Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Euphorycznie spoko, coś tam pomyślę nad zmianą maści, może mają gdzieś w sprzedaży jakieś farbki to na czarno bym machnęła  🤣
A siodło to jest Hintermayer  😉
wątek zamknięty
o, a to zaskoczenie - podobają mi się klocki. Jakiś konkretny model?  👀
wątek zamknięty
Anatomic
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 kwietnia 2016 09:54
larabarson, czaprak wygląda na porządny, ale wydaje się też olbrzymi na twoim koniu - prawie jak derka 😉 Chyba że to kwestia ułożenia go tak mocniej z przodu.

wątek zamknięty
Livia mam podobne odczucia jeśli chodzi o wielkość czapraka. Koń jest nieduży i siodło? Może stąd taka widoczna różnica.
wątek zamknięty
Tak, koń nieduży, siodło normalne chyba, bo 17. Fakt faktem, że mogłam go trochę lepiej ułożyć pod tym siodłem. W weekend powinnam mieć więcej czasu to postaram się zrobić lepsze fotki  😉
wątek zamknięty
Widział ktoś tą czerwień Kingslanda i bordo Equiline na żywo?



Nie chcę efektu żarówy na czarnym  😉 Szymon jest bardzo ciemny i nawet darkred daje duży kontrast.
http://re-volta.pl/galeria/foto/151762
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
07 kwietnia 2016 20:20
larabarson o kurcze, chciałam zamówić jeden z tych czapraków, no ale za nic mi się nie podoba na żywo  😕 Z jednej strony szkoda, bo w katalogu przepiękne i pewnie będzie szał na nie w pewnym momencie, a z drugiej dobrze- zaoszczędzę trochę  😁
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 kwietnia 2016 18:46
Muszę się pochwalić nową szmatką, bo jestem totalnie zakochana w niej 😍 (Koń mniej; bał się go jak wisiał na płocie, chyba o połysk chodziło 🤔wirek🙂
Kolejne spełnione szmato-marzenie dzięki Caball 🙂
A tak poza tym, to oni oszukują! To niby "casual" a jest tak piękny i elegancki, że na co dzień to mi go szkoda 😁
wątek zamknięty
mnie strasznie rozśmieszyły caballowskie polsko-angielskie nazwy tych czapraków 🤣
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 kwietnia 2016 18:53
Mnie w ogóle rozbrajają takie zabiegi jak nazywanie wszystkich produktów "z angielska" bo to tak fajnie brzmi 🤣 Ale, kto co lubi 😉
wątek zamknięty
Myślałam nad nim, Zembria i przez Ciebie teraz żałuję, że się nie zdecydowałam! 😀 Nie było nigdzie w internetach do obejrzenia ich szmaragdowego koloru, dlatego zrezygnowałam. Ale po tym zdjęciu myślę, że nie tylko ja się w końcu zdecyduję 😀.
Ale mam Trawiastą Zieleń od Caballa! I zamierzam nią razić ludzi po oczach ile wlezie 😀.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 kwietnia 2016 19:49
Trawiasty też mam 😉 wstawiałam kiedyś do tego wątku, ale zeszłorocznego chyba, albo z 2014 pod koniec, taki z haftem Aliena 😍 Ja zielono-lubna jestem 😀 Ten szmaragd na żywo jest obłędny! Foto tego nie oddaje, bardzo głęboki i intensywny kolor.
wątek zamknięty
Zembria, znalazłam! 2014. Ale to chyba nie jest alkantara, nie? Jest trochę błyszczący. I mój jest jeszcze bardziej... jebitny, za przeproszeniem. Chyba świeci w ciemności 😀.
Już nie mów nic o tym Szmaragdzie, okropna jesteś! 😀
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 kwietnia 2016 20:42
Nie, nie, to nie alkantara, to orlando, z czapraków "Adamant", porypało mi się oni nazwali ten kolor "wiosna", a nie "trawiasta zieleń" 😡
wątek zamknięty
zembria, przepiękny jest. Pokazuj na koniu! 🙂
wątek zamknięty
Ostatnio na eBay'u kupiłam Eskadron exclusive Queens Red.
Ma bardzo ładny odcień czerwieni, taki "krwisty",
na zdjęciach wychodzi trochę na jak kameleon.
wątek zamknięty
zembria, zielone to wprawdzie nie moja bajka, ale ten czaprak robi świetne wrażenie! Jestem ciekawa jak będzie się prezentował na koniu.
RatiNa, fajnie wygląda. 🙂

Szarak w berry ng eskadrona. Nawet flot dostał pod kolor, różowe 😉
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 kwietnia 2016 18:46
Dzięki dziewczyny :kwiatek: Fotki na koniu cyknę nieprędko, z braku czasu, ale jak będą to nie omieszkam się znów pochwalić 😀
wątek zamknięty
emptyline, - rzeczywiście cudeńka, choć kolorystyka bardzo nie moja, to strasznie mi się podobają 🙂
RatiNa, - uwielbiam nasycone czerwienie, bosko!
anai, - obłęd w ciapki! Berry idealnie do siwków pasuje, do aury w tle tym bardziej 💘
wątek zamknięty
Tym razem na biało 🙂
Genialny czaprak B Vertigo Lexington (kocham go, mogłabym z nim spać i zapowiadam wyprzedaż moich białych Anek hahah) i ochraniacze Anky Climatrole. Na zdjęciu nie uda się tego złapać, ale nawet przy pochmurnej pogodzie skrzą się i dają po oczach. Zanim doszłam z koniem na halę trzy zupełnie nieznane mi osoby (bo na wyjeździe byliśmy) zachwycały się wyglądem konia 😁



wątek zamknięty
RatiNa, obłędnie wygląda. Widzę, że wróciłyście już do jazd, super 🙂
anai, zaskoczyło mnie to połączenie - bardzo ładnie 🙂
wątek zamknięty
keirashara, zdjęcie wyszło cudne 😉 Dzięki!
quantanamera, elegancko!
harja, jeśli chodzi o moje ciuchy, połączenie nie planowane 😉 Polar przypadkowy, zimno bylo. Tu w wersji z frakiem:
wątek zamknięty
anai, chodziło o połaczenie Szaraka z tym czaprakiem (albo czapraka z Szarakiem 😀 ) - generalnie nie jestem przekonana do serduszkowych eskadronów 😉 Ale kolor ładnie się skomponował.
wątek zamknięty
A mi tam się serduszkowe eskadrony bardzo podobają (chociaż stara baba jestem) 😀

I nawet chciałam taki nabyć, ale oczywiście za długo się zastanawiałam i ktoś mnie uprzedził 😤
A taka zacna promo była...
wątek zamknięty
anai idealnie  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Dziewierz może to ja 😉 ? Czaiłam się, czaiłam, aż w końcu kupiłam  ciemnografitowego DL w Cavallo, mieli duże wyprzedaże. Dodatkowo w komplecie z derką i owijkami, co jeszcze mi się nigdy w życiu nie zdarzyło (i trochę mi wstyd, że wydałam prawie 300 zł na derkę polarową tylko ze względu na serduszko 😉 )
wątek zamknięty
kasiakliczkowska nie, to nie ty 🙂-Aleś poszalała... 😜
Ja się czaiłam na niebieski... A promo była w Koniarz.eu (niecałe 190 zeta :mad🙂. Na pocieszenie kupilam sobie (bo przecież nie koniowi :hihi🙂 tricolora black.

A dla zainteresowanych-w Koniarzu jeszcze ciągle jest w promocji serduszkowy DL Berry, a z VS-wszystkie kolory. I parę innych fajnych... A kysz, przepadnij! Szybko zamknęłam stronę! 😂
wątek zamknięty
Dziewierz ja to sobie tłumaczę, że wiele dziewczyn co kolekcję kupuje po kilka nowych szmat, bez żadnych promocji.. więc nie jest to wielki grzech 😉 właśnie czekam na kuriera 🏇 jak powiedziałam mężowi, że zrobiłam wyjątkowo duże zakupy końskie to nawet nie pytał za ile 😉
edit. Rzeczy przyszły i są cudne.  A po cottonach jakość naprawdę zaskakuje 🙂 czaprak jest trochę wielki, a ja mam małe siodło, ale może nie będzie dziwnie wyglądał 😉 Na znaczku z serduszkiem zarówno na derce jak i czapraku są świecące kamyczki 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
11 kwietnia 2016 09:40
anai, ten odcień różu jest bardzo bardzo ładny, ślicznie Siwy wygląda. 
RatiNa, bardzo ładnie!

Czysto poglądowy Całus w lime z HV Polo. Zapomniałam aparatu. 🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.