Wszystko, co chcielibyście poradzić, ale nikt nie pyta...

Jeśli przyjdzie wam coś posypywać jodoformem - nie róbcie tego w ulubionym polarze <brr>
Jak macie szuflady z systemem samodomykającym się typu blum, nie popychajcie ich w celu zamknięcia jeśli wasza ręka wciąż jest w środku  😉
dempsey   fiat voluntas Tua
04 lutego 2012 21:25
tak serio, to wsadzenie sobie połówek ząbka czosnku w nozdrza przy zatkanym katarze, wcale nie jest takim idiotycznym pomysłem na jaki może wyglądać. oczywiście nie wtykać za głęboko i potem nie patrzeć w lustro. naprawdę sporo pomaga!
Gdy budzik dzwoni o 6 rano w dzień szkolno-roboczy nie przestawiajcie go na 10.10  😎
tak serio, to wsadzenie sobie połówek ząbka czosnku w nozdrza przy zatkanym katarze, wcale nie jest takim idiotycznym pomysłem na jaki może wyglądać. oczywiście nie wtykać za głęboko i potem nie patrzeć w lustro. naprawdę sporo pomaga!

hahaha znam cos takiego, ale z tik-takiem  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 lutego 2012 19:40
zanim zaczniesz panikować bo psa nie ma pół dnia, sprawdź czy babcia go gdzieś przypadkiem nie zamknęła.
Nie jedz McDonald'sowych "zakręconych frytek" - są paskudne i drogie.
Zakręcone frytki darzyłam miłością szczerą (chociaż w sumie to bardziej sos niż je same). Czyżby się pogorszyły w stosunku do poprzedniej edycji?
Nie jadłem ich wcześniej. Były paskudne - twarde, dziwnie przyprawione, w ogóle nie smakowały jak frytki. Za to sos śmietanowy pyszny 😉
dempsey   fiat voluntas Tua
22 lutego 2012 12:46
Jeśli jedziecie rowerem (w spódnicy) i zbliżacie się do grupy robotników przy drodze, którzy zeszłym razem w takiej sytuacji zareagowali radosnymi gwizdami, i jeżeli na drodze jest lód, i jeśli to jest z górki, i jeśli  macie łyse opony...
to zwolnienie tempa jest lepszym rozwiązaniem niż zaciśnięcie zębów i przygazowanie.

Wywrotka na lodzie przy 20km/h i miny panów robotników, zaskoczonych tak niespodziewanym przedstawieniem tuż u ich stóp, to nie jest najmilszy początek dnia.  😎
dempsey hahaha ale sie usmialam  😂 z jednej strony wspolczuje, ale z drugiej strony panowie na pewno maja ubaw na reszte dnia  😁
przypomniało mi się, takie z dzieciństwa...
Jeśli naprawiasz pastuch łapiąc go obiema dłońmi i rozplątując, powiedz o tym tacie. Może się zdarzyć, że włączy on go niespodziewanie, bo "konik chciał pobiegać to trzeba go już wypuścić" 💃
tak mnie poraziło, że nawet nie byłam w stanie puścić, darłam się, a mój wyrozumiały koń patrzył jak na debila...
Jadąc na turniej taneczny nigdy nie zakładajcie stringów ... szczególnie gdy szatnia dzielona jest z facetami... 🤦
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 lutego 2012 17:51
dobra rada: nie angażuj się w coś, co z góry uważasz za skazane na porażkę, a na dodatek każdy Ci o tym przypomina...  😵
Jadąc na turniej taneczny nigdy nie zakładajcie stringów ... szczególnie gdy szatnia dzielona jest z facetami... 🤦


dobre!

Jeszcze w temacie tańca: jeśli wybierasz się na imprezę taneczną w obcym miejscu, upewnij się, że odbywa się ona w pomieszczeniu. Inaczej możesz zatańczyć w bucikach do tańca ubranych na bosą stopę w namiocie, w lutym. Co tam, było fajnie 🙂
przypomniało mi się, takie z dzieciństwa...
Jeśli naprawiasz pastuch łapiąc go obiema dłońmi i rozplątując, powiedz o tym tacie. Może się zdarzyć, że włączy on go niespodziewanie, bo "konik chciał pobiegać to trzeba go już wypuścić" 💃
tak mnie poraziło, że nawet nie byłam w stanie puścić, darłam się, a mój wyrozumiały koń patrzył jak na debila...


ała  🍴
Teraz mi się tak z wakacji przypomniało..Mój ojciec ma firme z watą cukrową, pop-corn itp I kręcąc watę dla małej "księżniczki" <mała na prawdę była piękna, w różowej sukieneczce z dwiema kiteczkami zawiązanymi różowymi kokardkami> i mój ojciec do małej "Ale masz ładne kiteczki"  na co dziewczynka do niego "Wszystkie małe dziewczynki pan tak podrywa?" mój ojciec zrobił sie czerwony, nie wiedział co powiedzieć, mama małej pięknisi tylko spojrzała na nią i kazała przeprosić. Moja rada nie ufajcie małym księżniczką  💃 💃
Gillian   four letter word
22 lutego 2012 21:04
-OM!
BASZNIA   mleczna i deserowa
23 lutego 2012 09:55
Kubusiowata, jak sie dzieciom klaruje, zeby nie ufaly obcym, to tak potem jest, trudno sie dziwic, skad ma wiedziec, ze do Twojego taty miala swiergolic, a od pedofila ma uciekac 🙂
Sama poczestowalam w dzieciectwie Pana w pociagu, ktory rozdawal cukierki, teklstem " Co Pan taki milosny do dzieci?? " 😉
Gillian   four letter word
25 lutego 2012 13:10
jak chcecie umyc auto na myjni samoobsługowej to do jasnej ciasnej nie róbcie tego jak wieje tak że łeb urywa :/ jestem cała mokra :/
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 marca 2012 15:49
jeśli kupujesz farbę do włosów, kup od razu pędzelek do nakładania, nawet jeśli myślisz że masz taki w domu. chociaż, w sytuacji awaryjnej-niedzielnej, od biedy, szczoteczką do zębów też się da nałożyć.

nie farbuj włosów w odcieni sprany intensywny czerwony z odrostami, szamponem do 24 myć w odcieniu zmysłowy rudy. po prostu tego nie rób.

i z czasu nauki jazdy na łyżwach:
jeśli jesteś na lodowisku trzeci raz w życiu, to nie jedź na środek i nie oglądaj loga pod lodem, kręcąc się w kółko. no ale, cycki zamortyzowały upadek.
Jeśli właśnie się kąpiesz/bierzesz prysznic i nie możesz znaleźć jakiejś rzeczy do ubrania, to nie idź do salonu w samej bieliźnie wołając do mamy: "Nie widziałaś moich czarnych spoooodni?!", chyba, że jesteś pewna, że do rodziców nie przyszli znajomi...  😵
Nie zmywaj rozlanej wody majonezem...
Jeśli wyjdziecie spod prysznica wytrzecie się, nałożycie majtki i weźmiecie się za podniesienie stanika, to po znalezieniu na nim MODLISZKI nie wypadajcie z łazienki krzycząc i machając łapami...  🙇
aga020596 serio?  🤔

Nie dawajcie stroić gitary dwulatkowi, serio.
idziosława, rozstroił czy zniszczył?
idziosława, serio. W ostatniej chwili zasłoniłam moje nędzne cyce. Jakbym tego nie zrobiła, to szwagier miałby  jeszcze lepszy ubaw. 🤣
idziosława, rozstroił czy zniszczył?

Rozstroił i 2 struny są do wyjęcia i do kosza 😵 Dobrze, że nie pękła żadna.

aga020596 dobry szwagier  🤣
Bo jak rozstroił, to pół biedy, ale struny trochę kosztują 🙁.
Uuuu, nie fajnie z tymi strunami 🙁
A szwagier? Najlepszy na świecie!  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się