Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

Gillian   four letter word
26 lutego 2015 11:08
Isabelle, trzymam kciuki! co się dzieje?
Isabelle, ojej, trzymam mocno :kwiatek:
Isabelle, trzymam mocno kciuki  :kwiatek:
Isabelle, są MOCNE kciuki!!!!!!!!
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 lutego 2015 12:11
Isabelle kciuki mocne są !!! Pisz co się dzieje..
Isabelle, mocne kciuki są i od nas! Będzie dobrze, musi być!!
Isabelle, bardzo mocne kciuki!!!
Isabelle, trzymam mocno kciuki. Co się stało?
Isabelle, od nas tez kciuki!!!!

koleżanka powiedziała, ze zbiera sie ekipa na mistrzostwa polski w jeździe bez oglowia i koniecznie musze spróbować. No to spróbowałam 😉
Co trzeba zrobić na tych mistrzostwach zeby wiochy nie było? 😉


I drugi, juz zupełnie bez oglowia na luzie


Pójdę do piekła za takie zabawy :p
myślałam, że to poród.
ale to kolka.

kolka. pierwsza moja kurwa w życiu kolka. wet walczy. ale pytał czy wieziemy do kliniki.

ja nie dam rady. jeśli ją stracę to nie dam rady. straciłam wszystkich. przezyłam. ale tego nie przeżyję. znalazłam konia, który był "mój" a ja byłam "jej". jest symbolem tego, że można znalezc konia życia i wcale nie trzeba na nim jeździć. jest moją nadzieją, że jeszcze dam radę, że jeszcze wytrwam, że marzenia mogą się spełnić. ja mogłam nie jeść nic przez tygodnie, mogłam nie mieć nic, ale ona miała wszystko. dzięki niej uwierzyłam, że mimo tego, że moje marzenia o jezdzie konnej na zawsze się skonczyły - mogę znalezc coś innego, inny powód do życia.

a zycie znowu ze mnie zakpiło. ja juz nie mam sily. jak bardzo kurwa zycie moze skopać jednego czlowieka. ciągle jeszcze mało? co jeszcze muszę stracić, żeby moje nieszczęscia się skonczyły.
To jedz do kliniki!
Gdzie w Twojej okolicy sie wozi?
Isabelle, nie załamuj się, póki koń jeszcze żywy, nie wypisuj takich rzeczy  :przytul:
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 lutego 2015 12:35
Isabelle trzymam kciuki za Jody... Dacię radę, razem, nie czekaj wieź do kliniki jeśli wet mówił. Po cholerę jest coś takiego jak kolka....
wieź do kliniki. dacie radę, nie jesteście sami, pamiętaj o tym, co ci zawsze pisałam.
i tak jak pisze ikarina nie pisz takich rzeczy. :przytul: koń walczy, walcz i ty. :przytul: chociaż wiem, że chciałoby się siąść z bezsilności i rozpłakać.
Averis   Czarny charakter
26 lutego 2015 12:37
Isabelle, też jestem za kliniką. Wiem, ze to koszty, ale szybka interwencja w klinice wcale nie musi kończyć się operacją. Trzymam kciuki! Będzie trzeba, to pomożemy.
Gillian   four letter word
26 lutego 2015 12:40
Isabelle, pakuj i jedź!!! Kliniki rozkładają płatność na raty, o nic się nie martw. Liczy się zdrowie Twojego konia i maleństwo!
Najbliżej chyba Warszawa?
Averis   Czarny charakter
26 lutego 2015 12:42
Polecam Służewiec.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 lutego 2015 12:43
Isabelle, jedzcie koniecznie do kliniki!! Wiem co przeżywasz, niespełna miesiąc temu pożegnałam najlepszego przyjaciela, ale Wy jeszcze możecie walczyć! Jak będziesz potrzebować pomocy to pisz :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 lutego 2015 12:45
Averis, nasz kucyk tez był na sluzewcu. 2 razy prawie był na tamtym świecie, a teraz nieśmiało zaczynaja sie zagalopowania <3
wet wlewa parafinę. mówi, że póki co tego spróbujemy i mam jeszcze jej nie uśmiercać. .nie bęę czekać wielu godzin. dopiero niedawno zaczął sondować. dwa wiadra poszły. kazał czekać co się stanie po parafinie. i "jeszcze nie". powiedziałam, że nie będziemy czekać aż będzie źle i nie rozważamy kliniki jako "ostateczności", tylko jak zacznie mieć wątpliwości, że długo i że coś może nie grać - jedziemy bez wachania

nie wiem gdzie się wozi. warszawa? tam są dwie? słuzewiec i sggw czy jakoś tak. gdzie jechać?

.
Isabelle

Służewiec, Szpital dla koni

http://www.szpitalkoni.com.pl/kontakt.html
Averis   Czarny charakter
26 lutego 2015 12:51
Byłam jedynie na Służewcu i to nie z kolką, ale z artroskopią, ale znajomi wozili i byli bardzo zadowoleni (i nie zawsze kończyło się operacją). I ceny też przystępne (ale tu nie mam porównania) dzwoń tutaj:

Paulina Landsberg: 691021127

Stacjonarny: (22) 852 20 85

Samsel Jan - 607 291 184
Isabelle

masz moje pozytywne fluidy!  :przytul:  Będzie dobrze  🙂 

W warszawie -> Służewiec

no chyba, że w durgą stronę, Przewoźny pod Poznaniem, gdzie masz bliżej (?) chyba Służewiec (?)
Isabelle Jedź na Służewiec do dr.Samsela....jestem pewna ze bedzie o nia walczył a i finansowo nie zabije  😉
Isabelle, trzymajcie się ! 
Gillian   four letter word
26 lutego 2015 12:57
E., Przewoźny nie robi kolek! tylko ortopedia.
Isabelle - tylko na Służewiec wieź i nie czekaj!
E., Przewoźny nie robi kolek! tylko ortopedia.


A to nawet nie wiedziałam, szpital, to szpital dla koni, tak mi się wydawało
Dziękuje za uświadomienie  :kwiatek: 
Averis   Czarny charakter
26 lutego 2015 12:59
No i chyba do Wawy bliżej...Czy nie?

Strzyga, Karuś miło wspomina pobyt. Doktor Samsel stwierdził, że on jest urodzonym pacjentem, taki grzeczny i się daje opatrywać <3
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się