Policja konna - informacje do projektu

Witajcie. Na potrzeby projektu, poszukuję informacji na temat policji konnej w Polsce, ew. w wybranej jednostce. Chodzi mi głównie o ergonomię w policji konnej. Generalnie każde informacje się przydadzą. Jaki jest sprzęt, co jest niezbędne, wady, zalety itp. Niekoniecznie chodzi mi o historię policji konnej, bo to jeszcze można znaleźć. Z resztą info mam mega problem. Przepraszam, jeśli temat się powtarza, choć sprawdzałam kilka razy... Z góry dziękuję za pomoc i podaję maila w razie "w" asiale01@yahoo.com Pozdrawiam!
PS Taki sam wątek zamieściłam na portalu galopuje.pl, licząc więcej informacji.
prada01, napisz/zadzwoń do jakiejś jednostki. Wstawiłaś zdjęcie częstochowskich policjantów, więc z nimi się skontaktuj 😉 Stacjonują w stajni "Pegaz", kontakt znajdziesz w internecie.
Prada,w Szczecinie policja konna stacjonuje w Akademickim Ośrodku Jeżdzieckim ZUT na Osowie-zadzwoń do kierownika(tel. na stronie),na pewno da ci namiary.
We Wrocławiu jest straż miejska jezeli cię to zadowoli 😉
A i podobno w Poznaniu mamy policję 🙂
w Warszawie w PGR Bródno stoją/stały krótki czas temu konie policyjne.
Widziałam co prawda dwójkę z nich ale jeśli chodzi o sprzęt mieli zwyczajną rajdówkę.
We Wrocławiu jest straż miejska jezeli cię to zadowoli 😉
A i podobno w Poznaniu mamy policję 🙂

W Kiekrzu widziałam jakiś 'cross' szkoleniowy, ciężarówkę do przewozu koni z logiem policji konnej i chyba jakaś stajnia tam była, więc pewnie tam stacjonują 😉


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się