fotograficzne re-voltowe plenerowarsztaty

W końcu miejsca dla kierowcy zabraknie  🤣 wawrek, masz branie ...
A jakas miejsowka kolo Belchatowa? to srodek Polski...
Z Poznania autobana, z poludnia gierkowka, z gdanska tez juz mozna sie odepchnac autobana...
Ja proponuje podac kilka terinow i niech ludzie sie wpisuja.
W mojej opinii kwiecien jest niedobry... Bo nie ma lisci, szaro, smutno,
Maj to nieszczesne matury dla wielu
Fajnie by bylo kilka terminow dac niech sie ludki wpisza (firma ankiety) przede wszystkim ci co beda uczyc nas,
Jesli na termin bedzie najwiecej ludzi to ten sie wybierze
Poznie sie ustali miejsce, bo jak sie okaze ze 90% wawka to nie bedzie sie jechac do szczecina, a jak 90% poludnie to moze gory...
Lov   all my life is changin' every day.
09 listopada 2011 20:23
Alabamka, oo, jak masz gitarę, to obowiązkowo trzeba jakieś ognicho ze śpiewami zrobić 😀
Lov no ja mysle ze bedzie...i to nie jedno 😎 hihi
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 listopada 2011 20:32
W mojej opinii kwiecien jest niedobry... Bo nie ma lisci, szaro, smutno,


No chyba trochę przesadzasz. Zdjęcia dokładnie z 26.04, można sprawdzić w exifie.














Livia   ...z innego świata
09 listopada 2011 20:41
Pod koniec kwietnia powinno już być całkiem ładnie - gorzej, jeśli wybralibyśmy początek miesiąca 🙂

Jestem bardzo za pomysłem z ankietą z terminami, wydaje mi się to najlepszym wyjściem, żeby było wiadomo na kiedy piszą się potencjalni warsztatowicze, i ilu ich w danym terminie może przybyć 🙂
Lov   all my life is changin' every day.
09 listopada 2011 20:45
Mi koniec kwietnia wydaje się ok, powinno słońce się pojawić, liście i zieleń na pewno 😉 i rankiem jeszcze będzie taka fajna mgła, jak teraz, zwłaszcza nad wodą. A na wschody nie trzeba będzie jeszcze tak wcześnie wstawać 😁
Alabamka, oo, jak masz gitarę, to obowiązkowo trzeba jakieś ognicho ze śpiewami zrobić 😀

No właśnie ktoś podrzucał pomysł ogniska z gitarą i śpiewaniem to pomyślałam, że wezmę  🙂
Ja się dostosuje o ile nie będzie to koligowało z Torwarem ani zakończeniem roku szkolnego, wszystko inne mi pasuje  😉
Stiepan   can i ask you for something?
09 listopada 2011 23:33
Ja też wezmę swoją ukochaną bałałajkę Franciszkę, więc będziemy mieli (przynajmniej) dwa instrumenty.

Ustalam termin, do którego składamy propozycję miejsc, w których mogą odbyć się plenero-warsztaty:

Propozycje składamy do przyszłej środy, tj. do 16.11.11

Jak na razie konkretne propozycje to Hermanów i Polna 6, czyli gospodarstwo Atei

W międzyczasie postaram się także podpiąć ankietę z odpowiadającymi Wam terminami (nie wiem czy mogę to zrobić sam, czy będę musiał poprosić któregoś z modów), wcześniej przedyskutuję to z Abre i Jessy, czyli naszymi instruktorami (swoją drogą przydałaby się jeszcze jedna osoba, która dołączyłaby do zacnego grona : ) ).
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
10 listopada 2011 14:37
nine, jeśli termin mi będzie odpowiadał i nie będzie straaaaaasznie daleko to ja ze Śląska się wybieram 😀
A jechałby ktoś z Elbląga/Malborka/Gdańska/Tczewa/okolic?  👀
Stiepan   can i ask you for something?
10 listopada 2011 14:54
Ja zapewne będę jechał ze Szczecina, więc mogę zebrać rozbitków z zach-pomu. Będę prawdopodobnie miał 7-miejscowe auto, więc kilka osób się zmieści.
Stiepan  ja podałam też miejscówkę 🙂
Stiepan   can i ask you for something?
10 listopada 2011 15:06
Nie umieściłem jej w spisie, bo nie powiedziałaś niczego konkretnego, mówiąc w zasadzie ogólnie o wsi. Nie mamy żadnych informacji o dostępności modeli, czy miejsc do zdjęć. Poza tym to kolejne miejsce w północno-zachodniej części Polski, do której wielu daleko (już bliżej wielu do Hermanowa, czy do Atei)... Jeśli trochę rozwiniesz swoją wypowiedź, to oczywiście umieszczę je w spisie.
Livia   ...z innego świata
10 listopada 2011 15:29
A może ktoś zna jakieś fajne miejsce na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej? Kiedyś była tam fajna stajnia w Rzędkowicach, ale nie wiem, czy obecnie jeszcze istnieje...
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 listopada 2011 16:40
dopiero teraz zauważyłam wątek, zabijcie mnie  😵

Stiepan nie myślałeś o tym, żeby rozbić to na dwie tury warsztatów? np. jedna tura - północ Polski, druga tura - południe...
może Marczów? wiem że p. Gosia Mąkosa była tam na sesji - tinkery  💘
w wątku o tinkerach są zdjęcia, które tam stworzyła (nie chcę ich tu wklejać ze względu na prawa autorskie) - widoczki bajeczne!
Stiepan pamiętaj, że jedno miejsce masz już zajęte. 😎
Stiepan   can i ask you for something?
10 listopada 2011 18:08
Facella ja myślę na razie o tym, żeby chociaż jeden wyjazd się udał. Jeśli wszystko będzie ok, dopisze patronat i Kursanci, pomyślę o drugiej edycji w innym miejscu Polski. Kluczem do organizowania jakichkolwiek imprez (myślę w kategoriach cykliczności) jest powodzenie i zainteresowanie pierwszą edycją. Kiedyś ze znajomymi organizowaliśmy w poznaniu kilka imprez związanych z przemysłem komputerowym pod nazwą enemy-territory.us. Po jakimś czasie znacznie się to rozrosło i chłopaki siedzą teraz wysoko w hierarchii takich imprez jak Poznań Game Arena czy Heyah cybergames (absolutnie nie chcę naszych warsztatów porównywać z ich sukcesem, daję tylko przykład).

Sprawa imprezy w innej części Polski wyklaruje się niejako sama - osoby, które nie będą mogły z różnych przyczyn przybyć na pierwszy plener, mogą same zacząć zbierać ludzi na drugi, ja z pewnością pomogę w sprawach organizacyjnych jeśli zajdzie taka potrzeba. Nigdzie nie zastrzegłem sobie praw do organizowania w Polsce fotokońskich plenerów 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 listopada 2011 18:45
rzecz w tym że ja, jako młodociana, nie dojadę np. pod Bydgoszcz.
właśnie, młodociani chyba nie będą niemile widziani?  👀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 listopada 2011 18:46
rzecz w tym że ja, jako młodociana, nie dojadę np. pod Bydgoszcz.

czemu nie? wygonią z autobusu/pociągu? 😉
grunt żeby władza wyższa pozwoliła. 😉
Stiepan   can i ask you for something?
10 listopada 2011 18:51
Młodociani też są mile widziani, po prostu zamiast wieczornego pifka będą sączyli malinowy sok, a o 22 będziemy Was kładli spać i gasić światła  😀iabeł:
Stiepan na prawdę wierzysz w to, że młodociani pójdą spać o 22?  😁
Młodociani też są mile widziani, po prostu zamiast wieczornego pifka będą sączyli malinowy sok, a o 22 będziemy Was kładli spać i gasić światła  😀iabeł:

Dobra, przeżyję jak nas nie będziecie w nocy chcieli ale nie przesadzajmy z tym kładzeniem i gaszeniem światła  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 listopada 2011 19:22
ja nie wiem o co Wam chodzi, o 22 już w łóżku i lulu.
Stiepan   can i ask you for something?
10 listopada 2011 19:26
Spokoooojnie, ja najzwyczajniej w świecie żartuję  🤬. O człowieku nie świadczą cyferki w dowodzie/legitymacji, a to jak się zachowuje. Nie widzę powodów, żeby młodocianych w odpowiednim przedziale wiekowym traktować inaczej niż pełnoletnich (zakładam, że owi młodociani to 15-18 lat, młodszych osób chyba faktycznie bym tam nie chciał mieć). To ma być plener fotograficzny, a nie obóz koncentracyjny  🥂
Tylko chciałabym zauważyć, że owi młodociani powinni mieć zgodę rodziców jeśli nie chcesz Stiepan narobić kłopotów sobie lub właścicielowi ośrodka. No i niestety nie wiem czy na kursie nie muszą być wtedy papierkowi opiekunowie obozowi  😂

W razie czego ja powinnam ten papierek do wiosny mieć.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
10 listopada 2011 19:47
Jak coś to ja mam kurs wychowawcy 😉
A ja tazera.
a ja mam też gitarę O!
Dodo, To bierz!  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się