Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Aha, to zwracam honor 😉
Ale ta klacz Celebra z innych zdjęc to naprawdę ona, tyle wam powiem. I to prawda z tą Pauliną. Po prostu dziewuszka w internecie złe zdjęcie znalazła haha 😉
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
20 lutego 2012 20:09
No ja nie mówie że tak nie było : D  Dziwny sposób szukania zdjęć  : D

co do sznurka w pysku ...  😵 brawa dla tej pani ; /
wątek zamknięty
No tak, dość niecodzienny ;D
A to z tym sznurkiem w pysku kucyka już było ...
I tak to jest jak się da dziecku konia ...
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
21 lutego 2012 06:16
ten sznurek to jest dopiero Hardcore Natural System!
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
21 lutego 2012 12:50
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
21 lutego 2012 13:07
A co konkretnie nie tak na tym pb?
wątek zamknięty
aneta   foto by Tynka
21 lutego 2012 15:12
Chyba chodzi o komentarze pod notką. Chociaż jak dla mnie to fakt, że panna ma 16 lat i nie potrafi ładnego zdania sklecić (+ błędy ort.)  jest największym kwiatkiem.
wątek zamknięty
wstawiła shire i napisała angielski?
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
21 lutego 2012 15:40
jak dla mnie notka jest obłędna...
wątek zamknięty


znalezione w necie, nie wiem czy było
wątek zamknięty
Przecież w necie jest całe mnóstwo zdjęć skaczących źrebaków, a przecież nie oznacza to zawsze, że są do tego zmuszane specjalnie. Stajnię Anapon kiedyś odwiedziłam i na pewno właściciele są na tyle kompetentni, że nie puszczają kilkutygodniowych źrebaków w korytarz.
ot źrebak sobie przeskoczył, ktoś akurat zrobił zdjęcie i jest.
wątek zamknięty
wstawiła shire i napisała angielski?

a skąd założenie, że jej chodziło o rasę, a nie o pochodzenie? bo niby skąd shire pochodzą? notki nie czytałam, ale komentarze owszem "koń shire pochodzi z Anglii, to niech będzie koń angielski:P zwał jak zwał:P he he " fakt, że dziewczyna za bardzo się nie zna, ale jakiś sens w tym jest ;p
wątek zamknięty
Kwiatek nie zdjęciowy ale jednak
http://zapytaj.onet.pl/Category/010,009/2,7957357,Kon_jest_parzystokopytny_czy_nieparzysto.html

Jaka pewność niektórych,że konie są parzystokopytne bo mają 4 nogi 😂 To jakie zwierzę jest w takim razie nieparzystokopytne? Chyba nie znam zwierząt na 1 lub 3 nogach  👀
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
21 lutego 2012 20:47
Kasija pytania o parzystokopytność koni jest co niemiara na zapytaj, straszne jest to że większość odpowiada że są parzystokopytne 🤔
wątek zamknięty
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
21 lutego 2012 21:16
http://www.samosia.pl/pokaz/857119/problem/1/procent

zastanawia mnie tylko to czy hmmm... młodzież czy też te całe dzieci internetu są tak mało inteligentne, czy ośmieszają się świadomie...
wątek zamknięty
O matko.. Padłam z tego po prostu! 😂
wątek zamknięty
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
21 lutego 2012 21:39
nie mam pytań  😵
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 lutego 2012 21:46
Staaaare, ludzie chcą zaistnieć na portalach typu Kwejk czy Mistrzowie bo fajnie jest się pochwalić znajomym że "są na głównej". Mam wrażenie, że niektórzy ludzie lubią się ośmieszać żeby "zaistnieć" 🤔wirek:
wątek zamknięty
Większość tych pytań na samosi jest zadawana tak o, dla jaj. 🙄
wątek zamknięty
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
21 lutego 2012 22:00
co nie zmienia faktu, że zdania o takich ludziach są jakie są...
wątek zamknięty
Kasija, jak sama zauważyłaś - nieparzystokopytny może być zwierz - kaleka 😉 Ewentualnie domek na kurzej łapce (tylko łapka nie jest kopytna... Ale jest pazurna 😀 )

Ech, to nie jest śmieszne. Czego uczą w szkołach?!
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
21 lutego 2012 22:09
chyba już niczego, a znów będą ograniczać materiał.  państwo wyhoduje sobie debili, którymi będą mogli sterować  😵
wątek zamknięty
Z jakiegoś profilu na howrse:
kocham konie i inne zwieżenta.maże otym abym kiedyś jezidzici konno.i żebym kiedysi wystompiła w zawodach.  ale w Howrse to jest mżliwie wienc kocham Howrse. ale tagże kocham fszystkich moich znajomychi chce wam powiedzieci w tajemnicy że muj znak zodijaku to byk ja chce wam tagże powiedzieci
że muj ulubiony  zespuł to afromental wpiszcie to sobie na WWW.YOUTUBE.PL
Kocham mojom całom ziemie bo ciesze sie że mam tyle pszyjaciuł ciesze sie że widaci takie piekne kwiaty tagże sie ciesze zy pieknego słoneczka niewiecie jak sie ciesze asz chce płakacitak bardzo no dobże pszejcimy do nastepnego zdania wiecie że konie to naj lepsze zwieżenta na siwiecie


Nie wiem co mam o tym myśleć..  😵
Jest jeszcze część druga, ale sobie darowałam.
wątek zamknięty
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
22 lutego 2012 13:13
Z jakiegoś profilu na howrse:
kocham konie i inne zwieżenta.maże otym abym kiedyś jezidzici konno.i żebym kiedysi wystompiła w zawodach.  ale w Howrse to jest mżliwie wienc kocham Howrse. ale tagże kocham fszystkich moich znajomychi chce wam powiedzieci w tajemnicy że muj znak zodijaku to byk ja chce wam tagże powiedzieci
że muj ulubiony  zespuł to afromental wpiszcie to sobie na WWW.YOUTUBE.PL
Kocham mojom całom ziemie bo ciesze sie że mam tyle pszyjaciuł ciesze sie że widaci takie piekne kwiaty tagże sie ciesze zy pieknego słoneczka niewiecie jak sie ciesze asz chce płakacitak bardzo no dobże pszejcimy do nastepnego zdania wiecie że konie to naj lepsze zwieżenta na siwiecie


Nie wiem co mam o tym myśleć..  😵
Jest jeszcze część druga, ale sobie darowałam.



myślę, że to prowokacja
wątek zamknięty
derby, właśnie miałam pisać to samo. No bo bez przesady 😁
wątek zamknięty
Oj, czy ja wiem? Ostatnio coś sprzedawałam na allegro, z motoryzacji. Tam zawsze trafia się na geniuszy 😀 Takich błędów ortograficznych u faceta 24-letniego sobie nie wyobrażałam !!!
wątek zamknięty
mam nadzieję, że to prowokacja, bo też jestem zodiakalnym bykiem 😀 😀 😀
wątek zamknięty
tajnaa, zodijakalnym nawet 😂
wątek zamknięty
tajnaa, właśnie, pisze sie zodijakalnym.. a podobno piszesz poprawnie po polsku, hahha ;D
wątek zamknięty
Elena   emocjonalnie elastyczna
22 lutego 2012 19:51
Libeerte chyba jednak nie pisze się tak jak mówisz bo nawet google wypluwa, że nie znaleziono żadnych haseł dla "zodijakalnym" ^ ^'
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.