Dziękuję

Zen dzięki  :kwiatek:  jakby coś, to zawsze krzycz  😉

ja dziękuję Kujce, Kassce i Amnestrii za przemiły wieczór przy krupniku  :kwiatek:
Forta, pamiętasz co powiedziałaś wychodząc..? Spotkania mają być cykliczne 🏇
Było super! 😀
Ej ej, na następnym ja też chcę być!!
Dzionka koniecznie! 😀 nawet rozmawiałyśmy, że brakowało Ciebie, by był pełny skład 😉
Ale to już offtop 😉
No se wybrałyście moment, jak akurat na wakacjach byłam 🙂 Zresztą w pełnym składzie widzimy się za dwa tygodnie, więc spoczko 🙂 I kończę Offa 🙂
kujka   new better life mode: on
28 lipca 2012 20:16
No to ja rowniez dziekuje za wesoly wieczor laski 😉
i za nieobeznosc w Zlotoklosie bede wstawiac minusy!!


i jak juz jestem, to baaardzo dziekuje Anderii za to, ze sie jej chcialo fatygowac do nas tyle czasu na foty!
Ja dziekuje Madmaddie, za mile rozmowy na PW i podtrzymywanie na duchu 🙂
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
31 lipca 2012 18:57
dziękuję fin za materiały, które mi przysłała zupełnie bezinteresownie  :kwiatek:
podziękowania jeszcze dla Myszy, Hermesowej i Alabamki za to, że rozweselają mnie w złe dni i chociaż każda z nas jest inna to jakoś mamy ten wspólny język  :przytul:

Jeeeej, dopiero teraz to zauważyłam 🙂 :przytul:
Zawsze do usług! Ja również dziękuję dziewczynom, za podtrzymywanie mnie na duchu, wiarę we mnie i złote rady ... I to zawsze wtedy, kiedy najbardziej potrzebuję takiego wsparcia 🙂 :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 lipca 2012 19:10
Ikarina, miło mi  😡 ja też dziękuję za rozmowy 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 sierpnia 2012 10:15
a ja bardzo dziękuje Tani - za zaufanie i wiarę w kompetnecje,doświadczenie i merytoryczność bardzo bliskiej mi osoby!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 👍 🙇
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
03 sierpnia 2012 08:34
:kwiatek: x100 dla Fazy
:kwiatek: Omnia i ja dziekuje
a wogóle to jest mi wstyd , bo jakos nie widzialam wczesniej tego wątku a slowo dziekuje jestem winna przede wszystki Mecikowi- Met dziekuję Ci za opiekę nad Babcią, wiele dla niej zrobilas. Jeszcze raz bardzo dziękuję  :kwiatek:
Dziękuję Strzydze za ten wpis:

Bo bycie zajebistym to taka filozofia życiowa. Jesteś zajebista, więc cóż Cię mogą obejść takie słowa? Nawet jak ktoś bardzo usilnie próbuje Cię obrazić - udajesz, że nie rozumiesz, przyjmujesz jako komplement "dzięki, rzeczywiście, mam większy tyłek i jest zarąbisty! wygląda genialnie, faceci się oglądają, aż kupiłam sobie 3 nowe pary jeansów, bo efekt jest oszałamiający!". Dziękujesz, uśmiechasz się i z radością patrzysz, jak ktoś, kto starał Ci się dokopać, topi się właśnie we własnym jadzie.


Potrzebowałam przeczytać coś takiego, mimo że słowa nie były skierowane do mnie :kwiatek:
Dziękuję Lovecruellove za to, że jest, że potrafi wybaczać i zrozumieć i że w każdej chwili mogę z nią pogadać o wszystkim, bądź przyjechać w odwiedziny  :kwiatek:
Bardzo, bardzo bardzo DZIĘKUJĘ Horciakowej za to że jest....... przydatna  😁
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Miałam już to wcześniej napisać, więc nadrabiam:
Dziękuję bardzo bardzo bardzo madmaddie. Za to, że niemal od początku mojej przygody z voltą jest obok mnie, nawet jeśli to tylko [mam nadzieję już niedługo] wirtualnie. Stara się zrozumieć, doradzić i zawsze jest, nawet jeśli już nikogo więcej koło mnie nie ma. I mogę jej o wszystkim bez wyjątku powiedzieć. :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 sierpnia 2012 20:00
bardzo mi miło  😡 ale to działa w dwie strony 😉 ja też bardzo dziękuję  :kwiatek:
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
10 sierpnia 2012 20:55
baffinka, oj tam, oj tam, odwdzięczysz się kiedyś 😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 września 2012 19:57
Lovecruellove dziekuje za info o lizawce 🙂 Bardzo cenne 🙂
To ja dziękuję Magdalenie za pomoc w czasie mojej kolizji z prawem 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 września 2012 21:06
fin - spoko, mam nadzieję, że pomogło =)
Dzionka dziękuję Ci bardzo za przesympatyczny wieczór w Toruniu🙂  :kwiatek: dzięki Tobie mogłam poznać trochę to bardzoooo klimatyczne miasto ! Pozdrawiam i zapraszam do Wrocławia.
dziękuję kujce za pomoc z bibliografią :kwiatek:
Dziękuję szerek za motywacyjnego kopa w tyłek! :*  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
28 listopada 2012 10:23
PonPon, o rety, wez bo mi wstyd, przeciez ja Ci praktycznie nic pomocnego nie napisalam  😡
agull   Dążąc do celu
29 listopada 2012 11:44
Chciałam bardzo podziękować sei, brzezince, zonk za to, że znalazły czas by mi pomóc w doborze rozmiaru ochraniaczy dla kobyły - mierzyły nogi swoich koni, ochraniacze, służyły radą, podpowiadały, etc. Dziękuję Wam dziewczyny  :kwiatek:
Dziękuję bardzo kennie za przesyłkę dla mnie  :kwiatek:
poratowała choć trochę finansowo, przy mojej górze leków.
Dziękuję
Cariotka   płomienna pasja
06 grudnia 2012 18:21
ja dziękuje Angeli za cierpliwość i bycie uczciwą :kwiatek:
a przy okazji Met za zaufanie mi 9 msc temu 😍
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 grudnia 2012 21:15
dziękuję Alabamce za piękny prezent 🙂
Nie ma za co, cieszę się że się podoba 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się