Cavaliada Summer Jumping

Letnia edycja Cavaliady chyba zasłużyła na swój wątek 🙂

Cavaliada Summer Jumping

Termin: 7-10.07.2016
Miejsce: Kołobrzeg

strona www: http://www.cavaliada.pl/pl/
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 czerwca 2016 16:27
Dava   kiss kiss bang bang
12 czerwca 2016 17:26
Juz sie nie moge doczekac  🤔wirek:
Ja też, chociaż leżę zakopana pod fotami, to i tak 😜
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 czerwca 2016 17:31
Ja Cavaliadą będę kończyć 2tygodniowy foto-trip, do tego śmigamy z jednych zawodów w Tarnowie na noc z czwartku na piątek do Koło więc już widzę jak będę kląć na aparat  😁
Kto będzie??  My prawdopodobnie w sobotę popołudniu. Fajnie byłoby spotkać revoltowiczów.  😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 czerwca 2016 19:31
Ja jestem od piątku rano do końca 🙂
Ja bardzo chciałabym się wybrać. Jestem straszliwie ciekawa jak to będzie, jakie wrażenia z oglądania zawodów jeździeckich przy szumie fal  😍
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 czerwca 2016 20:28
a nie wybierasz się?
Chciałabym, ale jeszcze nie wiem czy będę mogła
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
12 czerwca 2016 20:46
My chyba będziemy 😜
Ja bede w niedziele
Ja mam w planach być od początku do końca 🏇
I ja też planuję być  😀
Dziewczyny, a możecie mi powiedzieć jak to wygląda od strony organizacyjnej, tzn w którym dokładnie miejscu będą stajnie? Znam Kołobrzeg (nadmorską część przede wszystkim) bardzo dobrze, no i hmm, średnio wyobrażam sobie spacery luzaków z końmi wsród tłumów od amfiteatru do Kamiennego Szańca, patrząc na to, że to jest naprawdę kawałek.
Gillian   four letter word
12 czerwca 2016 21:52
Wszystko jest na fejsie.
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 czerwca 2016 22:00
cóż, jak widać na załączonych mapkach (aż dwóch) organizatorzy jednak wyobrażają sobie spacery 😀
Maps pokazuje 350m... u Roleskiej mieliśmy do dygania ze 150, w Kreuth z najdalszych stajni jest ze 200 (ale stromo pod górę momentami)
także luzakom polecałabym szybko konie przyzwyczaić do rowerów i zaopatrzyć się w a) wygodne buty b) duże plecaki, żeby wszystko mieć przy sobie i nie latać w kółko 😀
Gillian, ale nie ma tutaj odległości i skali 😉

Zastanawiam się po prostu z punktu organizacyjnego, czy dla ekip są przygotowane oddzielone barierkami ścieżki czy jak to wygląda? No i - to pytanie do kogoś kto zna Kołobrzeg - w którym miejscu staną konkretnie namioty na stajnie?

smartini, to będzie jednak trochę dalej - stawiałabym na jakieś 500m bo od samego amfiteatru do knajpy to może i jest te 350m, ale wygląda, że arena jest jednak jeszcze trochę bardziej w kierunku "Arki"
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 czerwca 2016 22:37
No dobra, dodając kluczenie to 400, nie w tym rzecz 😀 wyraziłam ogólne współczucie dla luzaków, w RR byłyśmy we trzy na 13 koni (luzakowałyśmy i startowałyśmy jednocześnie) i krążenie w te i wewte 150m wbijało nam nogi w tyłki (zaprowadź konia, przyprowadź drugiego, 'zapomniałem kapelusza/ostróg/ogłowia na zmianę, myjki w połowie drogi, 200m do knajpy). Biorąc pod uwagę, że naszym koniom tłumy i inne rozrywki mocno 'latają' to miałyśmy dużo lepsze warunki także serio - współczuję. Jakbym miała ze swoim koniem tak dygać to na rowerze, powaga  😀
Gdzieś na FB widziałam komentarz organizatora, że będą wydzielone specjalne ścieżki 'horses only'

(fota poglądowa żeby było wiadomo skąd cyferki biorę ^_^)
 Znowu rozmiar zdjęcia
Gillian   four letter word
12 czerwca 2016 22:55
Mieszkam w Kołobrzegu 😉 jest średnio, no super blisko nie jest ale jakoś specjalnie daleko też nie. Będzie ok.
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 czerwca 2016 23:06
z 500m jest do łażenia na Equita Lyon, na NRHA Futurity w Oklahomie z najdalszej stajni też z 500 będzie (impreza taka, że w głównej klasie w kwalifikacjach było ponad 600 koni ostatnio :P)
może się zainspirowali wielkimi imprezami?  😜

http://nrhafuturity.com/2015/map.pdf
takie tam miasteczko zawodów  😂
Ja będę na pewno, tylko nie wiem jeszcze czy jako osoba oficjalna, czy jako widz :/

Swoją ścieżką ciekawa jestem jak daleko jest z parkuru do stajni w Sopocie... bo blisko to nie jest na pewno 😉
deborah   koń by się uśmiał...
13 czerwca 2016 08:58
_Gaga, 650 m mówi wujek google 🙂 Mierzone do wjazdu na rozpreżalnię
Ee, to mogę łazić na MCP skoro w Kołobrzegu będzie z 500m bliżej w obie strony 😉
W Sopocie przy 6stym koniu na MCP już się ma nogi w... 😁 ale do wetów sporo dalej, niż te 650 m w jedną stronę (MCP jest przy nowym ambulansie przy szkółkach).
Nirvette   just close your eyes
13 czerwca 2016 17:33
Ja będę na wolontariacie 😀
Kilometraż niezły, my też się pewnie nalatamy jak np. będzie trzeba na szybko zwołać wolontariuszy :P
Nirvette, bez przesady, jest duużo bliżej niż w Sopocie 🙂
Nirvette   just close your eyes
13 czerwca 2016 19:39
_Gaga, nie wiem jak to wygląda w Sopocie, bo tam niestety nie udało mi się dotrzeć 😉
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
16 czerwca 2016 20:57
Drodzy revoltowicze, ma ktoś namiary na jakieś noclegi blisko cavaliady?  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Właśnie! Gdzie śpicie? bo ja się poddałam i wzięłam noclegi w ustroniu... Tu albo w centrum miasta, albo ceny mnie zabiły....
Zna ktoś jakieś fajne noclegi koło Kołobrzegu, my zawsze na wariata więc na ostatnią chwilę szukam .  :kwiatek:  Będę bardzo wdzięczna  😀 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się