Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Mazia   wolność przede wszystkim
28 lipca 2009 20:35
😅 😅 😅
Uwaga uwaga !!!
Zaczęło się  😅
Właśnie dostałam info, że Wawrkowa córunia w tej chwili  pcha się na świat  😜
Trzymam kciuki i czekamy na Jagódkę!
🏇 🏇 🏇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 lipca 2009 20:37
😅 😅 😅

Lekkiego i szybkiego!!
zuza   mój nałóg
28 lipca 2009 20:38
trzymam kciuki,oby było juz po  😀
Wow, no to juz cos  😵

Wawerkowie do boju!!! 🙂
dawaj Jagodka, dawaj do przodu...!!!! 🙂 Wawrek, trzymamy kciuki za Wasza trojke 😉
mocno 3mam kciuki 🙂  😅
Wszyscy trzymamy mocno kciuki 😉
No proszę  😅
żeby było szybko i bezbolesnie, a malutka była zdrowa  :kwiatek:
Biala   z wieku geriavit z rozumu szczypior
28 lipca 2009 21:14
Ale punktualna. Wawerkowie trzymajcie się. Szybkiego plum.
trzymam mocno kciuki!!
dempsey   fiat voluntas Tua
28 lipca 2009 21:37
ja tez trzymam. Wawrek !! oby bylo szybko 🙂  😅 😅

(wlasnie mam  na pokladzie buncik. powiem tylko ze corunia doprowadzila mnie do tego, ze wzielam za fraki i wstawilam do lazienki, zamykajac mocno drzwi. musialam przy tym takze policzyc do 10. usmiechniety skazaniec nie zglasza protestu juz od 7min. zdaje sie ze bede miala do sprzatania lazienke. i chyba jednak to nie do konca jest kara.. ale niewazne, grunt ze moje kochanie zeszlo mi z oczu i z biurka. o pewnej porze zle znosi sie dzieci, nawet wlasne..)
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
28 lipca 2009 21:50
Wawrek trzymam kciuki za Was,dawaj szybko znac i wstawiaj foty 🙂  😅
Jagódka wyłaź szybko🙂Trzymam kciuki za szybkie wyjście

Właśnie uświadomiłam sobie że za tydzień zacznie sie czas w którym dziecko ma juz 85% szans na przeżycie poza macicą.
Szok, zwłaszcza że ja ciąże nadal traktuje jak coś czego za bardzo nie ma i nie ma co za wiele o tym mówić....
Trochę mi dziwnie ale nie potrafię sie jeszcze cieszyć że coś mi sie tłucze w brzuchu.....Ciekawe kiedy zacznę

Wawerki trzymam za Waszą trójeczkę kciuki!
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 lipca 2009 23:28
wawerkowie trzymamy kciuki 💃 😅 😅
[quote author=vill_18 link=topic=74.msg306933#msg306933 date=1248814708]
Właśnie uświadomiłam sobie że za tydzień zacznie sie czas w którym dziecko ma juz 85% szans na przeżycie poza macicą.
Szok, zwłaszcza że ja ciąże nadal traktuje jak coś czego za bardzo nie ma i nie ma co za wiele o tym mówić....
Trochę mi dziwnie ale nie potrafię sie jeszcze cieszyć że coś mi sie tłucze w brzuchu.....Ciekawe kiedy zacznę
[/quote]

Mam takie same odczucia, czasami w ogole do mnie nie dociera, ze we mnie zyje sobie czlowiek, ktory spokojnie juz teraz moglby zyc sobie sam poza mna... Dziwne ...

Nie wiem kiedy do mnie dotrze, ze naprawde jestem w ciazy, lol :PP USG nie pomagaja... :P
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
28 lipca 2009 23:40
Wow! Wawrek - no kciukasy to wszystkie trzymamy tak mocno, że nam krew nie pulsuje!  😁

Karola, Bianka jest coraz ładniejsza. I wiesz... masz rację z tym dorośleniem. Ja nawet sie dopatrzyłam pierwszych zmarszczek z "dorosłości"  😉
Cudna jest.

Dodo, ależ dawno Cię nie słyszałam. Super, że jesteś.

Gibon rozpoczął etap wspinaczki. Zaliczyła stołek w kuchni - taki ze schodkami.
Jako, że zeson owocowy, moje dziecko korzysta z każdej, powtarzam, każdej okazji, żeby coś zerwać. Dzisiaj był grane wiśnie u mojej mamy w ogródku (czyż nie staje wam jako żywo widok caaaaaaaaaaaałej umorusanej buzi i brudnego ubranka?). W zeszłym tygodniu na działce u teściów koleżanki obrobiła cały krzaczek porzeczek. Im kwaśniejsze, tym lepsze.
No i w ogóle woli wytrawne smaki, jak słone i kwasne. Maliny sa rozgniatane i wyrzucane. Za to paluszki słone to rarytas i uspokajacz podróżny. Ciewake czy to częste...? Bo podobno dzieci przede wszystrkim za słodyczami szaleją...

o 1.55 zostałyście ciociami
idę spać, jutro się rozwinę
gratulacje  😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Gratulacje!!!
Wielkie gratki Wawrek!!! 💃 🏇 💃 🏇

Pozdrowka dla mamy i malej !!!! 😅 😅 😅 :kwiatek:
Wawrek 😅 😅 gratulacje!!! całusy dla dzielnych dziewczyn!!
Gratulacje Wawrek! 😅 😅 Witamy Jagódkę!!!

(wlasnie mam  na pokladzie buncik. powiem tylko ze corunia doprowadzila mnie do tego, ze wzielam za fraki i wstawilam do lazienki, zamykajac mocno drzwi.

😁Oj wiem o czym piszesz Dempsey, wiem!

Super takie spotkanie we wrześniu w Poznaniu! Jesteśmy za 😅
Ale mnie ominęło!

Gratulacje, szybkiego powrotu do formy dla mamy, żeby dzidzia była zdrowa i grzeczna i w ogóle  :kwiatek: 💃 😅
ja również GRATULUJE  😅 😅 😅

ale duzo sie wydazyło od mojej ostatniej wizyty.
a fotki waszych dzieciakow? super...teraz widac jak sie zmieniają i bardzo szybko rosną....
nie pisałam bo u mnie tez prace polowe- siano ( ja z moim walczymy z sianem) i konca nie widac...
Wawrek, OGROMNE GRATULACJE dla całej rodzinki !!!
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
29 lipca 2009 08:06
Ode mnie również ogromniaste gratulacje 🙂
dempsey   fiat voluntas Tua
29 lipca 2009 08:12
Wawrek wspaniale!!  💃 gratulacje, usciski i najlepsze zyczenia!! Witaj Jagodko (kolejna voltowa dziecinko  :icon_razz🙂
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
29 lipca 2009 08:23
No Wawrek! Pewnie czujesz sie prawie tak jak to Ty byś rodizł. Czekamy na relację.  😀

Alez się cieszę. Jakoś wydaje mi sie, że Wasza ciaza trwała jakoś dłużej niż pozostałe. Moż edlatego, że nie mogłam się doczekać Twojego potomstwa - rodzynku.  😅
kermit   Horses horses everywhere ..
29 lipca 2009 08:40
Gratulacje dla całej rodziny Wawreka !!!  😅 😅 😅 😅 😅 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się