Cavaliada Lublin- wszystko o

www.hotel.victoria.lublin.pl/ też blisko, kilka minut piechotą 🙂
abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
16 stycznia 2016 22:43
Mam pytanko, czy w piątek na cavaliadzie już będą wszyscy wystawcy od rana? 🙂 Planuję małe zakupy 😀
Tak, w piątek sa normalne targi
Wybiera się ktoś na pre-cavaliadę?
Ja będę sprzątać gówna i podnosić drągi  😅
galoopem ja też  😅
prawdopodobnie, bo funkcji nie znamy jeszcze.
ja postaram się być w piątek, nie mogę nie zobaczyć wkkwistów w akcji, będzie to idealna odskocznia po czwartkowym egzaminie🙂
Będzie się działo ;-)
Sonika my w zasadzie będziemy całym liceum, więc będziemy dzielić się funkcjami i robić na zmianę, a przy okazji rozgrzewać  się przed Cavaliadą  🏇
galoopem ojejku, nie doczytałam. Ja pisałam o Cavaliadzie, nie o pre-cavaliadzie. Sorry
crazy, masz już nocleg czy szukasz nadal?
Na Cavaliadzie też będę  🤣
Na parkurze na bank, bo tylko go zaznaczałam  😍
A ja czekam na maila od dziewczyn, który miał byc dzisiaj.
Jak zwykle zaznaczałam prawie wszystko  🤣
A będę i tak zapewne na parkurze  😉 choc najmniej powinnam przez moje kolana  🤣 Ale czego sie nie robi dla Cavaliady.
crazy, masz już nocleg czy szukasz nadal?


Mam mam 🙂
crazy victoria?
A polecicie jakieś miejsca noclegowe niekoniecznie blisko Cavaliady, ale na pewno tanie? 😉
[quote author=Karla🙂 link=topic=89851.msg2486868#msg2486868 date=1453840458]
crazy victoria?
[/quote]

Versaria... taniej bylo🙂
mundialowa Może hotel Victoria ?
Sonika, Victoria już podobno pełna i nie jest tania...
Karla ma rację, bardziej celuję w pensjonaty i hostele. 😉 I tak jak mówiłam, nie musi być blisko Cavaliady, bo po Lublinie będziemy poruszać się samochodem. O ile pojedziemy. 😀

Znajdę tu kogoś, kto ma akredytację i odpowie mi na kilka pytań? 😉

edit. dopisek
mundialowa pisz do mnie, pytaj o co chcesz  😉
Udało się już wszystko załatwić, ale dziękuję. 🙂
Kogo spotkam na wolontariacie 🙂 ?
Wjazd od ul dworcowej?
crazy tak od Dworcowej. Na wjazd główny na targi.

Ma ktos moze bilet do sprzedania lub opaskę?
ktoś coś wie na temat cen parkingu w trakcie Cavaliady?
i ja tam będę, wszystkie 4 dni, jeśli ktoś się chce załapać na spotkanie to wbijajcie na PW wymienimy się numerami czy coś 😉
ja niestety muszę odpuścić:/ odkąd jestem na miejscu i mam Cavaliadę drugi rok z rzędu pod nosem to czasu brak;/
Nie można już kupić biletów przez internet? 👀
Btw jeśli ktoś miałby do sprzedania 2 bilety na sobote lub sobote popołudniu, to jestem chętna. Jeśli też wiecie o kimś kto ma takowe na sprzedaż, to będę mega wdzięczna za info 🙂
Halo, halo 😉 Mam wolne miejsca w samochodzie, z Warszawy. Będę jechać albo w piątek, albo w sobotę. Wyjazd rano, powrót wieczorem po konkursach, ktoś chętny?  👀
My już na miejscu,  drobne 10 h w samochodzie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się