Dziękuję

Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
19 sierpnia 2009 09:54
nie lubię Coelho, ale…

"- Kiedy możemy zauważyć moment, gdy kończy się noc a zaczyna dzień? [...]
- Kiedy podchodzi do nas obcy człowiek, a my bierzemy go za naszego przyjaciela i znikają spory - to jest chwila, gdy kończy się noc, a zaczyna dzień."


Paulo Coelho

bardzo dziękuję opolance :kwiatek:. Ona wie za co.

opolanka   psychologiem przez przeszkody
19 sierpnia 2009 09:58
Nie ma za co, zawsze możesz na mnie liczyc 😉 :grupa:
ushia   It's a kind o'magic
18 września 2009 01:03
Dziękuję caroline, która z anielską cierpliwością odpowiada na setki moich pytań i z własnej inicjatywy służy radą i pomocą w rozpraszaniu moich wątpliwości i rozterek.  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Solina, Ruda_H, Michelle, Lotnaa, Ada, rewir, ciri, zen, Ramires, Kejsa, Makrejsza, Presja, szepcik, karolinag4, amnestria, ewuś, Grafi, kisiel, ushia, Młoda, Szumka94, Nikaa,Kaktus, igunia91, dragonnia, vill_18, szafirowa, Kaprioleczka, Dworcika, korsik oraz Edytka,
[center]DZIĘKUJĘ WAM PRZEOGROMNIE!!!![/center]

Przepraszam, że piszę tak późno. Dzięki Wam  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: wygrałam "indeks Dolnośląskiej Wyższej Szkoły Służb Publicznych "ASESOR" we Wrocławiu wraz z opłaconym czesnym za cały okres studiów I stopnia na kierunku administracja". Ze względu na pracę do dziś nie wiedziałam, czy będę mogła zrealizować nagrodę. Teraz już wiem, że tak. Nawet nie wiecie jak bardzo jestem Wam wszystkim wdzięczna za pomoc. Kolejny raz udowodniliście, że to forum zmienia niemożliwe na możliwe.  🏇  :winko: :winko: :winko: Dziękuję.

edit: mała poprawka na liście 😉
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
26 września 2009 08:07
yegua bardzo się cieszę, że się udało.  🤣  Gratulacje i powodzenia w dalszych działaniach  🤣
ogromnie dziękuję Mazi za kosmetyczne przygotowanie klaczy do przeglądu hodowlanego i za to, że jest prawdziwym koniarzem :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Mazia   wolność przede wszystkim
14 października 2009 11:34
Wawrek aż się zaczerwieniłam  😡
Nie ma za co 😉
Mówiłam, że będzie fajna przygoda i nie kłamałam  😁
yegua, moje gratulację!!
Chciałabym bardzo podziękować Opolance, za dzisiejszą rozmowę :przytul:
yegua dopiero teraz zauważyłam - gratuluję 🙂
Baaaaaardzo dziękuję Raven, za wysłanie e-book ów! 😅 😅
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
19 października 2009 20:39
Nie ma problemu 😡 🙂
Mój komputer to zagłębie różnych lekturek, tak więc do wyboru do koloru 😉
Bardzo pięknie dziękuję Tomkowi_J za udostępnienie projektu solarium.

Nasze konie i my się już wygrzewamy.

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
dziękuję Kabbi za szybką i sprawną pomoc w transporcie kobyły. Jeden telefon i wszystko załatwione.

Dziękuję też fixxxer12 za tłumaczenia i wszystko inne 😉
Ja dziękuję Poni za wczorajszą rozmowę, dzięki której mam dużo lepszy humor :kwiatek:
Dziękuję dla Brevy. Która mi udowodniła że jest jakiś sens w bez sensie.  :kwiatek: :kwiatek:
Ponia   Szefowa forever.
22 listopada 2009 20:48
Ja dziękuję Poni za wczorajszą rozmowę, dzięki której mam dużo lepszy humor :kwiatek:


dopiero zauważyłam.  😡

nie ma za co  :kwiatek:

A ja przy okazji chciałam podziękować Strzydze  :kwiatek: za całokształt 😉
pony   inspired by pony
06 grudnia 2009 15:19
Kaprioleczka :kwiatek: Dziękuje Kapri za to, że nie ma nic przeciwko jesli biore czasem jej konia w teren. Wiesz Kapriolka ile mi to teraz energii daje i radości? Nie da się opisać, dzięękujęę!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 grudnia 2009 15:36
Ponia, te dopiero co zauważyłam. Prezes łatwego życia nie ma =)
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 grudnia 2009 14:09
pony
jeszcze mojego mozesz  😁
pony   inspired by pony
07 grudnia 2009 15:38
yga- ale Twoj chyba daleko ?;>
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 grudnia 2009 17:47
do czasu 😉
a żeby nie było  🚫 chcialam podziękować dziewczynom z 'problemów sercowych', strasznie lubię się im żalić,słuchać ich porad i muszę przyznać że nie raz podparły mnie na duchu.
Ijestem uradowana że mogę być z kimś tak szczera.
Dziękówa dziewoje!  😅
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
07 grudnia 2009 21:02
Yegua, gratuluję z całego serca. Spełniaj swoje marzenia 😅

Chce podziekować Caroline, ona doskonale wie za co.

ZEN, Tobie też. Za ... za co to Ty już powinnaś wiedzieć, a jak nie to na GG sie dowiesz 🙂
yga i vice versa 😉 !!
A ja dziękuję cieciorce za owocną objazdówkę po stajniach, obiad 🙂 , zdjęcia i wsparcie  :kwiatek:
lostak   raagaguję tylko na Domi
10 grudnia 2009 18:48
dziekuje Karli i Deborah :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: za to, ze sa zawsze pomocne i to bez proszenia o pomoc, za wiare i slowa otuchy, kiedy ich potrzebowalam :kwiatek:

amberku - o Tobie to juz nie wspominam  💘

a koSTI...  ech kosti... dorastasz... (stawiasz flaszke hehehe za dzisiaj) i cudownie wypelniasz stajnie codziennie swoim smiechem  🤣
Chciałabym podziękować Edytce za polecenie odżywek do włosów.
Doprowadziły moje kudły do wyglądu włosów i naprawdę zadziałały po pierwszym zastosowaniu.
Jestem Ci niewyobrażalnie wdzięczna za radę!
:kwiatek:
Dziękuje mojej niezawodnej ekipie do zadań specjalnych: Burzy, Cisce i Evette za pomoc w przeprowadzce, i Szafirowej za pomoc przy przeprowadzce i nie tylko 😉  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 grudnia 2009 16:42
To ja dla odmiany Ponii, za wyczesany weekend =)
Ponia   Szefowa forever.
13 grudnia 2009 21:24
To ja dla odmiany Ponii, za wyczesany weekend =)


Zawsze do usług 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się