fotograficzne re-voltowe plenerowarsztaty

jeszcze raz - że się wtrące organizacyjnie - bo ostatnio pisałam z komórki - i było nieskładnie

KROK PIERWSZY
1) proponuję zrobić ankietę z terminami - badz podać terminy i każdy sie wpisze
2) terminy muszą być przede wszystkim ustalone z "szkoleniowcami" i robione pod nich - kurs bez nauczycieli - to nie kurs ;-)
3) sprawdzone musi być kiedy są np. święta wielkiejnocy - by nie było wtopy

KROK DRUGI
1) termin gdzie zgłosi się najwięcej uczestników - zostanie wybrany

KROK TRZECI
1) pod tą ekipę wybór miejsca
nie widzę sensu wybrania miejsca TERAZ kiedy się okaże że na wybrany termin 90% ludzi jest z Południa - wtedy poszuka sie czegoś na południu a nie w Szczecinie itd. itp.

KROK CZWARTY

1) rezerwacja miejsca i wpłącanie zaliczek...

to moja nieśmiała sugesta - Stiepan jako SZEF projektu moe go prowadzić wg własnego wyczucie ;-)
Stiepan   can i ask you for something?
10 listopada 2011 20:55
Dodofon, te wszystkie rzeczy zostały już powiedziane w wątku, ale dzięki za podsumowanie. Jeśli chodzi o brak sensu wyboru miejsca teraz to się mylisz, bo to działa w dwie strony, tzn. jeśli najpierw wybierzemy termin skutek będzie podobny do tego, jeśli najpierw wybieralibyśmy miejsce. Poza tym napisałem, że do 16 składamy propozycje lokalizacji, a w tym czasie będzie przeprowadzana ankieta co do terminu, więc w zasadzie napisałem to samo co i Ty 😉

Co do niepełnoletnich to oczywistym jest, że na wyjazd na warsztaty zgodę muszą wyrazić rodzice.
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 listopada 2011 21:22
i z tą zgodą właśnie może być trochę krucho  🙄 dlatego stawiam na zDolny Śląsk i jakieś tam zbliżone miejsca...
co do terminu to sugeruję maj, chyba że mamy maturzystów chętnych...
Facella Przeczytaj wątek, jest krótki a na kilka z twoich pytań były już odpowiedzi  :kwiatek:
Mamy maturzystów, dlatego maj odrzuciliśmy

Ja tu chyba najmłodsza a mojej mamie się bardzo podoba pomysł, więc u mnie nie ma problemu  🙂
Alabamka jestem młodsza od Ciebie o 2 miesiące  👀 moja mama jeszcze nic nie wie, ale dobre oceny i odpowiednie argumenty i myślę, że problemu nie będzie 😉
Edit: chyba jednak o miesiąc  😁
Stiepan   can i ask you for something?
15 listopada 2011 10:15
Przypominam, że propozycje miejsc składamy do jutra. W obecnej sytuacji mamy tak na prawdę do wyboru tylko dwie lokalizacje, więc jeśli mamy później narzekać, że gdzieś nam daleko... To ostatnia chwila żeby coś zaproponować - najlepiej miejsce, które sami znamy i możemy coś o nim powiedzieć.
Ja poprzeglądałam ośrodki w centralnej Polsce. Znalazłam 2 ciekawsze, niestety w żadnym nie byłam no i wiadomo ceny typowe jak na centrum.
http://wolta.net
opis z innej strony (nie mogę wkleić linku bo link się tam nie zmienia a jest długi spis ośrodków)
"uwagi: Klub organizuje zawody sportowe w ujeżdżeniu i skokach. Jest organizatorem Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w Ujeżdżeniu. Organizuje kuligi, ogniska, imprezy plenerowe, urodziny dla dzieci. Słyniemy z niepowtarzalnej atmosfery. Gwarantujemy dobrze wyszkolone konie zarówno sportowe jak i rekreacyjne. Prezesem klubu i trenerem sportowym jest Maria Pilichowska, która przez kilka lat znajdowała się w pierwszej dziesiątce rankingu w ujeżdżeniu rundy CC."
http://www.sielanka.pl cudowne tereny!
Livia   ...z innego świata
15 listopada 2011 13:49
Wzorem Alabamki też poszperałam trochę w ciemno, w okolicach Jury:
- http://www.truskolasy.agrowakacje.pl
- http://www.rancho-pieklo.pl/
- http://www.nielepice.com.pl
- http://www.jura.turystyka.pl/
Może ktoś zna któreś z miejsc i może coś więcej powiedzieć? 🙂
Hello, to co, teraz ankietka?
Nielepice robią ścieżkę huculską, jedną z najbardziej wymagających
skoro organizują taka imprezę nie będzie problemu zrobić tez plener, w dodatku hucularze to normalni ludzie 😉
Dopiero teraz zauważyłam ten watek, można się jeszcze wpisać na wstępna listę?
pomysł super!  😀
Stiepan   can i ask you for something?
17 listopada 2011 18:11
Jasne, że można dopisać się na wstępną listę.

Skończył się termin na składanie propozycji miejsc. Niestety nie wiemy nic o lokalizacjach, które podały Alabamka, czy Livia. Postaram się zasięgnąć języka co do tych ośrodków (ew. zadzwonić) i dołączę coś z nich do listy (w zasadzie w imię jakiejś sprawiedliwości, bo Hermanów i Polna 6 są w podobnych okolicach Polski). Niestety sielanka wyjdzie cholernie drogo, a wiele osób uzależnia swój przyjazd od kosztów. Nie podczepiłem jeszcze ankiety z terminami, bo nie mogę się dostać do złej kobiety Jessy, która nie odpowiada mi na pw 🙂 zarówno abre, jak i mi najbardziej pasuje termin w okolicach końca kwietnia. Jak tylko dobiję się do Jessy to podczepię ankietę, oczywiście wcześniej patrząc na kalendarz, co by się nie okazało, że termin pokryje się z jakimś świętem. Na pewno do wyboru będzie termin na koniec kwietnia, początek maja i ewentualnie jakiś czerwcowy. Żeby wyszło to w miarę składnie, proszę teraz o propozycje terminów, w ankiecie chciałbym mieć ich maksymalnie 4-5, żeby uniknąć zbytniego rozdrobnienia głosów.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 listopada 2011 18:26
Livia byłam w truskolasach, ale mnie nie zachwyciły.
Stiepan   can i ask you for something?
18 listopada 2011 11:13
Problem sprzętu komputerowego na warsztaty mamy rozwiązany - z firmy mogę wziąć laptopy HP workstation ze świetnymi siedemnastocalowymi matrycami, dobrą specyfikacją (w tym karty graficzne dla grafików), ewentualnie jakiś czterordzeniowy komputer stacjonarny i monitory. Plenerowicze, co z tymi propozycjami terminów?
Święta wypadają na początku kwietnia, więc może być przykładowo 27-29 kwiecień.
ja również byłabym za końcówką kwietnia, ewentualnie połowa/końcówka maja, ale wiem, że matury są przez prawie cały maj i sporo osób byłoby za wcześniejszym/późniejszym terminem. Także moja propozycja- między świętami a majówką 😉
jak w maju to można jeszcze przykładowo wrzucić w ankiete 11-13 i 18-20. Pierwszy weekend to wiadomo, że odpada bo pewnie każdy będzie chciał go sobie jakoś tam spędzić, a z kolei w ostatni weekend maja wypada Dzień Matki.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
18 listopada 2011 12:38
To ja proponuję początek czerwca, niestety w innym wypadku ja odpadam 🙁
Livia   ...z innego świata
18 listopada 2011 12:56
Stiepan, m.indira pisała o Nielepicach, że mogłyby być - może tam warto zapytać? I jakby było w miarę z warunkami i ceną, jest to fajna opcja 🙂

juliadna, ja nie znam tego miejsca w ogóle, dlatego pytałam 😉

Z kolei o Rancho Piekło moja koleżanka się kiedyś pozytywnie bardzo wypowiadała, ale to było parę lat temu...
Ja jestem za pierwszymi dniami czerwca.
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 listopada 2011 14:16
Święta wypadają na początku kwietnia, więc może być przykładowo 27-29 kwiecień.

to wtedy na mnie nie liczcie, biba urodzinowa być musi.
Facella u mnie z kolei 20-22 odpada. Chyba że wyprawie urodziny na plenerowarsztatach  😁
Tylko czy ktoś ze mną będzie chciał tyle pić...?!  🥂 🥂 🥂 🥂
Głupie pytanie. 🤣
cieciorka   kocioł bałkański
18 listopada 2011 17:55
rzadko zaglądam, widzę, że "termin składania propozycji miejsc" upłynął, ale chciałam dodać, że janow podlaski często gości różnej maści spędy fotograficzne, różnych organizatorów.
miejsce do mieszkania jest, przyroda jest, konie są, miejsce dość kultowe i warto choć jednorazowego zobaczenia.
Lov   all my life is changin' every day.
18 listopada 2011 18:26
Ja bym była za końcem kwietnia lub początkiem czerwca 😉
Przekażcie cieciorce, /bo Ona tego nie przeczyta 😉 🤣 /że popieram Jej pomysł z Janowem. Jest całkiem niedrogi hotel Wygoda, który spokojnie pomieści taką grupę, no i miejsce rewelka. Niech napisze jak z modelami...?
Janów to nawet nawet świetny pomysł, ale daaaaaaleko hehe 😁
ja również jestem za Janowem! 🙂
Stiepan   can i ask you for something?
18 listopada 2011 22:36
Ja do Janowa mam jakies 760km... wiec zebym w ogole mogl tam pojechac, musialbym po drodze zabrac do vana z 5 osob, ktore doloza sie do benzyny. Najgorsze, ze musze jechac samochodem biorac pod uwage ilosc sprzetu, ktory ze soba zabieram (komputery, monitory, aparaty, tla fotograficzne, etc).
ode mnie też "trochę" daleko... Stiepan, ja bym mogła się zabrać i dorzucić, ale dla większości jestem chyba troszkę nie po drodze 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się