Kącik Małolata...:D

Arroch zrób mi takie śniadanie też. 😜
Arroch, ja chce być testerem muffinek! 😀

flygirl, jak tam matma? Może jednak coś pomogę? 😉
Arroch zrób mi takie śniadanie też. 😜


Wpadaj do Lbn to Ci zrobię ;D

fin okej, co rodzisz w przyszłą sobotę?  😎
fin podeślę ci zadania z zastosowania funkcji logarytmicznej, prawie żadne mi nie wyszło 🤔 :kwiatek:
Czesc Łobuzy  🤣 dawno mnie tu nie było 🤔
fin okej, co rodzisz w przyszłą sobotę?  😎

Dziwne pytanie 😁

flygirl, dostałam maila, zaraz będę robić 🙂
edit - zmiana planów, teraz wychodzę, ale wyślę Ci to wieczorem 😀 w każdym razie dzisiaj jeszcze będziesz miała 😀
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
22 października 2011 16:22
biol-chem wcale nie ma jakoś szczególnie masakrycznie 😉 tylko biologi jest dużo do wykucia

To może zależy od szkoły bo u mnie jest niezły zapieprz
fin jestem ci dłużna co tylko chcesz 🙇

U mnie też. Chociaż i tak ja mam mniejszy, bo nie pisze fizyki i chemii. Dopiero byłby zapier*** za przeproszeniem.
Małolaty potrzebuję pomocy w wyborze tatuażu 🙂

Życiowe motto bardzo fajnie by się sprawowało przez całe życie 😉 W trudnych chwilach przede wszystkim. Biodra bardzo fajny pomysł, ja lubię jeszcze na karku, za uchem, nadgarstek, ramię, obojczyk  💘
edit: ta kokardka na obojczyku jest cudowna
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 października 2011 17:25
Alabamka, no to teraz myślę nad biodrami i karkiem 🙂 mam nadzieję, że coś mi doradzi ten chłopak co będzie mi robił 🙂


Aaale fajne uczucie dostać życzenia na dzień dziewczyn od chłopaka i się o to nie upominając i nawet sama zapomniałam 😁
Hermes, a kiedy zamierzasz tatuaż robić? 🙂 Jak będziesz już miała to się pochwal 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 października 2011 17:30
mitery0322, po Wszystkich Świętych będę robić 🙂
Hermes dla mnie tatuaż musi mieć przekaz i sens, bo taki zrobiony na szybko i bez pomysłu żeby był się szybko znudzi
Ależ się dziś pokłóciłam z mym koniem. Skończyłam po pół godziny z łzami w oczach.
Ale wciąż mam nadzieję, że z końmi wyjdę na prostą, bo w rodzinie chyba się uda  🙂

Zaraz znowu farbuje włosy na kolor zbliżony naturalnemu. Teraz mam kupe na głowie  🤔 Bo inaczej tego określić się nie da.

Ja myślałam, że lubię biologię i chemie... A potem poszłam do liceum i zdążyłam już te przedmioty znienawidzić  🤣 Ale generalnie nie jest tragicznie.. choć jest co robić.
niemiłek, dokładnie, w końcu tatoo jest na całe życie.

Ja za to kocham kolce, szkoda tylko, że moje ciało jest tak beznadziejne, że przekucia goją się nawet rok, a potem okazuje się, że nagle zrobiła się ziarnina ;//.
[quote author=Arroch link=topic=30353.msg1163835#msg1163835 date=1319293957]
fin okej, co rodzisz w przyszłą sobotę?  😎

Dziwne pytanie 😁
[/quote]

O sorry, ale chamska literówka... miało być "robisz" oczywiście  😁
Arroch, jasne jasne, "przypadkiem" 😁 Niestety w tą sobotę nie mogę, dopiero w następną mam czas 🙂

flygirl, mam pierwszą część zadań. Po pierwsze, nie gwarantuję, że wszystko jest dobrze i jakbyś mogła sprawdzić z odpowiedziami i mi powiedzieć co jest nie tak, to byłabym wdzięczna, bo aż mnie samą ciekawi jak to wyszło 😀 Zadanie z wykresem prawie na pewno jest źle, bo zawsze mam problem z przekształceniami. Po drugie przepraszam za takie chamskie przerobienie zdjęć w PS, ale chciałam, żeby wszystko było ostre i czytelne.






nopebow, ja z kolei miałam odwrotnie. Nie lubiłam matematyki, poszłam do liceum i nagle ulubiony przedmiot 🙂

fin hmm no dobra, może 2 razy zrobię te muffiny?  😁 a teraz pytanie techniczne, dlaczego piszesz "z własności funkcji itd." a nie "funkcja logx= itd. jest różnowartościowa, zatem.." ?
Można pisać z różnowartościowości, albo z własności funkcji, to jest to samo 😉
fin wszystkie odpowiedzi się zgadzają :kwiatek:

Wiecie, mam w rodzinie przyszłego znanego piłkarza. 😎

Nie pochwaliłaś się jeszcze, że nie tylko piłkarza, ale też Franii przyszłego męża  🤬  😍
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 października 2011 19:14
fin, ja polubiłam matmę w 3 klasie gimnazjum i jest to na prawdę jeden z ukochanych przedmiotów 😍
A no przecież. A więc poznajcie przyszłego znanego piłkarza, który będzie mężem Frani. 😎
Można pisać z różnowartościowości, albo z własności funkcji, to jest to samo 😉


hmm niby tak, ale nam na próbnej maturze odejmowali za to punkty...  🙄
Tak? Dobra, to będę pisać z różnowartościowości. Nam Sorka mówiła, że tak może być.
Matury mojej klasy sprawdzał Sor, który nas nie uczy i jego wyjaśnienie było takie, że owszem jest to własność funkcji, ale pisząc sama "własność" możesz nie wiedzieć, że chodzi o różnowartościowość... i jeśli nie trafisz na chamskiego egzaminatora to uzna, jeśli trafisz na chamskiego to nie  🙄
Właściwie racja, nie wiadomo kto to będzie sprawdzał, może jakaś jędzowata matematyczka tuż przed emeryturą, która będzie to traktować jako największą na świecie karę, więc czepi się wszystkiego 😉 Pisaliście próbną podstawę czy rozszerzenie?
Rozszerzenie, całkiem nieźle mi poszło, 65% myślałam, że będzie mniej, bo trudna była...
O, no to super! Gratuluję 😀 Taki wynik mi jest potrzebny, żeby się dostać na wymarzone studia, ale coś czuję, że będzie z tym ciężko 🙄

flygirl,

fin bywa i tak  🙂
moim zdaniem największe znaczenie jeśli chodzi o stosunek do przedmiotu, ma nauczyciel.  🙂

schną mi włosy... i boję się efektu... że wyjdzie za ciemny... albo ... za jasny..  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się