Coś śmiesznego

Dworcika   Fantasmagoria
07 lipca 2009 08:56
Filmik genialny 😁
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
07 lipca 2009 16:54
wrócę do owczarków węgierskich puli 🙂

urocze 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
08 lipca 2009 13:51
No to kilka demotywatorów:









Lotnaa   I'm lovin it! :)
08 lipca 2009 20:36
Promowanie jeździectwa przez potral interia.pl. Niech żyje rzetelność dziennikarska 😵
http://interia360.pl/sport/artykul/kantar-i-kopystka,23435
trzynastka   In love with the ordinary
08 lipca 2009 21:22


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😜 😜 😜 😜 😁 😁
Promowanie jeździectwa przez potral interia.pl. Niech żyje rzetelność dziennikarska 😵
http://interia360.pl/sport/artykul/kantar-i-kopystka,23435


Nawet niepoprawnie gramatycznie jest napisane.
Niech żyją dziennikarze  💃
ninevet, ale się uśmiałam 😀
trzynastka   In love with the ordinary
08 lipca 2009 23:32
ninevet, ale się uśmiałam 😀


mnie mało rzeczy śmieszy ale to podbiło moje serce  😜
Przypomniała mi się kafeteria o swędzeniu macicy... 😉
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3168171
trzynastka   In love with the ordinary
08 lipca 2009 23:37
wy nie wiecie gdzie jest?? to sobie zobaczcie w encyklopedii, idiotki jedne...  😵 😁 😁
Kiedy czytałam to pierwszy raz, przez 12 stron płakałam ze śmiechu 😉

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 lipca 2009 23:42
[quote author=Lotnaa link=topic=17.msg293224#msg293224 date=1247081786]
Promowanie jeździectwa przez potral interia.pl. Niech żyje rzetelność dziennikarska 😵
http://interia360.pl/sport/artykul/kantar-i-kopystka,23435


Nawet niepoprawnie gramatycznie jest napisane.
Niech żyją dziennikarze  💃
[/quote]
Nie widzę w tym nic przesadnie zabawnego, ot jakiś laik napisał artykuł na temat, o którym nie ma bladego pojęcia dla ludzi równie zielonych  🙄

Przypomniała mi się kafeteria o swędzeniu macicy... 😉
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3168171

Zacznę chyba odwiedzać inne fora  😂
Przypomniała mi się kafeteria o swędzeniu macicy... 😉
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3168171

Cudowne  🙂 🙂 🙂

A najbardziej rozbawiło mnie "Ona jak rozchyla pośladki to widzi wątrobe."  🤣
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 lipca 2009 08:16
Mnie też to rozbawiło, z rozchylaniem nosa w celu zobaczenia mózgu również 😉

No i " swiędzący nasieniowut"😀
To był hit swego czasu 🙂
znacie South Park? Tu orginal ich nowej piosenki:

    😁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lipca 2009 08:19
nie no nie moge hahahahah


ZAPŁODNIENIE W BASENIE
Polka twierdzi, że jej córka zaszła w ciążę po kąpieli w basenie w egipskim kurorcie. Nawet bulwarówki w to nie wierzą.




O sprawie napisała znany brytyjski tabloid "The Sun", a za nim wiele stron internetowych i for. Sądząc po reakcjach internautów, mało kto wierzy w zapłodnienie w basenie.



13-letnia córka Magdaleny Kwiatkowskiej wróciła z wakacji w Egipcie w ciąży. Pani Kwiatkowska pozwała do sądu hotel, w którym mieszkała jej córka.



Jej zdaniem, nastolatka zaszła w ciążę przez kąpiel w hotelowym basenie. Wedle relacji Kwiatkowskiej i jej córki, miało do tego dojść przez "zabłąkaną" w wodzie spermę. Kwiatkowska domaga się odszkodowania od hotelu.



- Matka jest pewna, że jej córka nie miała żadnego kontaktu z chłopcami podczas pobytu na wakacjach - powiedział anonimowy, cytowany przez "The Sun", "przedstawiciel przemysłu turystycznego". Dodał, że: - Kwiatkowska jest zdecydowana, chce finału sprawy w sądzie.



http://deser.pl/deser/1,97052,6807658,Zaplodnienie_w_basenie__Znowu_pisza_o_Polakach.html
trzynastka   In love with the ordinary
10 lipca 2009 08:28
Olek 17lat:
Mój problem polega natym ze po nocach sni mi sie ze uprawiam seks ze swoim
mlodszym bratem. Sen ten powtarza sie dosyc czest czy to oznacza ze jestem
gejem??


Drogie bravo!!!
Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W
naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka),
postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za
trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to
zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej
podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce
zostać trenerem pokemonów:-/Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego
pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą
szkołę.POMOCY

Drogie BRAVO! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i
pierwszy raz w zyciu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko
widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru
dniach wezwano mnie na komende,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo
pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym
mysleć...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??

Podobają mi sie mężczyźni 30-letni a nawet starsi. I tylko tacy!!! Czy to narmalne? A może ja jestem jakaś zboczona??

"Zakochałam się w księdzu, który uczy moją klasę religii .Jest bardzo młody i taki przystojny .Nie potrafię o niczym myśleć ani skupić się na lekcjach -on wziąż zaprząta moje myśli .Czasem wydaję mi się ,że zwariuję .Nie wiem ,jak się od niego uwolnić .Co robić ? Majka 14 ."

"Mam nietypowy problem. Zachowuję się zupełnie inaczej niż koledzy w moim wieku. (...) Ja w ogóle nie interesuję się dziewczynami. Myślę, że większość z nich jest po prostu głupia, (...) Wolę pojeździć na rolkach albo na desce, pograć na komputerze, a czasem nawet pobawić się w chowanego czy ganianego. Zastanawiam się, czy z moją psychiką jest coś nie tak..." Krzysiek, 15 lat

"Atak piegów
mój problem może nie jest zbyt poważny, ale uciążliwy. Chodzi o to, że mam piegi na twarzy-nie te ledwo widoczne, ale ciemne i dosyć duże. Próbowałam już dużo kremów, ale bez skutku. Mam długie włosy i cały czas chodzę w rozpuszczonych, bo tak się wstydzę swojej twarzy. Czy powinnam używać jakiegoś preparatu albo pójść do lekarza? "

Drogie Bravo,
Ostatnio zrobił mi się niewielki guz na kolanie. Czy to znaczy, że może to być ciąża pozamaciczna?
Zdesperowana, 16 lat

Droga redakcjo. Mam problem. Mój chłopak chciał by się ze mną kochać codziennie, a nawet po kilka razy. Czy to choroba?

Droga Gosiu!
Ostatnio mam mdłości i bóle brzucha. Jeszcze nie współżyłam z chłopakiem, ale czytałam książkę, że można zostać zapłodnionym przez pępek.

Dziś zdarzyło się coś okropnego.Poszłam do szkolnej łazienki, aby skorzystać z toalety.Nagle w sąsiedniej kabinie jakaś dziewczyna stanęła na sedesie i zaczęła mnie podglądać.Mimo moich próźb i upomnień w ogóle się tym nie przejęła.Chciała mnie oskarżyć o palenie papierosów, a sama pali.Teraz nawet nie mogę spokojnie przejść korytarzem, bo woła na mnie "kiblara". Mam już tego dość.Chciałabym umrzeć. Co mam z tym zrobić?Pomocy.

Mój chłopak coraz częściej nalega, byśmy zaczęli się kochać. Właściwie nie mam nic przeciwko temu. Martwi mnie tylko jedna sprawa: jak ja się przed nim pokażę... nago? Chyba umarłabym ze wstydu! Czy w takim razie powinnam zaproponować seks w ciuchach? Czy mnie nie wyśmieje?

Droga Redakcjo:
Jestem dziewicą niedawno poznałam przez internet super chłopaczka,strasznie mi się spodobał.Piszemy dużo przez gg i pewnego razu on mi wysłał emotke jak to zobaczyłam nie wiedziałam co odpisać,byłam przerażna,boję się ,że teraz mogę być w ciąży. Jestem zrozpaczona...Pomocy!!

Mieszkam na IX piętrze, ale chodzę na piechotę. Boję się jeździć windą. Czuję się jak idiotka, gdy gramolę się po schodach. Pomocy, chcę być normalna! Anka, 14 lat

Razem z koleżanką pożyczyłam od naszej pani 2 zł. następnego dnia miałyśmy je oddać. ja przyniosłam tę kwotę ale koleżanka zapomniała musiałam sama zapłacić. tuż po lekcjach widziałam jak ona kupowała sobie chipsy! nie wiem co robić . czy mam ją poprosić o zwrot pieniędzy czy mam poczekać aż sobie przypomni. pomocy!!
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lipca 2009 10:26
haha nie wiem, czy te "listy" do Bravo są prawdziwe, czy wymyslone przez samych redaktorow, ale kurcze - że dzieci piszą do gazet zamiast pogadac z rodzicami ...
Opolanka, niektóre dzieci się wstydzą, albo boją się porozmawiać z rodzicami, nie ufają im itp. Choć większość z tych listów jest mało wiarygodna i nie wiem dlaczego to opublikowali. Zwariowana sprawa 🙄
Głupio zabawne. 😉
Pewnie ktoś sobie jaja robił i wysyłał takie listy
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lipca 2009 12:40
tym bardziej stare ale jare "mam gulkę na kolanie/udzie/łydce czy to ciąża pozamaciczna" 😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 lipca 2009 18:30
leżę i kwiczę 😂









obrzydliwe, więc w linku 😁
http://demotywatory.pl/765/ZESRAJ-SIE

i mój faworyt 😂 😂


no tak!  😁
Modlitwa wieczorna kobiety :

Ojcze nasz, który jesteś w niebie...
Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie,
Daj mi faceta i ma być bogaty,
Ma mieć Ferrari - za Cash nie na raty
Duże mieszkanie, a najlepiej willę...
Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez w chwilę.
Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę
Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę.
Oglądać romansy, biżuterię kupić,
W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić...
Nie chce nigdy widzieć jego własnej matki
Ja wydaję kasę - on płaci podatki
On nie ma kolegów - ja mam koleżanki
Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki
Złotych kart Bez liku, czeków, co nie miara,
Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara
kasjopeja padłam !  😀 chyba się nauczę :P
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 lipca 2009 23:45
Jeff Dunham jest mistrzem!!!  👍 Uwielbiam go! 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się