bierze Cię do swoje wieżyczki, dochodzi do czegoś więcej i okazuje się że to Mirek z pobliskiej wsi, dobrze zamaskowany 50latek z żoną,2 dzieci i 1 wnuczką. Dopiero jak sie nachyla zauważasz jego zakola.

Chcę w wakacje kupić drugiego konia.
hahahahahaha yga ! ja sie tak nie bawie  😂 😂 😁


Kupujesz ogiera 5latka, jestescie na pierwszych zawodach wjezdzasz na parkur akurat zaczelo padac! nim dojechaliscie do 1 zdazylas cala zmoknac, mialas czarna bielizne jakis fotoreporter ze swiata koni zrobil Ci niezle zdjecie od tylu gdzie przeswituja zielone babcine wielkie majtki, tak sie spieszylas ze pomylilas swoje z luzaczki. Twoja pupa jest w kazdej konskiej gazecie na okladce jako ''najfajniejszy tylek lata''


chcialabym juz miec plyte eldo  😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
yga   srają muszki, będzie wiosna.
22 kwietnia 2010 00:14
😁  :emota200609316:

Masz już płytę ELDO, słuchasz jej godzinami. Idziesz sobie parkiem i nucisz:
Spacer przez ulice, aleje, place
wiosenną nocą, która płacze
chodź ze mną, razem przywitamy dzień nad wisłą
jutro zagadką, za to tej nocy może zdarzyć się wszystko   😀iabeł:

Zagaduje do Ciebie kolo w czapce i okularach. Okazuje sie wielkim fanem Eldo, macie mnóstwo tematów do rozmów. Nagle narzuca Ci worek na łeb i porywa nad Wisłę.
Budzisz się nad ranem bez ubrań. Zdejmujesz worek i odruchowo zaglądasz do swojej torby. Zniknęła Twoja najnowsza płyta Eldo, a zamiast niej masz płytę Beaty Kozidrak(ale ale! z autografem!). Grzebiesz głębiej i znajdujesz karteczkę:

Tęsknię za Tobą tygrysku,Pozwoliłem sobie pożyczyć część Ciebie: płytę i bieliznę. Jak będę ją nakładal zawsze będę myślał o Tobie 🙄! Twój prywatny Eldo.
Całuję, leśniczy Mirek.

P.S. 5 piosenkę Beaty dedykuję Tobie


Padam na twarz, miło było się pośmiać  :kwiatek:

aaa, marzenie!Zawsze zapominam  😉
To może chciałabym mieć większe piersi  😍
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
22 kwietnia 2010 08:18
No i masz już te większe piersi, tak same z siebie nagle urosły przez noc. Są duże okrąglutkie, jędrne i sterczące, zarąbiście wyglądają ubrane w dekolt, a jeszcze lepiej w bikini.
Ale: musisz wymienić całą górną garderobę, bo ta którą posiadasz nie pasuje na Twój nowy obfity biust,
poza tym musisz wydać majątek na stanik do jazdy konnej, bo jada w normalnym biustonoszu grozi wybiciem zębów przez latający cycek,
a po kilku miesiącach twój nieprzyzwyczajony do dźwigania takiego ciężaru kręgosłup daje Ci się we znaki, więc zaczynasz chodzić do lekarza, chodzić na rehabilitację, aż pewien mądry ortopeda sugeruje operację zmniejszenia biustu, bo tylko to może rozwiązać Twoje problemy z kręgosłupem.


Marzenie:
Marzę, żebyśmy na zawodach w piątek i sobotę pokazali się z koniem z najlepszej strony, żeby oba przejazdy przejechać na nasze maksimum, żeby Portek był rozluźniony, uważny, nie kłócił się ze mną, nie zaczynał galopu od bryk i galopował na dobra nogę i jeszcze robił ładne przejścia, a przy zatrzymaniach nie tuptał jeszcze 3 kroczki do przodu i żeby nie wyrywał mi ręki usiłując zrobić lamę.
majek   zwykle sobie żartuję
22 kwietnia 2010 08:23
Portek robi lamę na samym wejściu. Dyskwalifikują Cię za nie te zwierze i mówią, że to zawody dla koni.

(tak naprawdę, to trzymamy kciuki 😉 )

Chciałabym, żeby ktoś włączył ogrzewanie jakieś u mnie w biurze, bo jest 15 stopni i nie mam kurtki
Rozkrecaja ogrzewanie na maksa i robi sie nagle 40 stopni, a Ty nie dosc, ze nie masz japonek ani krótkich spodenek, to (o ironio) zalozylas wlasnie dzisiaj gruba swetrosukienke na gole cialo, takze nie masz nawet z czego sie rozebrac.

Chcialabym, zeby lato w Irlandii bylo piekne, sloneczne, cieple, bezdeszczowe i bezwietrzne. Co roku.  🙄


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się