Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 czerwca 2011 07:50
Dworcika, mam wrażenie, ze wiem, o czym piszesz i mnie to zdrabnianie plus walenie co chwilę wielkiej litery po prostu osłabia (wiem, można zignorować, jednak ja na język zwracam sporą uwagę i mi to zgrzyta...) 😉
My karen u nas dobrze. Olenka rosnie. Wazy juz 4kg a przy wyjaciu ze szlitala 2770g wiec sie ciesze bo Agatka w tym czasie spadala z waga. Jest Aniolem. duzo je I duzo spi I potrafi lezec sobie sama w lozeczku troszke.
Ze zmartwien to troszke brzuszek boli. Pomaga noszenie przez Tatusia.
pozniej napisze wiecej. Ide usypiac Agateczke.   🙂


Nie potrafię zignorować niestety.
Pisanie Tatusia z dużej to jeszcze pół biedy. Była (i jest) na forum laska, które o sobie pisała "per" Ja.
Zawsze z dużej litery.
O Ja cie... 🤔
proponuję: o Ja Cie...
  🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 czerwca 2011 09:47
xxflygirlxx
Poleciało PW 😉
wawrek, ale kogo? Yyy... Kogo?

Wkurza mnie, że dziewczyny o Strachach na PW piszą. Która do Grudziądza za tydzień na koncert? 😁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 czerwca 2011 09:55
Dworcika
Jeśli chcesz mogę napisać również do Ciebie 😀
Chętnie bym się wybrała, bo dawno już nie byłam (w maju mi się nie udało dojechać do Gdańska 🙁 ), ale za tydzień to ja się wybieram na Eneja 😀
Dworcika, ale jesteś 🙁 Nie od dziś wiadomo, że młode mamusie dziecinnieją 🤣 - tak to jest jakoś ustawione "ćwir, ćwir". Minie.
To mamy dziwne Mamy na forum... pozostałe jakieś strasznie poważne 😉

Pauli, jak tam sobie wolisz :P Ja im nie przepuszczę, jak łaskawie władze mojego miasta zapragnęły wreszcie kogoś fajnego ściągnąć 😁
PW też poproszę! A co...
kujka   new better life mode: on
10 czerwca 2011 11:41
Pisanie Tatusia z dużej to jeszcze pół biedy. Była (i jest) na forum laska, które o sobie pisała "per" Ja.
Zawsze z dużej litery.


i jest to Dramka 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
10 czerwca 2011 11:56
Dla mnie hitem była Hypnotize, która o swoim koniu pisała On, Go... 😎

Mnie wkurza, że wł. Felix-Huston, forever felicis! ma taki wielki avatar. Co to za przekręty z wielkością?
Bo to był wieeelki fizyk 🙂
A tak serio, to podlinkowałam zdjęcie; naprawdę jest za dużec ❓
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 czerwca 2011 12:01
[quote author=pokemon link=topic=785.msg1037425#msg1037425 date=1307694748]
Pisanie Tatusia z dużej to jeszcze pół biedy. Była (i jest) na forum laska, które o sobie pisała "per" Ja.
Zawsze z dużej litery.


i jest to Dramka 😉
[/quote]

a Jej koń chodził uporczywie i namiętnie bosso
efeemeryda   no fate but what we make.
10 czerwca 2011 12:02
mi też zdarza się napisać o swoim koniu (ona, jej) z dużej litery i nie widzę w tym nic złego  🤔
podobnie jak nie używam słowa "zdechło, zdechnąć" itp. uważam jej za głupi wymysł językowy i żeby nie było  🚫 całkiem to bardzo wkurza mnie jak ktoś tak pisze.

Ponadto niewiarygodnie denerwują mnie nieczytelne wpisy (z powodu składni, braku przecinków) nie wiem czy to aż taka filozofia, sprawdzić jak brzmi to co się napisało przed wysłaniem.  🤔wirek:
kujka   new better life mode: on
10 czerwca 2011 12:10
efeemeryda, ale Dramka tak pisze o sobie. Ja zrobilam, Ja bylam.
Pursat   Абсолют чистой крови
10 czerwca 2011 12:21
[quote author=wł. Felix-Huston, forever felicis! link=topic=785.msg1037607#msg1037607 date=1307703483]
Bo to był wieeelki fizyk 🙂
A tak serio, to podlinkowałam zdjęcie; naprawdę jest za dużec ❓
[/quote]
Jest za duże, ale nie wiem jakim cudem udało ci się załadować tak duże zdjęcie. 😉
Pursat, jak sie udalo zaladowac to chyba nie jest za duze, bo ostatnio skrypt sam zmniejsza avatary. chyba ze wlasnie sobie robie obicach, bo niby powinnam to wiedziec.. ale sama ladowalam wielkie zdjecie na avatar ostatnio a jest ok.
kujka, a dramka chyba tak pisze bo w angielskim I jest zawsze z duzej. 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 czerwca 2011 12:44
Dworcika, no dokładnie to :p
Przy czym - faktycznie - pozostałe Voltomamuśki jakoś trzymają poziom :p
Pursat   Абсолют чистой крови
10 czerwca 2011 12:46
katija, dopuszczalny rozmiar avatarów to max 122px wysokości. Jeśli ładujesz zdjęcie na avatar z zewnętrznego serwera i jest ono większe od tych 122, to wyskakuje komunikat, że foto jest za duże i musisz zmniejszyć. Jeżeli ładujesz z dysku to skrypt owszem zmniejsza, ale do tych regulaminowych rozmiarów. Zastanawiam się w jaki sposób Felix mogła załadować avatar 130px × 180px (!). Jakaś luka w skrypcie? Zdjęcia z wikipedii potrafią obejść ustawienia? 😁
Pursat, wlasnie o to mi chodzilo, ze nie da sie zaladowac za duzej foty na avatar. a faktycznie felix sie udalo... 😲
[quote author=kujka link=topic=785.msg1037577#msg1037577 date=1307702482]
[quote author=pokemon link=topic=785.msg1037425#msg1037425 date=1307694748]
Pisanie Tatusia z dużej to jeszcze pół biedy. Była (i jest) na forum laska, które o sobie pisała "per" Ja.
Zawsze z dużej litery.


i jest to Dramka 😉
[/quote]

a Jej koń chodził uporczywie i namiętnie bosso
[/quote]
to prawie jak Wojciech Cejrowsski 😉
Anderia   Całe życie gniade
10 czerwca 2011 14:08
[quote author=maleństwo link=topic=785.msg1037330#msg1037330 date=1307688600]
(wiem, można zignorować, jednak ja na język zwracam sporą uwagę i mi to zgrzyta...) 😉
[/quote]
No kurczę mam dokładnie to samo! Jestem jakaś przewrażliwiona jeśli chodzi o pisownię, i o ile napisanie czegoś oddzielnie zamiast razem (czy też na odwrót) ujdzie, to nie znoszę błędów ortograficznych. Rozumiem, że nie każdy musi być mistrzem ortografii, ale ludzie, mozilla sprawdza błędy, a jeśli ktoś nie ma mozilli, zawsze można użyć Worda lub internetowego czy też tradycyjnego słownika! To taka filozofia? Niektórzy mogą sobie pomyśleć, że nie warto, bo to tylko wpis na głupim forum, ale wiem doskonale że to się udziela, i jak kilka razy napiszesz "jósz" to ciągle będziesz tak pisał zamiast "już". Bo taka forma zostanie Ci w głowie.
Interpunkcja... jeeeju, temat rzeka. Albo nie ma jej w ogóle, albo jest przecinek co drugie słowo i to jeszcze w miejscach, gdzie akurat go nie potrzeba. Często jest też stawiana kropka na końcu pytania. I skąd ja mam wiedzieć że to jest pytanie? Niektóre z nich składniowo są takie same jak zdania twierdzące, różnią się właśnie tylko znakiem na końcu...
Niezmiernie denerwuje mnie też interpunkcja po spacji. I pisanie licznych skrótów w ogóle nie potrzebnych. Ludzie! To aż taki wysiłek nacisnąć klawiaturę pięć razy więcej, za to być rozumianym na forum? Uwierzcie, tekst składający się z samych słów typu "wgl", "cb", "bdb", "omg" czy co tam jeszcze jest dosyć ciężki do czytania.
A oto typowy tekst, który powala mnie na kolana (trochę off, bo nie z re-volty a z facebooka, ale i na naszym forum wśród niektórych można zaobserwować coś takiego):
gadu gadu z Olą : D . Ta woda była nie dobra woda pt . : HELENA ! . xdd .
Dworcika och nie, a Grudziądz tak daleko ode mnie. 🙁 Ale mam nadzieję, że niedługo u nas będą, bo są dosyć często.🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
10 czerwca 2011 19:45
Bronie galopki-ona po prostu swiata nie widzi poza swoimi corkami ;-), a poza tym dopiero co urodzila-dajcie jej wyrownac hormony :-).Akurat w watku dzieciowym slodzenie uchodzi :-) (jak na moj gust).
Mnie "wkurza", że wszyscy piszą "z litery małej/dużej". A nikt nie pisze "literą" 😵 Wystarczy zerknąć parę postów wyżej, na dyskusję o pisaniu o sobie dużą/wielką literą 😉

To jest moja mała krucjata 🏇 Na razie (a nie pierwszy raz zwracam uwagę) przegrywam 😂
busch   Mad god's blessing.
11 czerwca 2011 04:02
Mnie "wkurza", że wszyscy piszą "z litery małej/dużej". A nikt nie pisze "literą" 😵 Wystarczy zerknąć parę postów wyżej, na dyskusję o pisaniu o sobie dużą/wielką literą 😉

To jest moja mała krucjata 🏇 Na razie (a nie pierwszy raz zwracam uwagę) przegrywam 😂


Jak już jesteśmy poprawnymi polonistami, to przypominam że forma "dużą literą" również jest niepoprawna - coś może być napisane  wielką literą lub małą literą  😉 (pozdrawiam na 5 godzin przed egzaminem z Kultury Języka  😂 )

Mnie za to irytuje jak ktoś pisze coś literkami tak malutkimi, że muszę je kopiować i wklejać żeby umieć je przeczytać - po czym dowiedzieć się, że cała operacja była bezsensowna bo nie było tam nic ciekawego Może mi ktoś wyjaśnić, jaki jest tego sens, oprócz wkurzania interlokutorów? Mam ochotę rzucić wychowawczym ignorem w każdego, kto tak robi   👿  .
Busch, jesteś pewna? Słyszałam, że obie wersje są już poprawne.

A co do wkurzania - też tego nie czaję 🤔wirek:
busch   Mad god's blessing.
11 czerwca 2011 06:07
Opieram się na danych przekazywanych mi przez wykładowców, więc myślę że znam dość aktualną wersję  😉
busch wystarczy  wcisnąć cytuj, nie musisz nic kopiować i wklejać. Powodzenia na egzaminie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się