Kącik Małolata...:D

sprężcie poślady, zostały raptem 3 dni...
Wiem, że wszystkim się chce pod koniec roku uczyć, ale lepsze to niż zepsute wakacje w ciągu których trzeba kuć żeby zaliczyć.  🙄
Ufff .. całe szczęście dzisiaj się dowiedziałam, że zaliczyłam chemię  😀 Tylko co mam zrobić miałam pisać jutro zaległą kartkówkę z georafi a co się okazało pani nie ma. A miałam ją pisać żeby mieć na koniec dwóję. Jak myślicie co mam zrobić ?

A ja jeszcze do 18 muszę przynajmniej chodzić, do rady ...
Ehh. Gdyby nie durna religia, poprawiłabym z czegoś ocenę i miałabym pasek... Po raz pierwszy w życiu...
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
07 czerwca 2011 20:57
Wlaśnie ja też z geo...;/ Polski to sie uwzięła po pewnym apelu;/
A z religii mam 1/4
bo musze parce dodtakowe oddać i bd git
ale kij z tym bd siedzieć rok dłużej
AtlantykowaPanna, a komis, warunek?
U mnie najlepsze jest to, że z rel. jestem wypisana,  a i tak mam z niej 3 ;//.
mils   ig: milen.ju
07 czerwca 2011 21:52
Ja mam jeszcze do zaliczenia technikę i matmę + sprawdziany na bieżąco i dodatkowe rzeczy na wyciąganie ocen. 😵
A ja wszystko zaliczyłam i średnia 4,8  😀
I mam już wakacje  😁
ja mam 4.9  😁
w sumie to nie wiem nawet jakim cudem  😜
mils   ig: milen.ju
07 czerwca 2011 22:02
Egonowa o, oddaj mi twoje 4,8! 😜 Miałam mieć 5,2, ale trochę sobie olałam i teraz max. to 4,8. 😁
ja zaszalałam i mam 5.38  😅
kurcze, odwołali nam wycieczkę. niedawno dzwoniła do mnie kumpela  😵
5.0 😎

olewam szkołę. pójdę dzień przed radą zanieść usprawiedliwienia 😁
no i może w piątek, dla towarzystwa.
savoir chodzi o trumnę 😂

Ja jutro pisze ostatni sprawdzian z matmy. Od niego wszystko zależy. Nie zasnę ze stresu chyba.
hmn. ja mam 4.78  😂 przez całą podstawówkę miałam równe 5.0 ,a  tu tak się opuściłam  🤬. Miałam dzisiaj zaliczyć historię na 5, ale nie wyszło , dostałam pytania  z tych najgorszych tematów  😵
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
08 czerwca 2011 09:19
a ja nie zdaje, i przenosze sie do innej szkoły...;/
Wczoraj 45min. pletłam Atenie warkoczyki, dziś zobaczę czy się jeszcze trzymają.
Jeszcze jak na złość okresu dostałam! 👿
AtlantykowaPanna u : < ale spokojnie, w nastęnym roku w takim razie trzeba spiąć dupę i się bardziej starać.
+ 45 min ?  🤔 to jaką ona ma grzywę ?  🤔
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
08 czerwca 2011 09:39
krótką ale bardzo cieńkie warkoczyki🙂
No dziś obczaje czy są🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 czerwca 2011 09:40
A ja dopiero ze szpitala wróciłam....miałam prześwietlany palec. Mam teraz iść na biologię, ale chyba niepójdę, tak się na mnie ta baba zawzięła, że to przechodzi wszelkie granice...
ja zaraz jadę do okulisty  😲 jezu, jestem ciekawa ile mi teraz ta wada wyjdzie -,- . Czyli zaliczę okulistę i mam całe badania sportowe zrobione ! <3 jeny, tyle mi to czasu zajęło, tyle było kłopotów i jak tak myśle, że tak co pół roku  🍴
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 czerwca 2011 13:01
Czyli zaliczę okulistę i mam całe badania sportowe zrobione ! <3


Wybacz ale zabrzmiało to dwuznacznie 😂
a ja jestem zła  👿 będę mieć jedną 4 na świadectwie. Pisałam wczoraj geografię i w sumie z ocen miałam takie małe szanse na piąteczkę. Ale ze spr 4 bo punkt do 5 zabrakł :emot4: Nauczycielka była dla mnie taka wredna dziś, że myślałam, że mnie zje. Nie dało sie z nią pogadać
nie miałam do tej pory żadnej 4 na świadectwie a w tym roku wychodziło mi ich pięć... gdybym tego nie olała pewnie bym wszystko wyciągnęła, no ale  😉
xxflygirlxx HAHAHA  😂 DOBRE !  😀
No u mnei średnia eem 4.42  🏇 moja jedna najgorsza ocena to uwaga ... z WUEFU  👀 nie będę się poświęcaćdla przedmiotu, którego nie lubię przecież.  🙄
:emot4: :emot4: Zły nauczyciel potrafi nawet sprawić, że zaczyna się nienawidzić wcześniej kochany przedmiot  👿
Nie liczyłam swojej średniej, ale obstawiam w granicach 2 coś. 😂 Napisałam tą matmę, myślę, że dobrze. Może obędzie się bez poprawki. A jutro fizyka, ratujcie mnie. Ten dziad się na mnie uwziął. 🤔
daliasta   Szkoda słów.
08 czerwca 2011 16:55
Zaszalałam w tym roku. Moja średnia waha się  4.3 - 4.4.  🤔
To zależy od tego, co dostanę z fizyki i chemii.
daliasta 
Ja bym się cieszyła z takiej średniej u mnie  pewnie ledwo powyżej 3.9 - 4.0  😜
mils   ig: milen.ju
08 czerwca 2011 17:51
daliasta u mnie z dnia na dzień też oceny się sypią. W sumie to najbardziej mi zależy na technice, bo przechodzi na 3 klasę ocena, a mi wychodzi 4. :/
ja się średnią chwalić nie będę, co prawda liceum ale u mnie zaczyna się faza " dlaczego byłam taka leniwa przez cały rok? "
w przyszłym roku będzie lepiej  😎
mam coś 110 godz. nieobecności  😡
pippi jak patrzyłam ostatnio to za I semestr mam ok 150  😎

oczywiście wszystkie usprawiedliwione  😎
ChingisChan   Always a step ahead! :)
08 czerwca 2011 19:48
Właśnie oglądam "zaklinacza koni" i już mi się ryczeć chce 😕.
A koń dzisiaj chodził ze mną na wypinaczach i było świetnie 😅.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się