Anonimowi Zakupoholicy

fin, taki pajączek co brzdękoli jak się garbisz? 😀 moja koleżanka taki miała, wkurzało ją że ciągle brzęczy i wyrzuciła w cholerę 😁
Wydaje mi się, że to jest wersja, która nie gra, a jedynie utrzymuje odpowiednią postawę, ale nie jestem pewna. Okaże się, jak przyjdzie paczka 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
24 września 2011 16:55
Kampari, płaszcz to zupełnie nie to czego szukam ale koszula  👀 właśnie taka by mi się przydała  😀 a w tym miesiącu funduszy już mało  🙁

barbor, buty wygodne? Jakoś jestem uprzedzona do Deichmana ale podobają mi się jedne z reklamy i widzę że też mogą być całkiem fajne 🙂

fin, pokaż pajączka jak przyjdzie, też powinnam jakiś kupić  👿
pony   inspired by pony
24 września 2011 17:11
Fin, ja kiedyś jeździłam w takim pajączku i na początku było okej, ale  z czasem nauczyłam garbić się tak, żeby pajączek nie zareagował:P
Ada, bardzo wygodne, innych nie kupuje 😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 września 2011 23:38
- Spodnie rurki
- Bluza
- Bluzka
- Koszula
- Golf dzianinowy

🤔wirek:
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 września 2011 11:39
pony, haha to samo kiedyś powiedziała mi koleżanka, która też kupiła pajączka do jazdy.
Ja raczej myślę o siedzeniu z nim w domu bo strasznie się garbie  🙁
barbor, w takim razie muszę wstąpić tam niedługo  🏇


Jednak lakier zostaje ze mną 😀
Don't mess with Opi


- koszulka bershka
- lakier do paznokci
- stopki
- pasza dla konia
- obroża dla psa
- bilet na koncert
- żel chłodzący verdus
- wcierka rozgrzewająca
- rękawiczki
- gumeczki do grzywy
- 2 pary brzyczesów


była kasa- nie ma kasy  😵
A ja kupiłam takie oto słuchawki:

a z drugiej strony są takie:


Strasznie mi się podobają 🙂
Dzionka, cudowne są! 💘 Zdradzisz gdzie kupiłaś? 😉
Dzionka, ale wypas! teraz widzę, że coraz więcej ludzi ma takie, jakaś nowa moda 🙂😉
Dzięki, też mi się strasznie podobają 😀 Są na allegro za 179zł, ja kupiłam za tyle samo w sklepie firmowym Sony 🙂 Może i moda, ale mnie strasznie te douszne słuchawki wkurzają bo mam jakieś nieforemne uszy chyba i mi zawsze wypadają :/
Na pewno są zdrowsze dla uszu 😉 No i 'przy okazji' bardzo ładne 😀
Czaderskie 😜
Mia, no właśnie tak słyszałam - pocieszające, bo dużo w ciągu dnia słucham jednak 🙂

flygirl, dzięęki 😀
sponsoring ikeowski  😉
-lampka
-ramka 70x100 z planem zagospodarowania zdjęciami z wakacji życia  😁
-lusterko
-wieszaki, wieszaczki, wieszadełka
-kosze różne różniste
-kubki, kubeczki, miseczki
-roślinki
-skradzione ołówki ikeowskie :P

czyli niezbędnik wyposażenia studenckiego pokoju 😉
Dzionka świetne są  😜
buyaka, też mnie to czeka w ten weekend. Już widzę jak wracam tramwajem 😂
o ja tez w Ikei szalalam ostatnio, poza posciela, poduszka itp duperelami do studenckiego pokoju nakupilam swieczek jak durna-cynamonowo-jablkowe i owoce lesne, jestem od nich uzalezniona 😍

poza tym 2 bluzki na wieczor-Cache cache i Pimkie oraz bizuterie, wszystko za jakies 12 euro 💃

a wczoraj wydalam fortune w wesolym miasteczku i na kajakach ze znajomymi, w zwiazku z czym bede glodowac, ale i tak bylo fajnie 😎
Ada   harder. better. faster. stronger.
05 października 2011 18:39
Zdobyczne  😀

buty Zara, marzyłam o nich od roku  😍

sukienka H&M ale jest trochę ciasna w biuście 🙁 i nie wiem co z nią
[img]http://cdn4.lookbook.nu/files/looks/medium/2011/08/28/1522227_ass.jpg?1314529610[/img]
zdjęcie zapożyczone z google
noen   A story of a fighter of our human race
05 października 2011 18:43
Ada, dlaczego nie jestem taka chuda jak ta laska z Twojej fotki w sukience? 😍
Ada   harder. better. faster. stronger.
05 października 2011 18:56
noen, e tam gadasz, ona wcale jakaś mega chuda nie jest  😉
Pewnie jesteś taka jak ona lub prawie jak 😀 tylko inaczej jest jak patrzymy na kogoś a inaczej jak na siebie w lustrze.
noen   A story of a fighter of our human race
05 października 2011 19:00
Ada, mozna powiedziec, ze jestem 1.5x taka jak ona, o te 0.5x za duzo 🤣
Znów kupiłam coś fajnego 🙂

Mieszadełka



Szklanica barmańska


Łyżka barmańska


Sitko barmańskie


Nóż do twistów z cytrusów


I duuże ilości alkoholu wszelakiego 🙂 Chłop właśnie szaleje w kuchni i tworzy coś extra 😀
Ada, też mam te buty, kocham je miłością wielką 😀 Nie dość, że piękne, to w dodatku wygodne  💘
Ada   harder. better. faster. stronger.
06 października 2011 14:06
Dzionka, świetne te mieszadełka 😀

Kampari, wiem, wiem, wiem  😍 Ja chciałam już je rok temu ale stwierdziłam że za dużo sobie za nie życzą a później ich nie było i żałowałam że nie kupiłam 😀 ale za to mam teraz, wpasowują się w obecne trendy więc spoko  😉

Zakupiłam podkolanówki do sukienki wstawionej wyżej:

Calzedonia
Ada, jest jeszcze w sklepach? jest boska, tylko nie wiem czy bym się w cyckach zmieściła :/
Ada   harder. better. faster. stronger.
06 października 2011 15:01
honey, w sklepach nie ma, doszukałam się informacji że w H&M były dostępne w 2009 roku  😲
Na allegro się pojawiają, tylko uwaga z rozmiarem ja kupiłam opisaną jako 34/36 w aukcji,  na metce jest rozmiar 10  🤔 (zawsze mi się wydawało że to odpowiednik 40) Co do piersi to ja mam pełne A i mogłaby być ciut większa ale udało mi się dopasować stanik i tak minimalnie nie dopięta jest ok. Natomiast poniżej piersi jest ok, nawet mogłaby być trochę ciaśniejsza.
Nie wiem czy to tylko moja taka dziwna czy wszystkie ale patrząc na tę ze zdjęcia to też widać że w biuście mocno przylega a niżej jest luz.
ada, butyy  😜

dla futrzaków:
derka ripstop aubergine/violet
derka tounele aubergine/violet
brillant violet
torba na szczotki aubergine/violet
derka przejściówka

i małe co nieco:
sweter zara
2 pary rurek zieleń i bordo Bershka
2 czapki szara i bordo Bershka
3 pierścionki krzyż, oczko, wąsiska  😁
converesy białe niskie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się