KONKURS na logo firmy Jarpol

Ehh... no tak. Wybacz ale znam sie jak swinia na gwiazdach i tylko tak mi sie wtrąciło 😉

Ale w takim razie drogie voltowiczki... ktoś musi rozkręcic ten interes! 😁
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
13 maja 2009 21:30
nie wiem tylko dlaczego w pierwszym nie ma lamówki w miejscu popręgu a w drugim jest, pierwsze rozwiązanie jest o wiele lepsze bo zamówka zaraz będzie przetarta. Nie wiem czy to uwaga na miejscu ale logo mogło by być ciut niżej w takiej samej odległosci od brzegu jak jest od prawej strony.

A wyglądają na super wykonane  😍

popieram petycje  o inne pikowanie niż kratka  😉
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
13 maja 2009 21:31
dla mnie kul, ale nie za duże to logo? wiem czepiam sie, i tak jest fajne  🤣 🤬
trzymam kciuki za rozój i pojawianie sie nowych, jeszcze lepszych wzorów czapraczkowych
-edit- własnie, nie mniejsze tlyko moze nizej po prostu wystarczy  😀
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
13 maja 2009 21:33
nie wiem tylko dlaczego w pierwszym nie ma lamówki w miejscu popręgu a w drugim jest, pierwsze rozwiązanie jest o wiele lepsze bo zamówka zaraz będzie przetarta. Nie wiem czy to uwaga na miejscu ale logo mogło by być ciut niżej w takiej samej odległosci od brzegu jak jest od prawej strony.

A wyglądają na super wykonane  😍


w następnych będzie niżej. już zwróciłam uwagę w hafciarni na to. W pierwszym to gruby sznur, w drugim dosyć płaski sznureczek. stąd taka różnica 🙂


cieciorka to akurat czapraki reklamowe więc jest duże. w standardach nie ma tego logo. chyba, ze kto sobie życzy
wątek zamknięty
deborah, cudo ten w brązie!
Mi tam się podoba te  "duże" logo 😉
wątek zamknięty
a ja pare lat temu kupilam sobie czapraczek jarpolu i jest jak nowy. ladny ciemnozielony, nie wyblakl wcale, gruby (z kieszenia na zel). tylko... maly, ale to sprzedawczyni nie uprzedzila mnie o rozmiarze. i tak jest ulubiony  :kwiatek: a logo wyglada bardzo "profi"  😉
pozdrawiam i zycze sukcesu- ze swojej strony obiecuje, ze kazdy nastepny bedzie jarpolu  💘
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
14 maja 2009 00:25
Czapraki bomba!
Deb, jeszczeraz gratuluję 🙂
wątek zamknięty
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
14 maja 2009 04:31
Deb, co tu duzo mówić. Gratuluję!!!

Deb, pytanko odnosnie padu, bo chcę zamówić. W jakiej temperaturze należy je prać by ich nie zniszczyć? Ja właśnie knuje jaki kolor wybrać mojej skarogniadej.
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
14 maja 2009 06:24
dragonnia, ja piorę swoje na 40 stopni i nic się z nimi nie dzieje a jden przeszedł już 5 prań bo używam go regularnie i zapamiętale 😉
Przyłapałam mojego narzeczonego- przeciwnika szmat wszelakich jak dobierał sobie pad do nowo zakupionego siodła i ogłowia - przymierzał po kolei każdy kolor 😀
kosmos jakiś  😁
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 maja 2009 08:31
deborah, co jarpolowe padu robią z facetami  😂
wątek zamknięty
[glow=red,2,300]Debora[/glow]  gratuluję i życzę samych sukcesów.
A te bryczeski to będą również dla  "niewymiarowych"   😉??


si
si
si

może w kończu doczekam się, że ktoś ( i nie chodzi o "ktosia"😉 uszyje mi westowe bryczesy na wzór z HKM Los Angeles (on wycofali je)
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
14 maja 2009 10:47
deborah, to dobry znak 😅
moze trzeba jakąś ofertę specjalnie pod panów przygotować  😁
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
14 maja 2009 11:28
deborah, co jarpolowe padu robią z facetami  😂


to nie pierwszy taki przypadek. Jurek który w temacie szmat zdecydowanie zgadzał sie z moim Bartkiem i z politowaniem obserwował kiedy ubierałam się w różne zestawy kolorystyczne na trening tez zmienił zdanie trochę i ma dla każdego swojego konia pad w innym kolorze 😀
się porobiło 😀
a koszulka pod kolor padu to ZAWSZE jest przepadek 😉
wątek zamknięty
Wiem, że to nie ten wątek, ale Kary w brązowym sprzęcie i beżowym padzie wygląda do prostu rewelacyjnie.
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
14 maja 2009 12:13
Lena, czyli dopasowywanie kolorów padu do siodełka udało się 😉
zawsze mi się marzył taki zestaw dla niego 😀
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
14 maja 2009 12:25
Deb aaaaaaaaa padłam jak zobaczyłam czapraki! Zajebiste! 😀
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
14 maja 2009 13:26
to nie pierwszy taki przypadek. Jurek który w temacie szmat zdecydowanie zgadzał sie z moim Bartkiem i z politowaniem obserwował kiedy ubierałam się w różne zestawy kolorystyczne na trening tez zmienił zdanie trochę i ma dla każdego swojego konia pad w innym kolorze 😀

W końcu skoro dobierają kolory koszul, czy krawatów , to czemu nie padów i ochraniaczy. Pozostaje więc pozdrowić Panów dbających o wygląd także na koniu ! Niech dają ekstra przykład facetom !
Tez wiem o jeszcze innym, który dobierał czaprak pod maść konia  (zresztą z bardzo dobrym efektem) !



wątek zamknięty
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
14 maja 2009 16:51
Skołowaciałam i to wszystko przez DEB 😉 Który kolor mam wybrać na moja Darcię? Błagam pomóżcie. Najchętniej każdy bym wzięła ale tyle kasy to ja nie mam.
wątek zamknięty
kurde no... nie dosc, ze derke chce dla Drapcia to jeszcze  meskie polary  jakos takos...no wlasnie kiedy beda zdjecia? bo juz mnie skreca- babski mi sie starszliwie podba, ale pewnie meski tez miod malyna😀
poki co mam transportery i sa obledne- stoja sobie same na korytarzu😀
Deb :kwiatek: gratuluje takiej firmy, cudnej strony i super produktow!
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
14 maja 2009 20:25
tamtaratatam!


foto robocze
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
14 maja 2009 20:28
mniam!
wątek zamknięty
o żesz ....piękny jest!!! wiedziałam wiedziałam, że dla brzydszych ładniejsze!! obłed w ciapy Deb! 😜 😜 😍
jakie kolorki będą jeszcze i czy będzie rozmiar XXXXXXL....?
wątek zamknięty
  💘 
deborah  gratulacje  😍 Zaczynam zbierać kasę i będą wielkie zakupy w Jaroplu  😅  🤣
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
14 maja 2009 20:43
Karla🙂, jakoś musza nadrabiać.. jak nie resztą to ubiorem chociaż 😉
póki co szyjemy prototypy.
o kolorach nawet jeszcze nie myślę 😉

nie mam takich wszywek z rozmiarem XXXXXXL poza tym nie widze przeszkód 😉
wątek zamknięty
Aaaaaaa!

Ja chcę taki czaprak z logo 😜
Niech no ja tylko sprzedam gospodarstwo 😅
wątek zamknięty
alez pieknie wyszlo!!!! super super super!
wątek zamknięty
Deb- boskie  😍 cód, miód, malyna 😉
niech no tylko pojawią się inne pikowania  😀iabeł:
wątek zamknięty
doborah Świetna stronka, na początku taka fajna historia, że aż się chce dalej oglądac  😜 A pady i czapraczki piękne 😍
wątek zamknięty
powtórzę się:

PRZEZAJEBIOCHA!!!
wątek zamknięty
Lotnaa   I'm lovin it! :)
14 maja 2009 23:04
Rewelacja!  😅
Ja chcę konia żeby móc go ubierać w Jarpolu  🏇

PS. Dziś bardzo padało i jeździłam w derce treningowej, i szlag mnie trafiał bo koń zlewał moje łydki. Wchodzę na stronę Deb - a tam proszę - idealne rozwiązanie  😀

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.