Kącik Małolata...:D

Arroch  powiem ci,że ja jak szukałam dla siebie konia to potrafiłam przetrząsnąc cąły świat koni w weekendy  😁 ,ale jak natknęłam sie na ogłoszenie z Cyceronem , to od razu stwierdziłam,że muszę go kupić! Ale boję sie , co do tej dzierżawy , kucyk ma niecałe 140 cm. (za to NIE jest drobny, razczej  taka beczka trochę  😂 ) i tak jest dla mnie za mała, ale tylko trochę, hahahahha .  A twój konio niech zdrowieje ! : )         
zalcia97 ale pierwszy koń to wiadomo, że jest inaczej, teraz jakoś wybitnie mi się nie śpieszy, bo przecież mam Badzioszka, głównie dlatego, że zaczęłam uważać, że jestem za młoda i za głupia na własnego konia i to wszystko przez ten pobyt na klinikach  🤬
Arroch a tak w ogóle, to co się stało Badylkowi ?  : (
zalcia97 nic nowego :P od marca klinowe pęknięcie kości pęcinowej leczymy  😵
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1097538#msg1097538 date=1312921918]
wicia287 zmniejszaj szybko te okropnie wielkie zdjęcia! 🤬


nope jesteś moim wybawieniem, już wchodzę 🙇
[/quote]

jak? 😲

zalcia ja nienawidze wydawac pieniedzy;/ tymbardziej swoich -zarobionych 😀

Dam wam do dzierżawy za koszty utrzymania moją klacz  🏇 Ktoś chętny?  💃
Arroch aha  🤔
wicia286 a kto lubi ?  😁
+ daję wam fotkę kucyka, jak ja na niej siedze i koleżanka z kiedyyyyyś. Kucyś potencjał ma, ambitna jest i super skacze 😀 tylko wredna złośnica 😀
mua -  http://www.photoblog.pl/zalcia97/93201623/pamelka.html
Magdzia z zawodów - http://www.photoblog.pl/bianca992/65376072
i najlepsze- gdy kobyłka nie ma humoru, hahahah - http://www.photoblog.pl/bianca992/34123663
edit: wielkie pozdrowienia dla Madzi, która mnie chyba nie zje,że wstawiłam jej zdjęcia 😀
Wicia - ja lubie wydawać kasę , ale na końskie rzeczy( najlepiej okazyjnie , jakieś wyprzedaże itd...)   😍 🏇
                     
                     


Btw ... coś nam się ostatnio temat nie klei dziewczyny .... 😵

edit - Jejku ja nie wiem jak ja się spakuję z tymi końskimi rzeczami do krakowskiej kamienicy  🤔
        Muszę u kogoś siodło zostawić , bo u mnie nie ma gdzie ...
        Może do garażu chłopaka je podrzucę  ! (w końcu się chłopina na coś przyda  😁 )
        Ale samych ciuchów czapraków itd już wypchana jest jedna wielka torba , a rzeczy jeszcze nie wszystkie spakowane  😵
        A niekońskich rzeczy mam małą kupeczkę , nie wiem jak to zrobiłam , ale nie mam żadnej bluzki z długim rękawem .
        Na jesień normalnie nic nie mam ... NIC . 😵
        A dlaczego ? Bo cała kasa idzie na końskie rzeczy  🤣 🏇
       
       
Arroch chyba powinnas wkleic sobie w podpis co się Badziowi stalo 🙄


wicia287 jestem na kom więc odsyłam do wątku "ROZMIAR ZDJEC NA FORUM" który jest nawet przyklejony 😉


angie560 bywało gorzej. [niesmieszny żart] Ale to pewnie dlatego że ja, dyktator, mam kryzys w życiu 😁 [/niesmieszny żart]


Czemu ankers nam zamilkł? 🙁


Wiecie co, każdemu życzę takiej rodziny jaką ja mam 💃
Niemiłek -edit - tak dobrze czy źle nam życzysz ?  😉
ja zamilkłam? ja się wakacjuję 😎.
angie560 zajebiscie! Kocham tych ludzi najmocniej na świecie. Tzn powinnam chyba napisać "rodzina" bo nie łącza nas więzy krwi, ale dla mnie to bez różnicy. Chciałabym żeby z moja biologiczną familia też było tak dobrze 🙄


ankers dobrze Cię widzieć! A gdzie?
byłam u Happiowej, razem pojechałyśmy do Olszy, potem wpadłam do Płocka. obecnie siedzę u braci ciotecznych w Toruniu i bawimy się wybornie 😎. nie wiem kiedy będę wracać do domu, ale jestem wprost zakochana w toruńskiej starówce i nie chcę stąd wyjeżdżać. potem pewnie wpadnę do Warszawy na kilka dni... a w następny weekend do Gdańska na koncert.
niemiłek - wspaniale to słyszeć !
                Ja ostatnio cierpię na brak znajomych ,  między starymi jakaś dziwna atmosfera panuje ... 🙄
                A w rodzinie jak to w rodzinie wiecznie coś nie tak .. 🙄
                Ale mojej mamie należą się  🙇 🙇 kobieta jest wspaniała 🙂
               

EDIT - Któraś z Krakowianek/ lub też innych re-voltowiczek  wybiera się na Coke'a ? 😀
                Ja ostatnio cierpię na brak znajomych ,  między starymi jakaś dziwna atmosfera panuje ... 🙄


U mnie to samo  🤔  😉
ankers super !


angie ja się wybieralam ale po 1) wyjeżdżam wtedy, po 2) nie mam kasy [albo nie chce mieć...], po 3) chyba w tym roku nie warto, po 4) raczej nie wytrzymałabym psychicznie i ryczalabym cały czas 🤔


Muszę pocisnac w weekend na zakupy, nie mam stroju :<
niemiłek - a czemuż to byś płakać miała ?
                           właśnie też mi się zdaje ,że nie opyla się iść , strasznie drogo  🙄 (wole na końskie rzeczy wydać  😁 )
                            Ja w sobotę wyruszam do Krk ... też planuje ,małe' zakupy  😵

nopebow - no to witaj w klubie 🙂
                        
Za to mam was dziewczyny  :kwiatek: 


edit - OMG co za zastój ..... 😵 😵 😵 😵 😵
angie560 w tamtym roku na Kolku grały moje dwa ulubione zespoły [z czego jeden to moje życie] a ja miałam jechac lecz w ostatniej chwili koń mi zachorował. Nie przeboleje tego do końca życia, mam łzy w oczach przejeżdżając koło Balic :/

A gdzie będziesz szopingowac? 😉
niemiłek - ojejku ;/  🤔 🤔 to nieciekawie . Moje też było MUSE ! I chyba 30 Second To Mars (?) Ale miałam w tym samym czasie Mistrzostwa Województwa i nie dało rady  😵 też przeboleć nie mogę ... AAAA to dlatego masz taki podpis nad avem 😀 teraz rozumiem 😀

Jak trzeba będzie to wszystkie krakowiskie galerie objeżdże .
Ale , że mieszkam dwie ulice od krakowskiej to chyba najpierw tam , a potem może bonarka  🤔 , na pewno wpadnę też do decathlonu przy plazie.
Może coś będzie  🙄

edit - chyba nie wytrwam dłużej przed tym kompem .....
        wskakuje do łóżeczka , dobranoc 🙂
angie560 no wiadomo że 30 STM to mój lajf 😉 a drugi zespół to było P!ATD. Olalabym Mistrzostwa 😁

Tylko nie rozumiem co ma do tego mój podpis pod avem? To z "worka" MCR, mojego muzycznego nr. 2 😀

C U @ Krakowska!
niemiłek - zedytowałam - miało być NAD , a wyszło POD 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 sierpnia 2011 00:29
wiecie co, zaczyna mnie wkurzać ten wątek. lubię go, ale zwyczajnie robi się tu najzwyklejszy syf. :/
Mad, na razię Chill out, są wakacje  :kwiatek:
Też tęsknię do dawnego kącika, z zaciekawieniem czekałam na kolejny post, zawsze chciałam nadążyć a teraz jak minę pare stron to nic się nie stanie, i tak ogarniam.
Nie wiem od czego to zależy ale na pewno jest inaczej niż było
Mnie też wkurzalo, nie raz się o to burzylam, ale co poradzić. Za dużo dobrych ludzi brakuje.
zalcia skoczny kucyk 😉 wesoło będzie  🤣

Nie wiem, jaki był dawny kącik 😉 Może to zasługa nowych osób 😉 Ale uważam, ze nie ma sensu patrzenia na sentymenty, ze względu na to, że ludzie są, odchodzą i przychodzą nowi 😉 I wszystko się zmienia.
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1097654#msg1097654 date=1312927437]
Arroch chyba powinnas wkleic sobie w podpis co się Badziowi stalo 🙄[/quote]

Zauważyłam  🙄 trochę nudne jest pisanie w kółko tego samego  😁 ale w podpisie też chyba nikt by nie zauważył i dalej dostawałabym XYZ PW co się stało  😁
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
10 sierpnia 2011 09:01
🚫 zalcia97 Za zdjęcia Cię nie zjem, ale za stwierdzenie, że Ruda jest beczką tak.  🤬  😁
No właśnie, nie rozpamietujmy starego Kacika bo i tak nie wróci 😉


Arroch współczuję, to pewnie strasznie nuzace 🙁


bianca super avatar !


Właśnie zsiadlam z konia, ale był faaaajny 😍
Wiecie co? Naprodukowalyscie chyba niecalaja strone, a mi tego i tak sie nie chce nadrabiac.  😵 Przebaczcie.  👀

Wiecie, czuje sie jak Snape. Nie chce mi sie myc wlosow.  😂 Tzn. nienawidze miec brudnych, ale jeszcze bardziej nienawidze miec mokrych.  🤔wirek:
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1097816#msg1097816 date=1312963685]
Arroch współczuję, to pewnie strasznie nuzace 🙁
[/quote]

Odkąd odkryłam, że można zapisać PW, które się wysyła i kopiować treść to nie jest tak źle  😁

A ja siedzę sobie właśnie w biurze u mojego taty i robię za zastępce, bo jakoś wybitnie wszyscy nie mogli od 9 do 11 gdzieś, jest całkiem fajnie, mam kawę, biurko i komputer i robię za sztuczny tłok w firmie  😁
nightmare of kors, że się podoba 😎
angie błagam cię, nie rób spacji przed znakami interpunkcyjnymi, czytać się tego nie da 😵

Zgadzam się z wami. Ten kącik to już nie to samo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się